[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


11 stycznia 2019, 12:21:48 - huberts
Juliusz Letniowski w Lechu

Juliusz Letniowski z Bytovii Bytów został zawodnikiem Lecha Poznań. 20-latek podpisał z klubem trzyipółletni kontrakt z opcją przedłużenia.

Młody pomocnik w obecnym sezonie rozegrał 19 spotkań i zdobył siedem goli w Fortuna I lidze.


źródło: Lech Poznań

Marian - 11 stycznia 2019, 12:25:46 - *.centertel.pl
Ha ha a w lechii ,,dyrektor”” Wojciechowski go nie chciał .

Bujumbura - 11 stycznia 2019, 12:38:50 - *.146.229.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z Lechii to go akurat Nowak odpalił

KKS - 11 stycznia 2019, 12:40:49 - *.10.208.129
Brawo Lech ! i takie transfery mają być !

TBG - 11 stycznia 2019, 12:42:04 - *.58.143.73
Tylko Bałtyk Gdynia Julek powodzenia

Bytovia - 11 stycznia 2019, 12:57:50 - *.centertel.pl
Powodzenia Julek oby tylko zawalka dał Ci szansę gry bo szkoda żebyś grał w rezerwach

Misiek - 11 stycznia 2019, 13:05:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
kolego borubar pisz jak najwięcej komentarzy do wszystkich newsów na tym portalu, twoją madrosć i szczere komentarze to kwintesencja wiedzy , wiecej sie idzie dowiedzieć od ciebie niż z tego portalu, przyznam że wchodze tu specjalnie żeby przeczytać twoje fachowe komentarze bo są one w 100% napisane szczerze z serca i to się liczy w życiu !!!!!! nie picuś glancus pucu pucu oh ah tylko fachowa opinia a taka opinie posiada Borubar

G - 11 stycznia 2019, 13:20:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pewne jest że u Nawałki będzie dostawał szansę oby ją wykorzystał , nikt nie da mu miejsca za free

obiektywny - 11 stycznia 2019, 13:27:42 - *.dynamic-ww-01.vectranet.pl
Mógł iść do Korony i grać pierwsze skrzypce, a wybrał gnicie w rezerwach Lecha, cóż jego wybór, a może jego rodziców? Hihi

Piotr - 11 stycznia 2019, 13:35:38 - *.25.182.182.static.3s.pl
Świetny grajek, powinien wymiatać w lidze.

Kolec - 11 stycznia 2019, 13:40:11 - *.146.227.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Piotr, bez przesady...
Na 1 ligowe standardy solidny i zdarzały mu się świetne występy. Ale skoro w 1 lidze nie wymiatal to i w Ex raczej nie będzie.

Piotr - 11 stycznia 2019, 14:18:37 - *.25.182.182.static.3s.pl
W poł roku 7 goli 3 asysty w beznadziejnej Bytovi Bytów, no wcale nie wymiatał, w ogóle to ogór i przeciętniak! Nie wypowiadaj sie na tematy na które nie masz pojęcia.

WitominoBG - 11 stycznia 2019, 14:23:22 - *.in-addr.btopenworld.com
Baltyk Pamieta!!!!! Powodzwnia !!!!!

kkk - 11 stycznia 2019, 14:50:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Piotr Ty byś w pół roku strzelił 30 bramek w przeciętnej Bytowi znawca piłki się znalazł nara

Lechista - 11 stycznia 2019, 14:53:57 - *.146.33.135.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To co dzieje się w Akademi Lechii to jest dramat. Przyklejeni do stołka psełdo trenerzy psełdo derektor wszyscy ciągną w swoją stronę a tak błędy była wcześniejsza akademia, takie zmiany miały być. Wielcy znawcy którzy chłopaka do Bałtyku oddali za 6 tys zł. Oczywiście teraz kto będzie winny trener Nowak bo nie dał szansy ? Panie Kalkowski już pora odejść to Pan u Owena bardzo promował Żukowskiego wcześniej eliminując Julka . Taka tak Zukowski jest bardzo dobry ale coraz miej w to ludzi wieży i już na farmazonie to daleko nie zajedzie
Panie derktorze Sławku taki promowany usilnie Cegiełka to już podobno chłopaki w szatni pytają czy to Pana wspólny syn z Dominikiem

Hrzesiu - 11 stycznia 2019, 16:43:06 - *.centertel.pl
Nie można mówić o wszystkich trenerach w lechii bo tam na dcien dxisiejsxy w akademii pana Slawka jest ich moze 2/3 a reszta to osoby bez żadnego doświadczenia , wchodzący w tyłek , po za tym to uklad. A Kalka napewno nie był Julkowi

Krzychu - 11 stycznia 2019, 17:02:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chłopak musi przybrać trochę masy mięśniowej.

ol - 11 stycznia 2019, 19:05:09 - *.dip0.t-ipconnect.de
znam zawodnika ktory w 1 lidze strzelil 14 goli teraz jest w Ekstaklasie i grzeje lawe

FanBaltykG - 11 stycznia 2019, 19:58:17 - *.play-internet.pl
Będzie miał Lech pociechę z tego piłkarza.U nas się rozwinął u boku ojca trenującego nasz zespół.Jesli będzie się rozwijał w tym tempie,to ma papiery na granie na wysokim poziomie

partyzant - 11 stycznia 2019, 20:54:26 - *.mf.gov.pl
Pół roku wcześniej Bałtyk "sprzedał" swojego najlepszego piłkarza Bytovii za 2 tys. PLN. Takiego hitu transferowego jeszcze Polska nie widziała..

K - 11 stycznia 2019, 21:32:47 - *.centertel.pl
Nastrzelal trochę bramek tej jesieni w Bytovii. Ale...183 cm i 62kg wagi przy tym wzroście? Przecież w tej lidze drwali go połamia niezależnie od szybkości i techniki.

Mike - 11 stycznia 2019, 21:45:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
jeszcze Imaz i lecimy po majstra

kibic - 13 stycznia 2019, 12:48:06 - *.play-internet.pl
Tak się właśnie niszczy wychowanków w Lechii i to trwa latami i nikt za to nie odpowiedział przez lata
Te kmioty w Lechii wolą sprowadzić młodego zawodnika z innego klub niż dać szansę wychowankowi
Julek powodzenia dostałeś szansę i ją wykorzystaj

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas