[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


11 stycznia 2019, 17:37:29 - bartekwr9
Sergiu Hanca w Cracovii

Sergiu Hanca przechodzi z rumuńskiego Dinama Bukareszt do Cracovii. Oba kluby doszły do porozumienia w sprawie transferu zawodnika - poinformował rumuński klub.

26-letni pomocnik w rundzie jesiennej w barwach Dinama zagrał w 18 spotkaniach rumuńskiej ekstraklasy, w których strzelił dwie bramki. Nowy nabytek Cracovii zagrał w czterech spotkaniach reprezentacji Rumunii.

Maczeta - 11 stycznia 2019, 17:42:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Crscovia idzie puchary.Wisla Wanny B klasa ale tez fajnym skladem Blaszczykowki,Kosowski..

Yakoob - 11 stycznia 2019, 17:44:56 - *.147.106.185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
O proszę, widzę, że Probierz nadal ściąga młodych zdolnych Polaków. Czy w tym klubie jest w ogóle jeszcze jakiś gracz z naszego kraju? Trener do tej swojej doniczki wsadza jakieś ziarenka egzotycznych roślin, jak nic tam urośnie coś w ten sposób mocny POLSKI klub...

obserwator - 11 stycznia 2019, 17:53:10 - *.dynamic.chello.pl
Świetny i rozpoznawalny w Rumunii zawodnik, Cracovia będzie miała z niego pożytek na boisku. Gość trafił do "Pasów" w dość kuriozalnych okolicznościach - bo skłócił się z kolegami z drużyny na tle ich stosunku do jego żony Podsumowując Cracovia około 4 miejsca na koniec sezonu, a Wisła około 4 ligi...

Juma - 11 stycznia 2019, 17:56:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cracovia złote lata a Wisełka niestety zacznie od C klasy. Ale czuję że to Wisła za 20 lat bedzie wyżej. Filipiak odejdzie, Craxa przestanie tak szaleć na rynku. A Wisełka powoli się odrodzi i wróci do Ekstraklasy. Skoro Lechia z A klasy, Piast z B klasy, to i Wisła z Klasy C .

gts patrio - 11 stycznia 2019, 18:00:30 - *.adsl.inetia.pl
Do wisły za to kuba przyjechał na gościnne treningi i burliga , czołowy polski obronca

lajkonik - 11 stycznia 2019, 18:01:43 - *.dynamic.chello.pl
Polscy fachowcy za drodzy...bierzemy z zagranicy. Ja chciałem aby mi hydraulik naprawił cały system wodociągowy w domu - zaśpiewał 2 tys złotych. Zatrudniłem Ukraińca i zrobił to za 1 tyś złotych - jestem zadowolony.

Sakiadi - 11 stycznia 2019, 18:07:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kluby dobre bo tradycyjnie robię zestawienie co byłoby gdyby w pucharach. Targu Mures (za czasów formy) - Jagiellonia 2-0, 1-1, Dinamo Bukareszt - Lech 4-0, 0-2.

WISŁA - 11 stycznia 2019, 18:14:41 - *.net.cybernetwmw.com
Temat dotyczący piłkarza cRacowii ale tematem przewodnim Wisła, wy to bez nas nie umiecie żyć

Mdej - 11 stycznia 2019, 18:16:38 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wisla zostanie w ekstraklasie i napewno bedzie wyzej niz Cracovia,Byl juz podobny wielki grajek Mihalik inni ktorzy przy Probierza sie rozwineli;)A Wisle nawet za grosze beda grac zawodnicy ktorzy maja ten klub w serduchu i dadza z Siebie 120%,a tak ciekawe kto by zagral w Cracovii gby byla w takiej sytuacji i cos by tam gral??

ahah - 11 stycznia 2019, 18:21:21 - *.net.cybernetwmw.com
Niby chodzi o jakiegoś gracza cracovii a tematem dyskusji Wisła.
Cracovia=przegrywy

bezdomni k - 11 stycznia 2019, 18:22:55 - *.unity-media.net
nie ma juz wisly jest rzeka myslenice ahahahahahaha
blazny z was sie smieje cala Polska!
Nawet gosc z legii was musi ratowac
honor jest dla was rzecza niepojeta
zAWsze nad Wami!!! KSC OldSkulBanda

Kongo - 11 stycznia 2019, 18:23:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jurma - O jakich złotych latach mówisz ? Craxa nigdy nie miała i mieć nie będzie choć w połowie tak złotych lat jak kiedyś Wisła bo to klub przegrańców

xD - 11 stycznia 2019, 18:28:46 - *.net.cybernetwmw.com
cracovia i złote lata? hahahahhahaha
Mistrz Polski kiedy w Polsce istniało kilka klubów, sukces że ho ho

kibic - 11 stycznia 2019, 18:32:08 - *.compower.pl
W Cracovii jest cała grupa b. młodych piłkarzy: Pik, Kanach, Struzik, Lucjusz,Pestka, Rakoczy, Majchrowicz ...
Myślę, że niedługo o nich wszystkich usłyszycie

CRACOVIA - 11 stycznia 2019, 18:37:11 - *.dynamic.chello.pl
@Mdej napisał "w Wisle nawet za grosze beda grac zawodnicy ktorzy maja ten klub w serduchu" - zobaczymy jak długo emeryci pokroju Brożka, Wasilewskiego czy Błaszczykowskiego będą grać z darmo Bo wy nawet groszem nie śmierdzicie, co dziś potwierdziła zresztą tak przychylna wam od 2 lat Komisja Licencyjna. Ale sezon kambodżańskiego kabaretu powoli się kończy. Do końca stycznia macie czas na żebranie w sieci i pod kościołami na prowincjach skąd wywodzi się wielu waszych miśko-fanów. A potem na dzień dobry -10 punktów w tabeli, a 31 marca degradacja do II-ligi (to scenariusz optymistyczny). Pesymistyczny jest taki, że spółka na wniosek wierzycieli lub Prokuratury ogłasza upadłość i zaczynacie od B klasy, a przy przychylności starego dziada z MZPN może nawet od IV-ligi zawsze nad wami :P

ander - 11 stycznia 2019, 18:38:36 - *.centertel.pl
Tak, były sukcesy gts-u w czasach jak był pupilkiem milicji, zomo, ub czy sb oraz później finansowany przez uwłaszczonych byłych postkomunistycznych bogaczy, a jak to finansowanie upadło to wyszedł cyrk, wyjątkowo kiepski choć czasami śmieszny cyrk.

PASY - 11 stycznia 2019, 18:40:20 - *.net.cybernetwmw.com
Shalom polaczki

Mdej - 11 stycznia 2019, 18:46:09 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jak dlugo beda grac tacy pilakarze ostatnio grali przez 6 miesiecy za darmo i grali lepiej NIZ Cracovia pozyjemy zobaczym pozdro

Anka - 11 stycznia 2019, 19:11:16 - *.play-internet.pl
Nie za darmo, tylko za gotówkę w reklamówkach.

krkr - 11 stycznia 2019, 20:47:59 - *.play-internet.pl
Niech Wisła czeka na wiadomość o nich np "trzeci walkower Wisła wycofana z rozgrywek" i tam sobie wypisuje pochwały pod swoim adresem

Ted - 11 stycznia 2019, 21:00:22 - *.61.40.228
Rumun ...ile tych rumunow jescze w pl?2 w cr krmlodych brac z pl ligi a nie cyganow z rumuni

Nike - 11 stycznia 2019, 21:06:55 - *.adsl.inetia.pl
Piszcie o naszym nowym nabytku a nie polemizujcie z tymi bankrutami.Zbankrutować z klasą też trzeba umieć ale czego się można spodziewać po konającej ladacznicy Tylko Pasy

edinio - 11 stycznia 2019, 23:03:52 - *.20.adnex.pl
Wymiana szrotu w śmiesznym klubie ze śmiesznym tzw. "trenerem" odsłona nr...

Central - 12 stycznia 2019, 6:45:00 - *.centertel.pl
Do Kongo,jezeli tak lubisz pisać o przeszłości, to moze pochwal sie jeszcze starszymi dziejami, cos od czasów powojennych, nawet teraz sie z klasą nie zabardzo Wisla nie umie zachować, tylko żebra od kogo sie da, ale mniejsza z Wisłą...
Co do Grajka to na papierze sie wydaje solidny, ale nasza liga i Cracovia juz nie takich zjadałay ;)

Rafecz - 12 stycznia 2019, 12:28:15 - *.dynamic.chello.pl
W poniedziałek jeszcze potwierdzony będzie Imaz, wszystkie warunki już ustalone, sąsiadka dostanie trochę grosza.

sopel - 13 stycznia 2019, 9:36:50 - *.dynamic.chello.pl
odszedł z dynama bo pół drużyny spało z jego żona a kibice śpiewali piosenki jaki z niego rogacz, myślę że będzie dobrze pasował do Cracovii:-)

ABG - 14 stycznia 2019, 2:40:56 - *.58.91.203
Artykuł o Cracovi a szytowskie kompleksy tylko o Wisełce :-))
Zawsze nad wami - Wisła Kraków!

bifer - 14 stycznia 2019, 21:41:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten Hanca to naprawdę niezły grajek,widziałem go parę razy w meczach Dinama,nawet przyzwoicie tam grał,myślę że Cracovia będzie miała w ekstraklasie sporą pociechę z tego Rumuna.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas