[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


10 stycznia 2019, 17:33:40 - EMS
Pierwszy trening Puszczy

29 zawodników wzięło udział w pierwszym treningu Puszczy Niepołomice po zimowej przerwie. Zajęcia odbyły się w hali sportowej w Niepołomicach-Jazach.

Wśród zawodników zabrakło Dawida Ryndaka (testowany w Zagłębiu Sosnowiec) oraz Krzysztofa Drzazgi (skrócone wypożyczenie przez Wisłę Kraków). Na treningu pojawił się wypożyczony do Resovii Rafał Mikulec, z kolei jutro dołączyć ma Jakub Zagórski (jesienią Górnik Łęczna). Z pierwszą drużyną trenowało również kilku juniorów.

Do treningów powrócił kontuzjowany Bartosz Żurek, zaś Michał Czarny nadal przechodzi rehabilitację.

Jutro piłkarze przejdą w Niepołomicach badania wydolnościowe.


źródło: Puszcza Niepołomice

sddsdds - 10 stycznia 2019, 19:03:12 - *.gl.digi.pl
z drużyną trenuje również Szymon Gwiazda z Wisłoki Dębica

puszczers - 10 stycznia 2019, 19:57:18 - *.pro4net.pl
Ryndak w Sosnowcu,kto za niego ? może trzeba ściągnąć Wójcika z wypożyczenia z Garbarnii,w ofensywnie na pewno da więcej niż Żytek.

Expert - 10 stycznia 2019, 21:32:01 - *.ambit24.net
Zagórski był na wypożyczeniu, czy jak?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas