11 marca 2019, 0:02:07 - euzi
Gol Kacpra Przybyłki w debiucie w Bethlehem Steel

Wypożyczony z Philadelphia Union do Bethlehem Steel Kacper Przybyłko strzelił bramkę w swoim pierwszym meczu w barwach nowego klubu. Jego zespół wygrał na wyjeździe 2-0 (0-0) w meczu konferencji wschodniej amerykańskiej USL Championship (drugi poziom rozgrywkowy) z Birmingham Legion.

10 marca 2019, 22:00 - Birmingham (BBVA Compass Field)
Birmingham Legion 0-2 Bethlehem Steel
Kacper Przybyłko 53, Zach Zandi 68

żółte kartki: Mikey Lopez, Femi Hollinger-Janzen, Eric Ávila - Saed Díaz.

sędziował: Ismir Pekmic.
widzów: 5807.

Przybyłkę w 90. minucie zmienił Shanyder Borgelin. Klub Polaka po pierwszej rozegranej kolejce jest na trzecim miejscu w tabeli.

Qqryq - 11 marca 2019, 10:13:51 - *.dynamic.chello.pl
prawie 6 tysięcy kibiców na meczu 2 ligi w jakimś amerykańskim zadupiu. Nawet w Polsce na extraklase na większość meczów tyle nie przychodzi. W Minessocie przy - 18*C na mecz soccera przyszło 30 tysięcy kibiców.

ZIENIU - 11 marca 2019, 11:41:48 - *.10.208.21
@ Qqryq . I po co kłamiesz i piszesz głupoty??? Co w Polsce nie ma tyle? Masz słabą wiedzę a się udzielasz. Średnia frekwencja w polskiej lidze to 9-10 tys na mecz. Ponad 7 klubów ma większą frekwencje jak 10 tys na mecz

Do zieniu - 11 marca 2019, 11:55:38 - *.corp.nova.is (*.41.143.55)
Musi zabłysnąć gimbazjalista. Nie ma się co przejmować takimi odpadami.

Qqryq - 11 marca 2019, 11:55:42 - *.dynamic.chello.pl
@Zeniu/ 23 lipca 2018 Sosnowiec vs Piast 4500kibiców / 28 lipca Lubin vs Sosnowiec 5215 kibiców / 5 sierpnia 2018 Cracovia vs Arka 5283kibiców. Wymieniać więcej. Nie będę podawał ilu kibiców przychodzi na drugi poziom rozgrywek bo w Juezej przychodzi tam minimum po 5 czy 6 tysięcy kibiców soccera nawet w największym zadupiu.

@qqryQ - 11 marca 2019, 12:46:53 - *.24.24.10
no tak bo usa to duzo mniejszy kraj od Polski

Kibic - 11 marca 2019, 13:55:15 - *.254.245.11
A co ma do tego wielkość kraju. Bethlehem Steel jest z małego miasteczka. W Polsce by się śmiali, że na wsi grają. Bardziej się chyba liczby jak duża jest frekwencja w stosunku do wielkości miasta. A to w Polsce często wstyd. We Wrocławiu ledwo ponad 8 tysięcy, a miasto ma ponad 630 tysięcy mieszkańców. W Chester ledwo tylko 2000 kibiców mniej a miasto mniejsze DWADZIEŚCIA RAZY! Tym bardziej, że soccer to sport czwartej kategorii tam, a w Polsce nr 1. Podobno.

ZIENIU - 11 marca 2019, 14:00:17 - *.10.208.21
W ostatni weekend w chorwackiej lidze na meczu ostatniej drużyny było UWAGA: 90 widzów !!! Ekstraklasa chorwacka ! Na Dinamo Zagrzeb chodzi średnio 4,5 tys na Hajduk ok 7 tys na reszte klubów 1,5- 3 tys widzów. Ci co narzekają na frekewncje w naszej lidze nie mają pojęcia jak jest w innych ligach zbliżonych do naszej ligi. Wiadomo zawsze na czerwoną latarnie przeważnie najmniej chodzi taki Sosnowiec zaniża nam średnią i Płock ale bardzo prawdopodobne że oba kluby spadną a zastąpią je inne z większą widownią ( Raków 5-6 tys po zbudowaniu nowego stadionu, ŁKS - 5 tys na samej jednej nowej trybunie a wkrótce powstaną kolejne czy Stal Mielec spokojnie 5 tys na mecz w EX. Brakuje Widzewa jeszcze w EX.

ehri - 11 marca 2019, 14:48:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl