28 lutego 2019, 20:50:47 - bartekwr9
Bramka Kamila Wilczka w Pucharze Danii

Kamil Wilczek strzelił gola dla Brøndby w wygranym 2-0 (1-0) ćwierćfinale Pucharu Danii z Vendsyssel FF. Była to jego pierwsza bramka w tegorocznej edycji rozgrywek.

28 lutego 2019, 19:00 - Hjørring (Nord Energi Arena)
Vendsyssel FF 0-2 Brøndbyernes IF
Kevin Mensah 29, Kamil Wilczek 90

żółte kartki: Lucas Jensen, Mads Roerslev Rasmussen - Kevin Mensah, Josip Radošević, Paulus Arajuuri.

sędziował: Michael Tykgaard.
widzów: 2335.

Wilczek i były piłkarz Lecha Poznań Paulus Arajuuri zagrali cały mecz w barwach Brøndby.

Papagol - 28 lutego 2019, 21:31:09 - *.play-internet.pl
Kamil jesteś wielki!

wichura - 1 marca 2019, 16:46:00 - *.146.228.55.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ma chłopak pecha. Kilka/naście lat temu byłby pewniakiem jeśli nie do pierwszej jedenastki, to przynajmniej na ławkę w kadrze. A dziś - Lewy, Piątek i (wg niektórych) Milik... Brak miejsca dla Wilczka, niektórzy jeszcze o Teodorczyku mówią

LEON - 1 marca 2019, 16:56:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl