[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


12 stycznia 2019, 23:34:21 - euzi
Karol Turek na testach w Concordii Elbląg

Karol Turek z Górnika Łęczna zagrał w dzisiejszej grze wewnętrznej czwartoligowej Concordii Elbląg.

18-letni obrońca został włączony do pierwszej drużyny Górnika latem 2017 roku, jednak nie zdołał zadebiutować w oficjalnym meczu.

Concordia jest liderem grupy warmińsko-mazurskiej IV ligi.


źródło: Concordia Elbląg

KS - 13 stycznia 2019, 1:16:39 - *.103.215.90.cable.tpia.cipherkey.com
Concordia Elblag to fajny klub. Maja prywatnego sponsora, nie ciągną kasy od miasta jak Olimpia Elblag. Jak na warunki 4 ligowe są mega poukładanym klubem. Praktycznie już awansowali, ale w 3 lidze po awansie, lekko utrzymają się.

~~KS - 13 stycznia 2019, 2:07:24 - *.elblag.vectranet.pl
Nie ciągna kasy on miasta? A pan Marek dyrektor to co robi? Musiałes wtrącić cos o Olimpii od razu?? Mirek dajże spokój serio.

sikumiku - 13 stycznia 2019, 4:04:37 - *.icpnet.pl
Turek ? To tylko Tur 1921

ww - 13 stycznia 2019, 5:23:21 - *.static.cbizz.nl
konkordia to zespol z batorowa kolo Elblaga,to jak maja ciagnac kase z Miasta , wystarczy ze obiekt im udostepniaja.choc w tej lidze to by mogli spokojnie u siebie grac.

Misiek - 13 stycznia 2019, 10:50:10 - *.koscierzyna.vectranet.pl
Panie Turek koncz Pan to spitkanie
😊😊😊😊😊€
522;😊😊😊

Nubian - 13 stycznia 2019, 12:16:10 - *.dynamic.chello.pl
Okienko w pełni, a w zasadzie nic się nie dzieje. Od wczoraj na pierwszym miejscu ten nieistotny news. Oczywiście to nie wina portalu.
Zastanawiam się tylko, czy takie kluby jak Śląsk, Płock, Zagłębie L., Katowice czy Odra Opole są tak bardzo zadowolone z kadry i co za tym idzie osiągniętych wyników, że postanowiły pozostać w śnie zimowym?

Ale jaja - 13 stycznia 2019, 14:02:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dyrektorem sportowym w klubie Concordia jest radny Elblaga .Który przynajmniej w zeszłym roku współdecydował o podziale kasy w Urzedzie Miasta dla elblaskich klubów.Oni tez dostają z kasy miejskiej nie małe pieniadze w granicach kilkuset tysiecy rok w rok.Także ten KS powyżej to pisze banialuki.Zreszta to jest fenomen na skale swiatową,że klub ma 10-15 kibiców.Zresztą powiazanych rodzinnie z piłkarzami lub z rodzina własciciela.Nie przystosowuja infrastruktury od dekady do gry chociazby w 3 lidze.Licza na miasto i podatników.Bo wiedzą że ten radny im wszystko zalatwi.Bo jest z tego samego ugrupowania co prezydent Elblaga.To jest UKŁAD!!!

Ale Jaja K - 13 stycznia 2019, 14:30:54 - *.play-internet.pl
Ale po co piszesz takie rzeczy Concordia dostała 60 tyś dofinansowania w tym roku a ty mowisz o jakiś setkach tysięcy... 90% pieniędzy to prywatny sponsor a Olimpia 90% to miasto niby w 2 lidze a ciężko by mieli wygrać z Concirdia. Olimpia to klub z tradycjami dlatego ma kibiców dużo proste.

Klamca - 13 stycznia 2019, 14:39:12 - *.play-internet.pl
Ale Jaja nie kłam ludzi Concordia dostała 60 tyś dofinansowania a Olimpia 300tys np głównym sponsorem Concordii 90% to prywatny sponsor a Olimpi 90% Miasto a grają taka padake że wstyd dla Elblaga :-)

OE - 13 stycznia 2019, 16:42:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Concordia nie ma kibiców tylko trolli internetowych , wystarczy pójść na mecz i zobaczyć na własne oczy . Po co wam pieniądze , które miejsce w województwie macie w szkoleniu młodzieży a które Olimpia , ile dostajecie pieniędzy na utrzymanie stadionu który i tak nie spełnia wymogów ?

kj - 13 stycznia 2019, 18:11:00 - *.hsd1.pa.comcast.net
w Elblagu jest miejsce na dwa kluby pilki noznej i jak chca to niech sobie graja.

obserwator - 13 stycznia 2019, 19:53:28 - *.ennet.pl
Dobre warunki, technika. Lewonożny lewy obrońca obecnie najbardziej pożądana pozycja. Jak nie tu to bez problemu powinien poradzić sobie w 3 lidze+.

Kibic - 13 stycznia 2019, 19:57:01 - *.dynamic.mm.pl
Widziałem Pana Karola w akcji i mogę powiedzieć że na pewno chłopak ma papiery na grę na wysokim poziomie. Bacznie obserwuję poczynania Karola i trzymam za niego kciuki bo chłopak ma talent.

krytyk - 13 stycznia 2019, 20:01:15 - *.244.152.242
naprawdę dobry chłopak, z wielkim potencjałem, oby woda sodowa nie uderzyła mu do głowy, bo różnie z tym u młodych piłkarzy.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas