[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


11 stycznia 2019, 18:17:57 - bartekwr9
Plan sparingów Wisły

W zimowym okresie przygotowawczym Wisła Kraków rozegra pięć meczów sparingowych - poinformowała oficjalna strona klubu "Wisla.Krakow.pl".

Plan sparingów Wisły:

16 stycznia - Wisła Sandomierz,
19 stycznia - Garbarnia Kraków,
23 stycznia - Puszcza Niepołomice,
26 stycznia - Stal Mielec,
2 lutego - MŠK Žilina.

Picolo - 11 stycznia 2019, 18:19:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Na bogatości widzę.

Anka - 11 stycznia 2019, 18:22:53 - *.play-internet.pl
A co ze zgrupowaniem w Turcji w jednym z ośrodków pana Vanny?

Pietrowsky - 11 stycznia 2019, 18:24:30 - *.dynamic.chello.pl
Pan Hartling się z tego śmieje

Dr Shpon - 11 stycznia 2019, 18:33:19 - *.16-2.cable.virginm.net
A co ze zgrupowaniem w Kambodży? Podobno krakowscy mieli trenować na królewskich obiektach ojca Vanny Le, a delifiny miały mieć sparing z czerwonymi kmerami.

oho - 11 stycznia 2019, 18:33:19 - *.net.cybernetwmw.com
Zaraz zjazd przegrywów z Kałuży

lipa i sos - 11 stycznia 2019, 18:40:34 - *.2.178.212
Wszyscy za mocni dla IV ligowej Wisły .

... - 11 stycznia 2019, 18:44:07 - *.dynamic.mm.pl
Wisła-Słomniki !

bobr - 11 stycznia 2019, 18:54:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czarno to widzę. Lepiej upaść z klasą niźli głupio trwać!

Soko - 11 stycznia 2019, 19:07:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W sumie wszyscy odejdą. Kuba skrzydło, Misiek rozegranie.

ktośik - 11 stycznia 2019, 19:09:22 - *.ssp.dialog.net.pl
Zimowe zgrupowanie Wisły organizuje Sarapata z sharksami w lesie pod Krakowem. Bedą mieli m.in. spotkanie z dealerami i biznesmenami z Azji. Ponoć obiecane mają wszystko czego będą chcieli.... usłyszeć. Tak się kończy klub zarządzany ..... Mam nadzieję ze niektórzy kibice Wisły którzy pluli na Śląsk i Lechię a kazano i trzymać z Ruchem tez przejżeli na oczy. Tak Wami sterowano i ograrabiano.

Ma-kum-ba - 11 stycznia 2019, 19:20:26 - *.opera-mini.net (*.68.158.232)
Super. W końcu. Derby Krakowa za 8 dni! Pastuchy i patałachy z drugiej strony Błoń się przecież nie liczą a z Krakowem mają tyle wspólnego, co nazwę. Polaków gra tam (o ile tę żałosną kopaninę w ogóle grą można nazwać) tylu, co kot napłakał, a reszta to szrot zagraniczny, którego nikt normalny za darmo by nie chciał. Tę zbieraninę to i juniorzy Wisły by rozklepali, więc nic dziwnego, że moczą się ze strachu i trzymają kciuki za to, żeby Wiśle licencji nie odwiesili. :-P

Ma-kum-ba - 11 stycznia 2019, 19:21:31 - *.opera-mini.net (*.68.158.232)
Super. W końcu. Derby Krakowa za 8 dni! Pastuchy i patałachy z drugiej strony Błoń się przecież nie liczą a z Krakowem mają tyle wspólnego, co nazwę. Polaków gra tam (o ile tę żałosną kopaninę w ogóle grą można nazwać) tylu, co kot napłakał, a reszta to szrot zagraniczny, którego nikt normalny za darmo by nie chciał. Tę zbieraninę to i juniorzy Wisły by rozklepali, więc nic dziwnego, że moczą się ze strachu i trzymają kciuki za to, żeby Wiśle licencji nie odwiesili. :-P

Radek - 11 stycznia 2019, 19:38:16 - *.pl
Wisła Kraków Mistrzem Polski!

kalbaro74 - 11 stycznia 2019, 19:51:00 - *.dynamic.chello.pl
Ciekawe w jakim składzie zagra Wisła w tych sparingach?

Cxzwsda - 11 stycznia 2019, 20:01:24 - *.play-internet.pl
Sparingi pod kątem degradacji widzę

Smok - 11 stycznia 2019, 20:06:55 - *.ssp.dialog.net.pl
ŻAŁOŚNI hejterzy...WISŁA to dumA..jeszcze bedziecie zgrzytać zębami...

Radek - 11 stycznia 2019, 20:10:17 - *.pl
Piatka smok

Kamil - 11 stycznia 2019, 20:44:13 - *.unknown.vectranet.pl
Ciekawe czy jak się cudem uratują, dostaną minusowe punkty?

Jagielloni - 11 stycznia 2019, 21:02:07 - *.146.231.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
so smok : jesteś dumny że kibice twojej drużyny okradli własny klub wpędzając go w długi??
Ah rozumiem... kibice wisły to jednak stan umysłu...

Nudle - 11 stycznia 2019, 21:02:12 - *.dynamic-ra-03.vectranet.pl
Pamiętacie taki sparing Ruch Chorzów - Žilina? Na weszlo com był po tym sparingu artykuł o tytule: "Sado-maso w Chorzowie – Ruch zgwałcony przez Żilinę". Wtedy niebiescy dostali 9:0. Obstawiam, że Wisła zgarnie więcej.

Vanna Ly - 11 stycznia 2019, 21:07:03 - *.dynamic.chello.pl
Chyba się nie do gadać z prezes my robić sparingi pod B klasa , Tramwaj Kraków, Wawel Kraków, Podgórze, orzeł Piaski Wielkie

Wanna le - 11 stycznia 2019, 21:22:31 - *.adsl.inetia.pl
Ja was do sadu podać ,ja przez was się rozchorować ,ja mieć uczulenie na psy

Rew - 11 stycznia 2019, 21:35:02 - *.dynamic.chello.pl
Precz z Wisłą. Do b klasy gołodupce!

Ja - 11 stycznia 2019, 21:55:39 - *.183.29.194.multiplay.pl
Decyzyjni okradli własny klub i wieloletnie zgody pokończyli.a klakierzy klaskały .klaskaly

Radek - 11 stycznia 2019, 22:16:21 - *.pl
Zaczynam lubic komentatorow na 90minut. Tylko Wisła! Nie zginiesz nigdy.

Łona Li - 11 stycznia 2019, 23:56:34 - *.146.231.130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
jechałem do was ale nad rumunią skonczył mi sie gaz w mojim f16 i katapultowalem sie! teras siedze gdzies pod bialymstokiem i nie wiem jak wrucic SOS

Muts hartl - 12 stycznia 2019, 0:22:38 - *.centertel.pl
Dajta mi klub. Zapłaciłem

Rekin - 12 stycznia 2019, 5:30:42 - *.136.136.72
Lis-Burliga Wasilewski Sadlok Pietrzak-Kuba, Plewka,Tibor,Kostal,Imaz-Kolar Zilina generalny sprawdzian

Wanna ly - 12 stycznia 2019, 8:54:13 - *.dynamic.chello.pl
Słyszałem że sarapata aktywowala kancelarie po poradę jadę (mały skośny z parasolem)

Wanna ly - 12 stycznia 2019, 8:54:13 - *.dynamic.chello.pl
Słyszałem że sarapata aktywowala kancelarie po poradę jadę (mały skośny z parasolem)

Sarapata - 12 stycznia 2019, 8:59:53 - *.dynamic.chello.pl
A wiecie że wanna ma brata a nawet kilku braci

bifer - 14 stycznia 2019, 21:55:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sparingi sparingami ale myślę że Królewski uratuje Wisłę i ta Wisła słaba jeszcze nie jednej drużynie skopie tyłek.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas