[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


12 stycznia 2019, 16:22:21 - bartekwr9
Kacper Skibicki piłkarzem Legii

Kacper Skibicki przechodzi z Olimpii Grudziądz do Legii Warszawa. 17-letni pomocnik w rundzie wiosennej będzie wypożyczony do drugoligowca. Skibicki podpisał z Legią trzyletni kontrakt.

W rundzie jesiennej Skibicki zagrał w jedenastu spotkaniach II ligi, w których strzelił jednego gola.


źródło: Olimpia Grudziądz / Legia Warszawa

Loki - 12 stycznia 2019, 16:25:57 - *.135.177.172.static.kolnet.eu
nieeh żyje niech żyje AKADEMIA legia Warszawa

lol - 12 stycznia 2019, 16:43:18 - *.as4646.net
Legia kupuje zagraniczniaków - łolaboga łolaboga niech dadzą szanse młodym polskim zdolnym piłkarzom z niższych lig. Legia kupuje młodych zdolnych z niższych lig - łolaboga łolaboga akademia Legii jest do luftu.

Ana Lny - 12 stycznia 2019, 17:09:33 - *.147.100.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@lol : bo jest.

rympał - 12 stycznia 2019, 17:21:41 - *.adsl.inetia.pl
To już sie chłopina nagrał

playmaker - 12 stycznia 2019, 17:44:06 - *.147.41.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dlaczego Legia kupuje samych Kacprów? Tak jest taniej?

Rezak - 12 stycznia 2019, 18:39:48 - *.play-internet.pl
On jest świetny, tylko głowę ma pokryta!!!powinien grać w realu z Kwiatkowski i bonkiem

ImienNick - 12 stycznia 2019, 18:49:14 - *.dynamic.chello.pl
Kacper – imię męskie pochodzenia perskiego (pers. Gathaspar). Imię Kacper powstało jako gwarowe przekształcenie imienia Kasper, które oznacza stróża skarbca lub osobę dbającą o swoją cześć. Według tradycji imię jednego z trzech mędrców (królów, magów) z Nowego Testamentu. W Polsce imię to jest używane od połowy XIV w

kkk - 12 stycznia 2019, 19:42:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
akademia Leci działa.... haha

Kol - 12 stycznia 2019, 19:43:11 - *.dynamic.chello.pl
Akademia Legii nie jest od tworzenia piłkarzy. Akademia Legii jest od robienia fotek przez ślicznych chłopaczków w rureczkach.

- 12 stycznia 2019, 20:06:05 - *.unknown.vectranet.pl
Musisz mieć przykre życie, że przeszkadza ci to, jak ktoś się ubiera.

Hj - 12 stycznia 2019, 20:43:46 - *.dynamic.chello.pl
Ty musisz być z pokolenia miętkich i ciepłych.

kibic - 12 stycznia 2019, 20:54:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda chłopaka będzie grał w 3 lidze w rezerwach.

@Kol - 13 stycznia 2019, 9:29:51 - *.dynamic.chello.pl
czyli ty wolisz brzydkich chłopaczków w dresikach

Olimpia Gr - 13 stycznia 2019, 12:22:14 - *.smgr.pl
W rundzie wiosennej będzie nadal grał w Olimpii na zasadzie wypożyczenia

ZIENIU - 14 stycznia 2019, 11:41:46 - *.10.208.150
Akademia Warszawska już nie istnieje??

Zaniepokoj - 14 stycznia 2019, 16:01:25 - *.133.249.19
Mam pytanie za jaka kwote odstepnego poszedł i z innej beczki czy P.Bojarowski i swita zostali odwolani ze swoich stołkow

Zaniepokoj - 14 stycznia 2019, 16:01:25 - *.133.249.19
Mam pytanie za jaka kwote odstepnego poszedł i z innej beczki czy P.Bojarowski i swita zostali odwolani ze swoich stołkow

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas