[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


12 marca 2019, 11:20:47 - dkelman
II liga: Mecz Ruch - Rozwój w TVP3

Mecz 25. kolejki II ligi, w którym Ruch Chorzów zagra u siebie z Rozwojem Katowice, będzie transmitowany w TVP3. Spotkanie będzie można zobaczyć w każdym kanale regionalnym TVP.

Mecz odbędzie się 24 marca o godzinie 13:05.


źródło: własne / Ruch Chorzów

Kopacz - 12 marca 2019, 11:23:52 - *.giganet.net.pl
0:3 !

HutnikKRK - 12 marca 2019, 11:26:53 - *.237.2.44
w 24 kolejce jaki mecz będzie transmitowany?

60 - 12 marca 2019, 11:32:46 - *.centertel.pl
Cicha 60 zaprasza !!!

djia - 12 marca 2019, 11:35:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pierwszy mecz Ruchu w TV w II lidze obejrzało 143 tysiące ludzi, tylko jeden Polski mecz w weekend oglądało więcej i to o zaledwie 500 osób mecz ekstraklasy Górnik - Piast. Nie dziwi więc decyzja, że w następnej kolejce znów jest mecz Ruchu. Szkoda tylko tej pory rozgrywania meczy.

LuckyKSG - 12 marca 2019, 11:38:08 - *.sileman.net.pl
To już nie ta sama drużyna! Od dwóch dni to jest klub sportowy ruh !!! Zmiana nastąpiła na samym stadionie!!

do HutnikK - 12 marca 2019, 11:41:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W 24 kolejce Znicz - Radomiak.

Dyspo - 12 marca 2019, 11:46:08 - *.sileman.net.pl
@LuckyKSG-Cieślik Ś.P. się wq...wił, bo nie może już znieść tego dziadostwa.
Nie martw się, was to też czeka.

UknowU - 12 marca 2019, 11:46:42 - *.play-internet.pl
Super! Niech wszyscy widzą jak ruch się konczy

silbeR - 12 marca 2019, 11:56:40 - *.dip0.t-ipconnect.de
jo byda akurat siadol do obiadu i jeszcze mom kibicowac ? Ino Ruch!!!!

Buldog - 12 marca 2019, 12:24:28 - *.cable.smsnet.pl
Na jesien fajne derby beda w tej lidze Ruch-Gks Katowice,Gks -Rozwoj extra hity hehe

kocu - 12 marca 2019, 12:30:45 - *.centertel.pl
przed transmisją takich super meczy powinna być informacja minister zdrowia ostrzega od oglądania można dostać raka

kibic - 12 marca 2019, 12:56:49 - *.interblock.pl
Dlaczego nie ma derbów Podkarpacia Stali S.W z Siarką w TVP3 tylko znowu Ruch, Radomiak, Widzew itp.. Inne kluby też grają w 3 lidze!

KaRlus - 12 marca 2019, 13:05:15 - *.dip0.t-ipconnect.de
@kocu raka to ty cheba mosz bo gupie fandzolisz paciuloku

Damian - 12 marca 2019, 13:15:13 - *.internetdsl.tpnet.pl
Drugi raz z rzędu będą transmitować padlinę, jaką wiosną prezentuje Ruch?! To już naprawdę nie ma ciekawszych spotkań w 25. kolejce? Czołówka gra między sobą: chociażby Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna lub Widzew Łódź - Elana Toruń

Domin - 12 marca 2019, 14:09:45 - *.248.78.35
Miodzio!
j.szczewa...

FeC - 12 marca 2019, 15:01:58 - *.dynamic.mm.pl
@kibic: w Polsce nie ma "podkarpacia", jest, chwilowo, Województwo Podkarpackie, stworzone tylko po to, by Rzeszów mógł dobrze żyć za Twoje i moje pieniądze.

Wiadomo - 12 marca 2019, 15:12:10 - *.play-internet.pl
Czekamy w ELBLAGU .

Hour - 12 marca 2019, 15:32:25 - *.icpnet.pl
2:0

AntyTVP - 12 marca 2019, 15:35:38 - *.play-internet.pl
Znowu ten smutny bez pojęcia o grze grajdoł pokazują, to już nawet śmieszne nie jest.

bałamut - 12 marca 2019, 15:49:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Meczy to koza.

max - 12 marca 2019, 17:22:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na prawdę, nie było lepszych meczów do wyboru?

abx - 12 marca 2019, 17:28:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wybór nie dziwi. Ostatni sezon ruchu w centralnej lidze, III ligi nikt przecież nie będzie pokazywał w przyszłym sezonie.

sda - 12 marca 2019, 18:11:26 - *.adsl.inetia.pl
kibic. nie pokazują tego meczu bo to nie w tej kolejce wtedy leci mecz znicza z radomiakiem

VARiat - 12 marca 2019, 18:37:22 - *.146.166.169.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gram czysto na rozwój

jo - 12 marca 2019, 18:51:24 - *.dynamic-ww-04.vectranet.pl
ruch + rozwój = rr. Wniosek: bez ibupromu tego szpilu nie będzie się dało oglądać :-0

Honza - 12 marca 2019, 19:57:04 - *.play-internet.pl
Szpile ruchu bydom w niydziela jak kejś Telefoniada do obiada ,yno czamu z tego skansynu ?

^^^ - 12 marca 2019, 21:49:11 - *.bielskobiala.vectranet.pl
tvpCZI taki hanyski RTL ...

alejajaale - 12 marca 2019, 23:19:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
normalnie szlagier. tvp "górnikom" w d... wchodzi? Kurski sukces oglądalności też ogłosi? Kto ogląda plankton piłkarski?

Max1962 - 12 marca 2019, 23:20:39 - *.maszyna.pl
TVP pokaże mecz o to kto awansuje do niższej klasy rozrywkowej z ostatniego miejsca?? Szok

kike - 13 marca 2019, 8:20:17 - *.238.186.254
Lepiej by puścili Szombierki Bytom-Odra Wodzisław.

Jorg - 13 marca 2019, 9:16:12 - *.146.160.81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jeeee KaRlus sie znot a godali co dostol herzschlack po uostatniym szpilu.Kajs ty bul karlusie baniaty

JoRg - 13 marca 2019, 10:18:51 - *.146.160.81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Domin bydzie wos czuc w 3 lidze jak wos Slawia dorwie to bydzie dopiyro smrod

1938 - 13 marca 2019, 12:42:25 - *.109.33.117
Są derby Podkarpacia a oni kolejny raz pokazuja drużynę która już jesienią będzie grała w 4 lidze

zenek - 13 marca 2019, 15:37:47 - *.miedzyrzecz.com.pl
Aż się prosi, żeby transmitować Widzew - Elana... W TVP jacyś idioci kompletni (lub sabotażyści własnej firmy) pracują.

emsi - 13 marca 2019, 16:11:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzewa nie pokazuja w tvp3,bo podobno Widzew sie nie zgaadza na transmisje.Ruch mocny jedynie kibicowsko, a pilkarsko cieniutki jest Chorzow.

under46 - 13 marca 2019, 16:35:23 - *.unknown.vectranet.pl
Tez tak słyszałem że Widzew nie chce bezpłatnych transmisji w TVP3.

kibic - 13 marca 2019, 22:25:16 - *.104.81.111
nie chce Widzew, bo oni mają swoją telewizje na ktorej transmitują mecze. A darmowy mecz Widzewa w TVP 3 to dla nich duza strata finansowa, bo tysiace ludzi wykupuje transmisje na widzew.tv
i jeszzce pora 13.05.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas