1 marca 2019, 19:38:49 - euzi
Kobiety: Polska 3-0 Hiszpania

Reprezentacja Polski kobiet wygrała 3-0 (2-0) w pierwszym meczu grupy B rozgrywanego w Portugalii towarzyskiego turnieju Algarve Cup z reprezentacją Hiszpanii.

1 marca 2019, 17:45 - Lagos (Estádio Municipal de Lagos)
Polska 3-0 Hiszpania
Paulina Dudek 26, Patrycja Balcerzak 34, Ewa Pajor 50

Polska: 1. Katarzyna Kiedrzynek - 5. Aleksandra Sikora, 4. Paulina Dudek, 23. Małgorzata Mesjasz, 18. Natalia Chudzik (46, 2. Martyna Wiankowska) - 16. Dominika Grabowska (69, 19. Dżesika Jaszek), 3. Gabriela Grzywińska, 13. Patrycja Balcerzak (61, 8. Emilia Zdunek), 15. Agnieszka Winczo (46, 17. Katarzyna Daleszczyk), 11. Ewelina Kamczyk (46, 10. Weronika Zawistowska) - 9. Ewa Pajor (69, 20. Julia Matuschewski).

Hiszpania: 23. María Asunción Quiñones - 7. Marta Corredera, 12. Marta Carro (68, 16. María Pilar León), 5. Ivana Andrés, 3. Leila Ouahabi - 18. Alba María Redondo (46, 2. Celia Jiménez), 14. Virginia Torrecilla, 11. Alexia Putellas, 19. Aitana Bonmatí Conca (59, 19. Silvia Meseguer), 21. Olga García Pérez (59, 9. María F. Caldentey) - 17. Lucía García (59, 10. Jennifer Hermoso).

żółta kartka: León.

Następny mecz Polki zagrają 4 marca o godz. 18:30 w Parchal przeciwko Holandii, a kolejne spotkanie będzie już o miejsce w turnieju. W Algarve Cup bierze udział 12 zespołów podzielonych na cztery grupy - w finale zmierzą się zwycięzcy grup z najlepszym bilansem przeciwko pozostałym drużynom w grupie, w meczu o trzecie miejsce zmierzą się pozostali dwaj zwycięzcy grup, w meczu o piąte miejsce zagrają najlepsze drużyny z drugich miejsc itd. do meczu o 11. miejsce, w którym zmierzą się najgorsze zespoły z trzecich miejsc.

Tabela grupy B:

1. Polska     1  3  3- 0
2. Hiszpania  2  3  2- 3
3. Holandia   1  0  0- 2

źródło: własne / PZPN

Pinokio - 1 marca 2019, 19:48:04 - *.centertel.pl
Chciałbym doczekać takiego wyniku w meczu z Hiszpanią z udziałem męskiej kadry A. 😊

Thrud - 1 marca 2019, 19:49:06 - *.215.198.244-internet.zabrze.debacom.pl
Panowie, bierzcie przykład

D... - 1 marca 2019, 19:56:30 - *.adsl.inetia.pl
Absurdalne zasady turnieju: Polska gra w grupie z Hiszpanią i Holandią, wygra oba mecze, ale w finale nie zagra, bo gospodarz Portugalia gra w grupie np. z reprezentacją tajskich transwestytów (wygrali 30-0) i Wyspami Cooka rocznik 2012 (wygrali 50-0), a Portugalia młodzieżowa pokonała weteranów wojny secesyjnej 16-1 i kadrę stowarzyszenia przedszkoli im. Kubusia Puchatka 66-0... Finał więc Portugalia - Portugalia juniorzy i nic na to nie poradzimy, bo Holandii 200 bramek nie wbijemy... Chory system!

Sss - 1 marca 2019, 20:26:48 - *.dynamic.dial.as9105.com
System chory, ale jesli wygramy z Holandia to gramy w finale niezaleznie od wynikow innych grup

Curt - 1 marca 2019, 20:44:26 - *.adsl.inetia.pl
Sss- niekoniecznie. Portugalia także ma szanse na finał.
Zresztą z Holandią nie wygramy. Wystąpimy w gorszym składzie, a Holandia z nożem na gardle i po 4 dniach odpoczynku w lepszym.

ZeteL - 1 marca 2019, 21:00:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@D... - czy aby nie nazbyt surowo oceniasz umiejętności tajskich transwestytów ? Z nimi połowa klubów naszej "Ekstraklasy" miałaby problem.

kuczu - 1 marca 2019, 21:06:58 - *.dynamic.mm.pl
Brawo Dziewczyny !!

Elo :) - 1 marca 2019, 21:09:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A kurs na Polskę był 15.00 , żałuję,że nie obstawiłem...

Sss - 1 marca 2019, 21:10:34 - *.dynamic.dial.as9105.com
@Curt zgadza sie, ale w finale graja dwa zespoly...

jedrzej201 - 1 marca 2019, 22:00:00 - *.smgr.pl
Holenderki to mistrzynie Europy. Hiszpanki przegrały finał MŚ U-20 z Japonkami.

kibol - 2 marca 2019, 1:53:41 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
Polska najlepsza, nie ma drugiej lepszej.

Kibic - 2 marca 2019, 18:42:00 - *.dynamic.chello.pl
Co robi Grad na kadrze? czyżby Szymańska była samotna?

Sieg - 4 marca 2019, 10:54:35 - *.dynamic.chello.pl
Kibicu - Grad została dowołana za Siwińską. Wypadły dwie obrończynie przed turniejem. Wcześniej wypadła inna obrońca, więc nic dziwnego, że Stępiński szukał kogoś z doświadczeniem reprezentacyjnym na zmianę.