7 lutego 2019, 15:02:13 - bartekwr9
Paweł Tomczyk wypożyczony do Piasta

Paweł Tomczyk został wypożyczony na pół roku z Lecha Poznań do Piasta Gliwice. Umowa zawiera opcję przedłużenia o kolejne pół roku.

20-letni napastnik jesienią w barwach "Kolejorza" w 10 ligowych meczach strzelił dwa gole.

źródło: Lech Poznań

ss - 7 lutego 2019, 15:06:33 - *.icpnet.pl
a wy co dalej nie dajecie info, że Kuba podpisał z Wisłą kontrakt?

sopel - 7 lutego 2019, 15:10:33 - *.dynamic.mm.pl
ss- to Błaszczykowski ma grać w piastunkach? a ja myślałem, że Tomczyk z Kolejorza chyba się napiję bo ma mętlik w głowie

Adek - 7 lutego 2019, 15:14:16 - *.na5.pl
Piast bierze Polaka????Cud!

Experto - 7 lutego 2019, 15:19:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lech druga osemka i walka o utrzymanie.Piast pierwsza szostka tak obstawiam

Ojgen - 7 lutego 2019, 15:21:18 - *.146.56.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Experto : i potem buki zarabiają na takich pseudo ekspertach koniobijcach jak ty :D

As - 7 lutego 2019, 15:27:41 - *.icpnet.pl
A co nas ten człowiek o twarzy SEBIXA nie potrafiacy strzelić na pustą bramkę i potykajacy się o swoje nogi obchodzi???

Zibi33 - 7 lutego 2019, 15:43:59 - *.dynamic.chello.pl
Typowy produkt polskiego szkolenia, drewniany zawodnik, bez techniki. Był kiedyś podobny zawodnik w ekstraklasie Dawid Jarka

Dera - 7 lutego 2019, 15:55:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pawka dasz radę i wrócisz do Kolejorza silniejszy jak Fornalik będzie na niego stawiał to 6-7 bramek strzeli w tym sezonie dla Piastunek

Nubian - 7 lutego 2019, 16:14:27 - *.dynamic.chello.pl
@Zibi33
To samo pisano o Piątku i Lewandowskim swego czasu.

hahaha - 7 lutego 2019, 18:50:22 - *.dynamic.chello.pl
Piast się lubuje w napastnikach którzy potrzebują 20 sytuacji żeby choć jedną wykorzystać...

scorpio - 7 lutego 2019, 20:47:26 - *.dynamic.mm.pl
Widzę, że żaboli żal d... ściska. Kogoście wy sprowadzili. Zawodnicy bez tzw nazwiska. Jak powiedział jeden mądry dziennikarz. Górnik zrobił takie transfery, jaki ma budżet....czyli żadne. Dobre!