15 lutego 2019, 8:50:38 - dyrovski
Bartosz Frankowski sędzią meczu w Arabii Saudyjskiej

Bartosz Frankowski będzie sędzią głównym dzisiejszego meczu 20. kolejki ekstraklasy Arabii Saudyjskiej, w którym Al-Raed o 18:20 zagra z Al-Ittihad.

Na liniach będą mu pomagać Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz, a funkcję sędziego technicznego będzie pełnił Saudyjczyk Shukri Hussain Alhunfush. Na sędziego VAR wyznaczono Krzysztofa Jakubika.

varadi - 15 lutego 2019, 9:17:49 - *.ssp.dialog.net.pl
Jak najdalej od polskiej Ex dla tego Pana. Po ostatnich wyczynach w Legnicy niech nie wraca do kraju

mietek - 15 lutego 2019, 9:23:30 - *.internetia.net.pl
@varadi: Popieram. Ale mimo wszystko nie ma podstaw do tego, by mu Saudyjczycy zatrzymali paszport.

varadi - 15 lutego 2019, 10:45:35 - *.ssp.dialog.net.pl
Wystarczy , że zaproszą go - mietek- do swego konsulatu he he

Zajmon Leg - 15 lutego 2019, 14:26:34 - *.146.28.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Potrafi wypaczyc wynik i do tego czuje sie bezkarny. Nie cenię tego pana.

kiero3 - 15 lutego 2019, 14:49:09 - *.centertel.pl
**jakby miedzianka wygrala 3:0 !!!!to sędzia dobry ale niestety w plecy 0:3 !!!!z jaga to zły!!!!opamietajcie sie!!!uczyć się sedziowac I pokazać klasę!!!!

freez - 15 lutego 2019, 16:02:20 - *.116.25.18
wydrukowal wynik wczoraj w arabii ale dalej stawiaja na niego. niezla sumke musieli mu ofiarowac za wydruk kolejnego spotkania. totalne beztalencie sedziowskie

@freez - 15 lutego 2019, 17:12:55 - *.252.40.97.internetia.net.pl
Wiesz, że za takie pomówienia może zapukać do ciebie policja?