[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


10 stycznia 2019, 11:34:07 - dyrovski
Szymon Marciniak sędzią meczu w Arabii Saudyjskiej

Szymon Marciniak będzie sędzią głównym dzisiejszego spotkania 16. kolejki ekstraklasy Arabii Saudyjskiej, w którym Al-Faisaly zagra z Al-Nassr. Mecz rozpocznie się o 16:05.

Na liniach pomagać mu będą Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz, zaś na arbitra technicznego wyznaczono Tomasza Marciniaka. Funkcję sędziego VAR będzie sprawował Paweł Raczkowski.

Widzewiak - 10 stycznia 2019, 11:44:10 - *.euro-net.pl
Tylko Widzew!

Borubar - 10 stycznia 2019, 11:47:57 - *.146.224.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To już nawet dwóch Marciniaków zaczęli wysyłać na te wczasy? Śmiać mi się chce z tych turystów i tych całych delegacji. Gdyby byli dobrymi arbitrami, to dostawaliby zaproszenie przynajmniej na mecze Bundesligi, a nie gdzieś na wschodzie w lidze, która poziomem zbliżona jest do naszej ekstraklasy. Zresztą sami wiemy jaki jest poziom naszych sędziów.....szkoda klawiatury na ich wyczyny.

Misiek - 10 stycznia 2019, 11:50:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
kolego borubar pisz jak najwięcej komentarzy do wszystkich newsów na tym portalu, twoją madrosć i szczere komentarze to kwintesencja wiedzy , wiecej sie idzie dowiedzieć od ciebie niż z tego portalu, przyznam że wchodze tu specjalnie żeby przeczytać twoje fachowe komentarze bo są one w 100% napisane szczerze z serca i to się liczy w życiu !!!!!! nie picuś glancus pucu pucu oh ah tylko fachowa opinia a taka opinie posiada Borubar

Rope - 10 stycznia 2019, 11:55:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Borubar! Koniecznie musisz interweniować w tej sprawie co najmniej w UEFA!

Admin - 10 stycznia 2019, 12:12:33 - *.euro-net.pl
Borubar ostrzegam Cię ponownie, łamiesz regulamin notorycznie niedługo spotkają Cię długo wyczekiwane konsekwencje.

Borubar - 10 stycznia 2019, 12:18:34 - *.146.224.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Admin
Dobrze, mogę tutaj nie pisać wcale i możecie o mnie zapomnieć. Żadna to dla mnie satysfakcja, że coś napiszę i zaraz mnie atakujecie ze zdwojoną siłą. Jeśli Was uraziłem to bardzo Was wszystkich przepraszam i cieszę się, że będę mógł stąd normalnie odejść. Nie wchodźmy sobie w drogę i zapomnijmy o sobie.
Skoro moja opinia działa na was jak płachta na byka, to lepiej Wam będzie bez Borubara. Zresztą i tak jestem zmęczony tym pisaniem, a dodatkowo promieniowanie źle wpływa na moje samopoczucie. Wymieniliśmy swoje poglądy i dzisiaj jest ostatni dzień,w którym będę tutaj aktywny.
Wygraliście i ja muszę stąd zniknąć.

Borubar - 10 stycznia 2019, 12:24:57 - *.146.224.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wszyscy zapamiętajmy, że 10 stycznia 2019 r. był ostatnim dniem,w którym Borubar był aktywny na tym portalu. Chcę się stąd usunąć, aby was nie drażnić,a sobie zapewnić spokój wewnętrzny. Przykro mi tylko, że byli tutaj inni, którzy swoją agresją zasługiwali na bezwzględnego bana, a ja dodający tu kolorystyki byłem notorycznie wyszydzany i zastraszany. Nawet grożono mi tutaj pobicie.

mietek - 10 stycznia 2019, 12:29:06 - *.internetia.net.pl
@Borubar: Żebyś wreszcie dotrzymał słowa, to może gdzieś się w ludziach zatli resztka litości.
A Marciniak znowu u Arabów. Może faktycznie powinien tam już zostać na stałe, skoro w kółko tam lata.

greg239 - 10 stycznia 2019, 12:32:18 - *.dynamic.mm.pl
a gdzie news ze Stal Mielec pozyskala nowego sponsora LV BET,i juz wiadomo z kim graja w Turcji ???

Borubar - 10 stycznia 2019, 12:36:19 - *.146.224.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Mietek
Oczywiście słowa dotrzymam i jutro już mnie tutaj nie zobaczycie. Moja obecność tutaj to same problemy i wiecznie muszę się ze wszystkimi przepychać. Nawet jak napiszę,że gdzieś byłem i coś zwiedziłem, to ludzie reagują na to z nienawiścią. Ten portal funkcjonował przede mną, ze mną, więc będzie funkcjonował też beze mnie. Wyrzućmy z siebie złe emocje i nie plujnmy na siebie wraz z początkiem roku.

fansport - 10 stycznia 2019, 12:58:28 - *.dynamic.chello.pl
w arabii saudyjskiej dobrze płacą, petrodolarami, petrodolary, to jak zarabiać dolary, a zazdrośnicy widzę zazdroszczą pieniędzy i sławy.

c6743 - 10 stycznia 2019, 13:56:31 - *.192.80.165
@borubar pisz dalej, co sie przejmujesz jakims kmiotem co udaje admina

abyćmoże - 10 stycznia 2019, 14:24:06 - *.net.hlg.com.pl
mr.Borubar aby sędziować inną ligę musi PZPN podpisać umowę z inną federacją vide np. Japonia. Więc to nie jest tak ,że uderzamy z sędziowaniem na bundesligę gdyż nie ma takich ewenementów na całym świecie iż topowi sędziowie sędziują w innych ligach tylko i wyłącznie gdyż są dobrzy. Ave

luka - 10 stycznia 2019, 14:39:33 - *.146.164.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Borubar to konfident,oszust i złodziej!Jak przestaniesz się tu udzielać to ten portal na pewno zyska na jakości,a i komentarze dodawane przez czytelników będą przynajmniej dotyczyły tematów związanych z piłką,a nie z krajoznawstwem,żarciem,chlaniem,spaniem,itp!

Borubar - 10 stycznia 2019, 14:43:23 - *.146.224.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@luka
A mógłbyś w ostatni dzień nie pluć na mnie?
To,że mnie stać na drogie wycieczki i wizyty w restauracjach nie znaczy wcale, że masz mnie za to nienawidzić i zazdrościć obsesyjnie. Jutro obudzisz już się w nowej rzeczywistości, bez mojej osoby tutaj. Na kogo wtedy będziesz pluł?

luka - 10 stycznia 2019, 14:52:16 - *.146.164.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Borubar kmiotku,ostatni dzień czego?Twojego odejścia z tego portalu?Nie wierzę,bo raz już się żegnałeś i nawet jakieś oświadczenia pisałeś a po paru dniach wróciłeś jak gdyby nigdy nic!Przypominam Ci tylko że to jest PORTAL O POLSKIEJ PIŁCE,nie portal o Geslerowej,szaletach miejskich,polityce,pociągach,autobusach,górach,dol
inach,rzekach,obstrukcjach(o których często wspominałeś).itd!Rozumiesz to,czy zamiast mózgu masz we łbie kawałek spleśniałego serka?!

Miodooski - 10 stycznia 2019, 14:52:46 - *.sodexo-do.tpnet.tpnet.pl
Niech nie wraca, drukarz.

Misiek - 10 stycznia 2019, 15:06:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
kolego borubar pisz jak najwięcej komentarzy do wszystkich newsów na tym portalu, twoją madrosć i szczere komentarze to kwintesencja wiedzy , wiecej sie idzie dowiedzieć od ciebie niż z tego portalu, przyznam że wchodze tu specjalnie żeby przeczytać twoje fachowe komentarze bo są one w 100% napisane szczerze z serca i to się liczy w życiu !!!!!! nie picuś glancus pucu pucu oh ah tylko fachowa opinia a taka opinie posiada Borubar

luka - 10 stycznia 2019, 15:11:44 - *.146.164.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Misiek mam dla Ciebie złą wiadomość:Twojej choroby niestety nie da się już wyleczyć!Dobra wiadomość jest natomiast taka,że właśnie w tej chwili zasługujesz na tytuł wice dzbana dzisiejszego dnia,zaraz po Borubarze!

@luka - 10 stycznia 2019, 17:01:41 - *.opera-mini.net (*.76.188.176)
@luka a ty na pierwszym miejscu dzisiejszego dnia na tytuł dzbana miesiaca vs ujadaniu i plucia nienawiści. Skoro to jest portal piłkarski czemu na wszystkich plujesz?? @borubar szacun

arek - 11 stycznia 2019, 16:01:28 - *.dynamic.chello.pl
A nie lepiej napisać jednego newsa, że Marciniak jest sędzią również w Arabii i nie pisać co mecz, że tam sędziuje?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas