[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


12 stycznia 2019, 11:31:34 - bartekwr9
Łukasz Sekulski w ŁKS-ie

Łukasz Sekulski został nowym zawodnikiem pierwszoligowego ŁKS-u Łódź. Piłkarz związał się z klubem trzyipółrocznym kontraktem.

28-letni napastnik ostatnio występował w rosyjskim drugoligowym SKA Chabarowsk. W tym sezonie wystąpił w 16 spotkaniach ligowych, w których strzelił trzy bramki.


źródło: ŁKS

1906 - 12 stycznia 2019, 11:36:13 - *.cable.smsnet.pl
Po sezonie życia w Stalowej Woli, od Ekstraklasy raczej się odbijał. Zobaczymy jak będzie w I lidze.

dam - 12 stycznia 2019, 11:45:29 - *.dynamic.mm.pl
Nie jestem kibicem LKS ale mega wzmocnienie moim zdaniem

Ciekawe - 12 stycznia 2019, 11:51:37 - *.3.152.175
wiele musieli za niego wycelowac no ciekawe czy sie spawdzi bo grajek jak na 1 lige dobry

ŁKS FcŁask - 12 stycznia 2019, 12:03:42 - *.ksiezyc.pl
O to chodzi. Cały ŁKS. Mało gadania więcej roboty. Przewijał sie Drzazga w spekulacjach a tu prosze Sekulski w ŁKS. Brawo

Gutek - 12 stycznia 2019, 12:05:42 - *.play-internet.pl
jak grał u nas w Jadze miał fajne momenty myślę że będziecie mieli z niego pociechę powodzenia Sekul

Drzemik - 12 stycznia 2019, 12:05:47 - *.dynamic.chello.pl
Mam przeczucie, że to będzie strzał blisko dziesiątki. Sekulski należy do tej grupy kopaczy, która na tzw. ekstraklasę jest za słaba, ale ligę niżej może sporo dać.
Istnienie takich grajków jaskrawo przeczy niemądrej tezie niemądrych ludzi o braku różnic między tymi poziomami. Fakty są takie, że tzw. ekstraklasa to liga żałosna, a to coś niżej jest jeszcze gorsze.

Sosnowiec - 12 stycznia 2019, 12:09:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Łks awans w tym sezonie razem z Rakowem.Spadek Garbarnia,Wigry i Katowickie

tyska wiar - 12 stycznia 2019, 12:10:05 - *.dynamic.chello.pl
No i to jest konkret ... gratuluje ruchu ziomale!!!

Papagol - 12 stycznia 2019, 12:16:40 - *.play-internet.pl
@Drzemik Sekulski przecież dawał radę i w Koronie, i w Jadze.

w - 12 stycznia 2019, 12:17:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Od dziś w Płocku nie jesteś mile widziany.

kolo - 12 stycznia 2019, 12:21:24 - *.146.46.190.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tylko w Stali Stalowa Wola gral dobrze,wszyscy go lubili i szanowali.Teraz kiedy Stal ma szanse na awans i od czerwca bedzie piekny stadion to Sekulski powinien raczej pomyslec o powrocie do Stalowej Woli.Tym bardziej ze trenerami sa uznani byli pilkarze Stali Pawel Wtorek i Wojtek Fabianowski oraz bramkarzy Tomek Wietecha a spolka jest wlasnoscia miasta wiec finanse sa stabilne.Pomysl o tym Lukasz.

Ernest - 12 stycznia 2019, 12:39:25 - *.147.106.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sosnowiec na szczęście to wy też lecicie Sosnowieckie...

CK - 12 stycznia 2019, 12:48:35 - *.play-internet.pl
Jak na 1 lige to bardzo dobry transfer ŁKSu.

gon - 12 stycznia 2019, 13:03:39 - *.dynamic.chello.pl
Do w:
Nie gadaj głupot.
Prędzej Furman powinien być nie mile widziany, który został ostatnio zawodnikiem jesieni, a przez którego w tym roku nie graliśmy w eliminacjach LE, niż Sekul, który zaczął grać w jakimś pierwszoligowym klubiku. Taka prawda - dla furmana ważniejsze było mistrzostwo legii, niż europejskie puchay w Płocku.

haha - 12 stycznia 2019, 13:16:28 - *.centertel.pl
Pierwszoligowego klubiku hahaha napisał potentat z Płocka ahahahaha

majster - 12 stycznia 2019, 13:24:53 - *.play-internet.pl
ŁKS powinien poczekać na jesień. Gość wiosną goli nie strzela od kilku lat

KW - 12 stycznia 2019, 13:27:06 - *.174.106.82
powinno być TAK---jedno miasto jeden klub .żadnych wynalazków typu widzew ,itd.

Zks - 12 stycznia 2019, 13:27:34 - *.146.33.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No w porównaniu do ŁKS z patologicznej Łodzi która umiera to Wisła Plock z bogatego miasta, z ogromna historia, potencjałem i super sponsorem jednak wyprzedza i zawsze będzie wyprzedzać Łodzian przynajmniej o kilka klas.

petro****n - 12 stycznia 2019, 13:29:13 - *.dynamic.chello.pl
za rok się spotkamy to sam się śmiał będziesz z tego co piszesz :D

KW - 12 stycznia 2019, 13:30:51 - *.174.106.82
też w Krakowie -Cracowia ,A wISła aut .

Zaku - 12 stycznia 2019, 13:31:29 - *.147.36.113.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Taaaa.... chyba u was w Płocku

KosaBagnet - 12 stycznia 2019, 13:38:30 - *.play-internet.pl
Dobry ruch Rodowitych Łodzian.Łks awansuje do ex.Spadek Garbarze,Stomil i ci z Katowic

cxzwsda - 12 stycznia 2019, 13:48:52 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Dla Stalowej strzelał jak na zawołanie nawet z zamkniętymi oczami, tylko coś w ostatnim, najważniejszym meczu o dziwo z karnego coś "nie pykło"

Drzemik - 12 stycznia 2019, 13:53:19 - *.dynamic.chello.pl
Kiedy dawał sobie radę? Wtedy kiedy uciułał 5 trafień, czy może w tym heroicznym sezonie, kiedy to strzelił całe 4 bramki?
Komentarze ludzi, którzy z każdego kopacza robią solidnego ligowce bardzo szkodzą polskiej piłce, bo to się później przerzuca na ruchy transferowe lub ich brak i taka miernota buja się co rok skacząc z klubu na klub, zamiast szybko być sprowadzona na właściwy sobie, drugo/trzecioligowy poziom.

Arkowiec - 12 stycznia 2019, 13:55:21 - *.dynamic.mm.pl
jaki LKS awansuje pogielo niektorych

playmaker - 12 stycznia 2019, 14:17:27 - *.147.41.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Transferowy hit 1 Ligi

sado - 12 stycznia 2019, 14:58:32 - *.dynamic.mm.pl
Arkowiec... to potrzymaj mi piwo i patrz ŁKS na wiosnę wciągnie wszystkich nosem.

Arkowiec - 12 stycznia 2019, 15:09:45 - *.dynamic.mm.pl
sado-potrzymac to ty mi mozesz...wiesz co !!
W Gdyni bez zmiany-lks tralala !!

Kolec - 12 stycznia 2019, 15:10:01 - *.146.161.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
sado, nie uprawiaj tu jakiejś widzewskiej megalomanii.
W ŁKS nikt nie ma planów niczego nosem wciągać.

Grass - 12 stycznia 2019, 15:44:24 - *.skybroadband.com
Kolo - w ŁKS ma lepszą kasę, lepsze warunki do trenowania i grę na wyższym poziomie z możliwością walki o Ekstrakalase więc nic dziwnego że nie wrócił do Stalowej Woli która jeszcze nie ma infraktrustury, kasy i ogarniętego zarządu... Stalówka może w przyszłym sezonie będzie walczyć o awans bo w tym konkurencja jest za silna a sam klub nieprzygotowany na 1 ligę

Jansen - 12 stycznia 2019, 16:12:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Już się nagrał na Kamczatce? Szybko wrócił z podkulonym ogonem,dorobek strzelecki szał.. 3 gole na 16 meczów? Średnio 1 bramka co 5 meczy...

ŁKS-fan - 12 stycznia 2019, 17:59:18 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Dobry transfer, lecz pierwszym wyborem było ściągnięcie Drzazgi z Wisły. Niezły wiek, sporo doświadczenia w e-klasie, w 1 lidze spokojnie powinien znów coś fajnego pokazać.
A no i dla Widzewa latem był za drogi... xD

xxx - 12 stycznia 2019, 17:59:30 - *.180.c86.petrotel.pl
@gon, Ty też nie gadaj głupot, bo gdyby nie Furman, to nawet nie zbliżylibyśmy się do takiego wyniku jaki osiągnęliśmy w poprzednim sezonie.

roy - 12 stycznia 2019, 20:20:45 - *.toya.net.pl
Ps
Pan Przytuła nie śpi.Napastników-2,boczni pomocnicy-Ramirez,Bryła-w środku Piątek,Łuczak-obrona -Bogusz,Rozwandowicz,Janek,Klimczak-przy takim składzie mogę powiesić ręcznik w bramce.Salski-Przytuła-powiem coś co mnie zadziwiło.Mam 60-lat,doczekałem się,ludzi którzy dziś gwarantują w miarę bezpieczny klub i kibicom bezpieczny spokój.Kto przeżył z ŁKS-em tyle lat,to wie co targało ten klub.Dziś widzę,że dzięki poczynaniom zarządu,wiem że za stronę sportową jestem spokojny.Sprawa jest głębsza-stadion Pani Prezydent obiecała.I teraz wracam do sowich 60-lat,widziałem spadki,widziałem awanse,widziałem zabranie licencji,widziałem dno-i jeden Pan Salski dał mi wiarę,że znów będę w elicie oglądał swój ukochany klub ,tylko pytanie, jak nas przyjmą?

tocard - 12 stycznia 2019, 20:46:34 - *.opera-mini.net (*.35.98.206)
do roy wiem co targalo ten klub.Mam tyle lat co pan pamietam jeszcze korty tenisowe i basen od strony karolewskiej.Pamietam Femine i Karolinke przy kinie polesie.i szkole trampkarzy w klubie/pan Malolepszy/I wiem ze LKS sie odrodzi bo przez 30 lat klub popadl w marazm i historia musi zatoczyc kolo jak zawsze to bywa.Pan Terlecki moze spac spokojnie

Donovan - 12 stycznia 2019, 21:30:56 - *.retsat1.com.pl
Właśnie to nas cieszy, ŁKS-iaków,że wreszcie wróciła normalność,której dawno nie było(jeśli w ogóle była), a wszystkie wpisy kibiców Widzewa udzielających się pod naszymi artykułami serdecznie pozdrawiam, wasze błazeńskie wpisy utwierdzają mnie w tym, że wszystko idzie w dobrym kierunku.
PS.Czy odezwał już się prezes z olx lub tyrajpl ?

Pieko - 12 stycznia 2019, 22:57:11 - *.insport.pl
Wszyscy kibice Łks-u podnieceni jakby kupili Messiego.A to tylko Sekulski który oczywiście nie obrażając Go jest ligowym średniakiem. A boisko i tak wszystko zweryfikuje ;)

roy - 13 stycznia 2019, 4:34:07 - *.toya.net.pl
Panie Pieko-ja tylko napisałem o 2 napastnikach.Klub Widzew wystawił na listę króla strzelców.Nie chce mi się przytaczać gazetowych wypowiedzi znawców piłki w Widzewie Powiem więcej działacze klubu byli zachwyceni.Panie Pieko Pan ma swoją drużynę w 2 lidze,a ja swoją w 1 lidze

Pieko - 13 stycznia 2019, 8:42:09 - *.insport.pl
Roy
Czy w swojej wypowiedzi użyłem chociaż raz nazwy klubu Widzew? Aż taki ból dupy macie,że wszystko porównujcie do Widzewa? z dystansem byku ;)

Vol - 13 stycznia 2019, 11:53:47 - *.play-internet.pl
@pieko - twój dostawca jest z Wiśniowej góry. Jest to mała wioska która zamieszkują w większości kibice miejskiego galacticos. Więc jak już znamy twe pochodzenie to twoja wypowiedź zmienia postać rzeczy.

Kolec - 13 stycznia 2019, 12:19:41 - *.146.163.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Pieko, powiedz mi gdzie Ty widzisz "podniecenie wszystkich kibiców" ŁKS w związku z tym transferem? Messi? Hiperbola ma potwierdzić twoja tezę.
Serio, transfer przyjęty ze spokojem a Ty podniecanie się gdzies widzisz?
Biorąc pod uwagę ze w minionej rundzie atak ŁKS trochę niedomagal to każdego napastnika z doświadczeniem w Ekstraklasie czy ligach innych krajów należy traktować jako wzmocnienie, stad radość kibiców.

HAhaha - 13 stycznia 2019, 13:11:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tylko ŁKS!!!

Daniel - 13 stycznia 2019, 14:29:13 - *.class97.petrotel.pl
Ponoć Grzesiek Piechna ma na wiosnę grać w Płocku.

Łódź - 13 stycznia 2019, 18:14:56 - *.toya.net.pl
Bardzo fajne wzmocnienie. Pozytywna wiadomość.
Runda wiosenna będzie bardzo ciężka ale wiemy,że ta drużyna potrafi grać skutecznie i efektownie.
..W górę serca zwycięży ŁKS !

leszek - 13 stycznia 2019, 19:27:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wzmocniene na 2 lige? hehe

ŁKS-ŁÓDZ - 13 stycznia 2019, 21:02:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
nie na darmo dali ci leszek na imię , pastuszku

ŁKS Lech T - 14 stycznia 2019, 15:18:54 - *.play-internet.pl
z czym wy do ludzi Widzew jesteście w 2 lidze nawet was wygodnil z lidera RadomiAK a zaraz rozpocznie się liga to jeszcze Bełchatów was wyprzedzi ibędzie po awansie waszym zydki ŁKS to chociaz łódzki klob sportowy a nie roski transport skapretek Wisła i ruch 2 sprzedajnych psow

ŁKS Lech T - 14 stycznia 2019, 15:21:19 - *.play-internet.pl
z czym wy do ludzi Widzew jesteście w 2 lidze nawet was wygodnil z lidera RadomiAK a zaraz rozpocznie się liga to jeszcze Bełchatów was wyprzedzi ibędzie po awansie waszym zydki ŁKS to chociaz łódzki klob sportowy a nie roski transport skapretek Wisła i ruch 2 sprzedajnych psow

T. Cebula - 14 stycznia 2019, 18:43:24 - *.centertel.pl
Szok, jak Lomza zdolala go przekonac, zeby podpisal z nimi kontrakt... Jedyny bialo czerwony Lks tylko w Lomzy. Podroba z moszczenicy nic nie znaczy.

cygul99 - 14 stycznia 2019, 23:38:06 - *.play-internet.pl
widzew lekko zmarszczony tą informacją

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas