28 stycznia 2019, 15:56:26 - euzi
Rafał Zaborowski zadebiutował w Iródotosie

Rafał Zaborowski rozegrał swój pierwszy mecz w greckiej II lidze, a jego Iródotos przegrał u siebie 0-1 (0-1) w spotkaniu 14. kolejki z Panachaïkí. 24-letniego pomocnika w 59. minucie zmienił Níkos Angeloúdis.

28 stycznia 2019, 14:00 - Iraklion (Pangrítio Stádio)
PASA Iródotos 0-1 Panachaïkí GÉ
Michális Bastakós 3

żółte kartki: Vassílis Moukídis - Chrístos Eleftheriádis, Kóstas Plégas, Michális Bastakós, Vassílis Soúlis.

sędziował: Konstantínos Katíkos.

W zespole Iródotosu pełny mecz zagrał były piłkarz rezerw Radomiaka - Armánto Goúfas.

Klub Polaka jest na 12. miejscu w tabeli z dorobkiem 15 punktów po 14 meczach.

DO_IKT - 28 stycznia 2019, 16:00:11 - *.toya.net.pl
Jak to możliwe, że piłkarze, którzy nie zrobili kariery w Polsce i polskich klubach w niższych ligach, robią kariery nawet za granicą i są wystawiani a nawet sprzedawani za konkretne pieniądze (zobacz K. Piątek) ...

gdds - 28 stycznia 2019, 16:05:47 - *.centertel.pl
W Polsce gral na nizszych poziomach a tak to sobie Europe pozwiedza
A herb niczego sobie :D

Nubian - 28 stycznia 2019, 16:27:31 - *.dynamic.chello.pl
Patrzę na tego K. Piątka i nie mam pojęcia, jak jego przypadek się ma do wcześniejszych przemyśleń. No chyba, że ktoś uważa, że młody napastnik strzelający około 20 bramek w sezonie nie robi kariery. Ale to już nie wiem, ile by musiał strzelić? 40, 60?

Gerwazy - 28 stycznia 2019, 18:52:38 - *.147.107.183.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sprowadzaja z zagranicy szrot zamiast stawiac na mlodych Grekow

LEON - 30 stycznia 2019, 2:05:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Rafał

bifer - 2 lutego 2019, 23:38:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teraz już powinno pójść wszystko z górki i grać niemalże we wszystkich meczach Greckiego zespołu,oby grał jak najwięcej tego mu życzę.