13 grudnia 2018, 11:54:42 - dyrovski
19. kolejka Lotto Ekstraklasy - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 19. kolejki Lotto Ekstraklasy, które zostaną rozegrane w dniach 14-17 grudnia.

14 grudnia (piątek):

Wisła Płock - Wisła Kraków, godz. 18:00, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin, godz. 20:30, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).

15 grudnia (sobota):

Cracovia - Pogoń Szczecin, godz. 15:30, sędzia: Wojciech Myć (Lublin).
Górnik Zabrze - Arka Gdynia, godz. 18:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).
Legia Warszawa - Piast Gliwice, godz. 20:30, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).

16 grudnia (niedziela):

Śląsk Wrocław - Korona Kielce, godz. 15:30, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).
Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań, godz. 18:00, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

17 grudnia (poniedziałek):

Miedź Legnica - Lechia Gdańsk, godz. 18:00, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).

źródło: własne / PZPN

Tak pytam - 13 grudnia 2018, 12:05:45 - *.opera-mini.net (*.76.204.196)
Dobry jest ten Dobry-min? Wałkow nie kreci pod lechie?

obiektywny - 13 grudnia 2018, 12:06:07 - *.8.101.103
Nie ma Marciniaka, nie ma Gila i nie ma gwiazdy ostatnich 2 sezonów, czyli honorowego obywatela Poznania, niejakiego Musiała.....rewelacja !!!

BedzinZS - 13 grudnia 2018, 12:07:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zagłebie i Legia Bracia na Zawsze!

cd - 13 grudnia 2018, 12:07:33 - *.8.101.103
cd... Musiał to i honorowym obywatelem Gdańska powinien zostać

abc - 13 grudnia 2018, 12:26:06 - *.8.101.103
czy zawodnicy wypożyczeni do Piasta mogą zagrać przeciwko Legii ?

zbyszek - 13 grudnia 2018, 12:30:22 - *.centertel.pl
Bez borubara to jusz nie jest ten sam portal.sam teras żadko tutaj wchodze

Ehhh - 13 grudnia 2018, 12:42:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Za Jachasia Borubar był !!

abc - 13 grudnia 2018, 15:04:33 - *.8.101.103
Jagiellonia poszukuje młodzieżowca na prawą obronę, od przyszłego sezonu 1 prawym obrońcą ma być Olszewski (założeniem jest żeby mieć na jednej pozycji parę młodzieżowców żeby nie zaburzać taktyki w czasie meczu).....a to ozn. że Wójcicki i Burliga są do odstrzału.

Net - 13 grudnia 2018, 15:53:59 - *.cpe.net.cable.rogers.com
Tragedia , Stefanski ktory wykartkowal Piasta czesto bez powodu sedzia VAR na muczu Piasta Z Legia, tak dziala PZPN

Rope - 13 grudnia 2018, 16:04:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zbyszek mnie też brakuje wpisów Borubara...szczególnie opisów tych jego wycieczek...ale skoro był nabór do 90minut.pl to widocznie zrezygnował z pisania...pytanie tylko why... ;)

Miedź - Lechia 1-0

Zajmon Leg - 14 grudnia 2018, 2:28:44 - *.146.224.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@abc
Jodlowiec zagra. Innych nic nie blokuje.

Zagłębie S.- Lech 0-0
kolejka pełna remisów, obstawiam że ktoś z 3 wtopi tj Lech, Legia, Lechia.....a może dwa kluby. Szkoda że Piast wykartkowany teraz a nie za tydzień

Pogoń - 14 grudnia 2018, 11:27:40 - *.centertel.pl
Zbyszek i Rope, jak wam brakuje tego konfidenta Borubara to odsyłam do innych portali polityczno-plotkarskich! Tam cały czas wylewa swoje żale! Tutaj też się czasem pojawi pod zmienionym nickiem ale nie bredzi jak kiedyś!

Mikołaj - 16 grudnia 2018, 19:23:08 - *.cable.smsnet.pl