[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


10 stycznia 2019, 16:32:49 - bartekwr9
Plan sparingów Pogoni na zgrupowaniu w Turcji

Piłkarze Pogoni Szczecin w dniach 15-26 stycznia będą przebywali na zgrupowaniu w tureckim Belek. W tym czasie rozegrają cztery sparingi.

Plan sparingów Pogoni na zgrupowaniu w Turcji:

18 stycznia - FC Hermannstadt (7. drużyna rumuńskiej ekstraklasy), Dinamo Moskwa (12. drużyna rosyjskiej ekstraklasy),
21 stycznia - FC Baník Ostrawa (3. drużyna czeskiej ekstraklasy),
24 stycznia - Odense Boldklub (7. drużyna duńskiej ekstraklasy).


źródło: Pogoń Szczecin

Borubar - 10 stycznia 2019, 16:41:43 - *.146.224.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Całkiem solidne te sparingi, ale wiadomo, że skoro silny klub, to i sparingi muszą być rozgrywane z solidnymi rywalami. Sebastian Rudol najprawdopodobniej przechodzi do jednego z rumuńskich zespołów. Rozchwytywani są szczecińscy zawodnicy. Najpierw Łukasz Zwoliński, później Kort, teraz Seba. Cieszę się,że Pogoń potrafi wyeksportować zawodników do w miarę solidnych europejskich lig. Idziemy na podium w tym sezonie i każde miejsce poniżej czwartego (które najprawdopodobniej da przepustkę do europejskich pucharów) bedzie odbierane z niedosytem. Cieszę się, że klub w końcu zaczął podążać właściwymi torami. Teraz czekam na stadion, który mam nadzieję zobaczyć za swojego życia i Szczecińską Kolej Metropolitalną, która bezpiecznie dowiezie mnie na stadion miejski.

Paprykarz - 10 stycznia 2019, 16:53:44 - *.dynamic.chello.pl
Borubar mam wrażenie ze ty to redaktor naczelny v

... - 10 stycznia 2019, 16:56:27 - *.dynamic.mm.pl
Borubar Pisz!!!!!

Borubar - 10 stycznia 2019, 16:58:45 - *.146.224.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Paprykarz
Bez przesady. Nawet nie mam własnej strony o tematyce sportowej, bo gdybym miał, to nigdy bym tutaj nie pisał. Moją odskocznią od 90minut.pl jest konto twitterowe, ale nie figuruję tam jako "Borubar". Strona Pogoni, to chyba najlepsza strona kibicowska (klubowa) w Polsce, a redaktor wkłada w nią kawał serca i roboty. Mi wystarczy ten portal i udzielanie się na nim, ale tylko do jutra.

Paprykarz - 10 stycznia 2019, 17:06:04 - *.dynamic.chello.pl
Borubar nie zrozum mnie zle mam takie odczucia.a pozatym lubie czytać Twoje teksty

kudyba - 10 stycznia 2019, 17:13:21 - *.77.166.208.vultr.com (2a01:111f:a3c:f900:655a:971f:c460:99a4)
Po co masz czekać do jutra Borubar
Możesz wydać kolejne oświadczenie jeszcze dzisiaj i arrivederci.
Nikt nie wspomniał o Tobie jak Cię nie było.

Borubar - 10 stycznia 2019, 17:14:42 - *.146.224.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Paprykarz
Spoko. Stronkę Pogoni też śledzę, ale to tutaj realizuję swoją pasję, czyli komentowanie newsów o polskich klubach. Moi przeciwnicy (inni użytkownicy tego forum) obrzydzili mi moje hobby i od jutra ograniczam się tylko do Twittera. Oczywiście Pogoń na zawsze w moim sercu i życzę wszystkim kibicom Pogoni, abyśmy w tym sezonie ugrali coś więcej,niż tylko spokojne miejsce w pierwszej ósemce. W tym sezonie mam apetyt na puchary tak rozbudzony jak nigdy wcześniej. Szansy upatruję między innymi w tym, że skoro latem Sebastian Walukiewicz ma odejść do Cagliari, to niech odejdzie z medalem na szyi.

! - 10 stycznia 2019, 17:22:41 - *.dynamic.mm.pl
Borubar Zostań i Pisz!!!!!!

Maczeta - 10 stycznia 2019, 18:00:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
12.01.sparing z Zaglebiem H Sosnowiec-zwyciestwo Zaglebia

Eliasz - 10 stycznia 2019, 18:39:26 - *.internetdsl.tpnet.pl
Pogoń nic się nie liczy

Misiek - 10 stycznia 2019, 19:14:52 - *.koscierzyna.vectranet.pl
kolego borubar pisz jak najwięcej komentarzy do wszystkich newsów na tym portalu, twoją madrosć i szczere komentarze to kwintesencja wiedzy , wiecej sie idzie dowiedzieć od ciebie niż z tego portalu, przyznam że wchodze tu specjalnie żeby przeczytać twoje fachowe komentarze bo są one w 100% napisane szczerze z serca i to się liczy w życiu !!!!!! nie picuś glancus pucu pucu oh ah tylko fachowa opinia a taka opinie posiada Borubar

Dlasymi - 11 stycznia 2019, 18:28:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Borubar pisz fajnie sie Ciebie czyta masz sporo wiedzy i nie przejmuj sie to tylko internet

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas