19 lutego 2019, 16:05:22 - euzi
Gol Łukasza Gikiewicza

Łukasz Gikiewicz strzelił gola dla Hajer FC w wygranym 1-0 (0-0) spotkaniu 25. kolejki saudyjskiej II ligi przeciwko Al-Orobah FC. Dla polskiego napastnika to pierwsze trafienie w barwach nowego klubu.

19 lutego 2019, 14:10 - Sakaka (Al-Orobah Club Stadium)
Al-Orobah FC 0-1 Hajer FC
Łukasz Gikiewicz 90

Gikiewicz wszedł na boisko w 73. minucie za Faisela Al-Jamaana. Klub Polaka jest na dziewiątym miejscu w tabeli z dorobkiem 33 punktów.

fansport - 19 lutego 2019, 16:06:35 - *.centertel.pl
Brzęczek wiesz co masz robić.

Ehri - 19 lutego 2019, 16:09:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak to co? Powołać Peszkę.

M - 19 lutego 2019, 16:10:28 - *.146.234.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brzeczek chcesz grać jednym napastnikiem to masz grajka.

GKsJ.Zdrój - 19 lutego 2019, 16:22:07 - *.kabelnet.hu
obudził się ze strzelaniem goli

Tusk Visio - 19 lutego 2019, 17:06:17 - *.84.146.14 (*.35.179.197, 10.32.12.201)
Wróci drewno do Polski i bedzie ekspertem w TV. Grajek z 3 ligi. Tragedia.

Bart - 19 lutego 2019, 17:28:37 - *.net.hawetelekom.pl
Hi is going hajer!

Luis Figo - 19 lutego 2019, 19:42:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hajer czyli saudyjski Górnik? A walijski to Rhyl?

KKS - 19 lutego 2019, 19:57:05 - *.play-internet.pl
Jak takie drewno moze miec takie szczescie
Grac w takim kraju jak arabia S czy czy w emiratach i brac za to jeszcze taka kase
wakacje ma cale zycie

Mkmk7 - 19 lutego 2019, 20:20:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ilu kibiców gości?

playmaker - 19 lutego 2019, 21:12:05 - *.146.175.151.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Patrik Mraz bardzo ciepło go wspomina

Aro - 19 lutego 2019, 22:07:24 - *.56.136.195.intelly.pl
To w Arabii Saudyjskiej jest druga liga???

Echarz - 20 lutego 2019, 7:53:06 - *.dynamic.mm.pl
Tak są dwie ligi i niżej też . Tylko w Jemenie na półwyspie Arabskim jest 1 liga

Wro pamięt - 20 lutego 2019, 9:51:59 - *.dynamic-zab-05.vectranet.pl
Nie jeden z Was zazdrości braciom Rafałowi,Łukaszowi kariery, Grali w Jadze, Z WKS zdobyli MP2012,Fraiburg,Union Berlin na każdym meczu komplet ,Emiraty,Arabia S. klimat widoki i nie zła kasa ! Pozdro od piknika WKSu !

3e636 - 20 lutego 2019, 11:01:36 - *.dynamic.chello.pl