[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


12 marca 2019, 11:45:00 - bartekwr9
Fortuna I liga: Mecz Stal M. - Sandecja 3 kwietnia

Spotkanie 25. kolejki Fortuna I ligi Stal Mielec - Sandecja Nowy Sącz zostanie rozegrane 3 kwietnia o godz. 19:00.

Pierwotnie zaplanowane na 22 marca spotkanie zostało przełożone z powodu powołań do reprezentacji dla zawodników obu drużyn.


źródło: Stal Mielec

Olaf - 12 marca 2019, 11:48:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zaczyna sie... kabaret

j-23 - 12 marca 2019, 11:50:48 - *.internetdsl.tpnet.pl
Kupa śmiechu...

Buldog - 12 marca 2019, 12:26:12 - *.cable.smsnet.pl
Bedzie to juz mecz o pietruche bo awans i tak pewniak Rakow i pewnie Łks

Kebab - 12 marca 2019, 12:29:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kto ta kopanine w tej lidze bedzie ogladal pewnie bedzie remis 0:0.Awans i tak medaliki z Cz-wy

Tom - 12 marca 2019, 12:39:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale jesteście śmieszni . Jeden mecz nie przesądza awansu , co wy myślicie że ŁKS będzie tylko wygrywał . W Mielcu GOL z karnego i nic poza tym . Inna sprawa że w Stali nie ma napastnika . Chcą grać O awans to bardzo dziwna sprawa że strony działaczy żeby nikogo nie nakłonić do gry w Stali .

nh - 12 marca 2019, 13:00:07 - *.dynamic.mm.pl
tom pewnie im kasy bylo szkoda.przeciez nawet na wypozyczenie bylo kilku z ex do wyciagniecia np.Niezgoda nawet Arak itp.oczy mydla tylko kibicom zeby frekwencje utrzymac

Tom - 12 marca 2019, 13:03:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Naprawdę dziwne grać O awans bez napastnika . Nie chce pisać jak inni że się boją O własne tyłki , ale jak to inaczej wytlumaczyć

nh - 12 marca 2019, 13:21:54 - *.dynamic.mm.pl
no dla mnie tez dziwne np.poco tylu pomocnikow itp.w BB fajnie grali myslalem ze to pojdzie a tu bum fakt LKS mial farta poslizg Solijcia i zawodnik to wykorzystal a chwile wczesniej sedzia pilki recznej w polu karnym LKSu niewidzial stwierdzil ze przypadek tez mogl stwierdzic w druga strone bo celowosci faulu nie bylo.bylo minelo LKS tez punkty bedzie gubil pytanie czy to wykorzystamy szczeze watpie.co z tego ze sytuacje bedziemy stwarzac jak niema kto strzelac.

msw - 12 marca 2019, 13:23:50 - *.internetdsl.tpnet.pl
@Tom - a która drużyna w tej lidze ma "napastnika" ? W Rakowie strzelcy bramek rozłożeni się bardzo równo, pozostałe drużyny mają 1-3 bramki więcej od Stali. Jak w Stali pokazał się w dwóch meczach jeden młody, to od razu poszedł do Lens. A najlepiej podajcie nazwiska tych "napastników", którzy powinni przyjść do Stali - i na których klub stać.Kuświk niby napastnik, a co pokazał ? I to za jaką kasę.

nh - 12 marca 2019, 13:28:01 - *.dynamic.mm.pl
msw choc w Rakowie napastnicy malo strzelaja to robia przestrzen innym bo obrona sie na napastnikach wiecej koncentruje a u nas Mendi hehe pilnowac go nie beda bo wiedza ze i tak nie strzeli chyba ze mu sie kiedys uda

Eddie - 12 marca 2019, 13:29:43 - *.play-internet.pl
Mam nadzieję że Warta się postawi ŁKS owi i my coś przywieziemy z Tychów. Jak się rozjedziemy na 6 punktów to może być już naprawdę trudno.

nh - 12 marca 2019, 13:32:10 - *.dynamic.mm.pl
a Gojko podobno moze grac jko napastnik a niewszedl naraazie nawet na minute.od Mendiego gorzej to chyba nikt juz nie zagra.Warta napewno sie postawi walcza o utrzymanie

nh - 12 marca 2019, 13:35:23 - *.dynamic.mm.pl
ta liga rozne cuda widziala takze narazie wstrzymka.LKS moze przegrac jakis mecz i moze sie posypac oby my sie nie posypali jak na jesieni tymi remisami

Tom - 12 marca 2019, 13:58:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dla ŁKS nie wejdzie jest za słaby gra na farcie . Czy Stal nie wiem , ale nikt nie stawia na Sandecja żeby coś nie wypalił .
Stal gramy dalej

Ares1908 - 12 marca 2019, 14:08:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Tom.Na farcie to wy graliscie do meczu z nami.Czas się pogodzić z porażką a nie pisać,że konkurencja za,słaba,bo w drugiej połowie przy konsekwencji ŁKS w obronie byliście bezradni.

nh - 12 marca 2019, 14:20:23 - *.dynamic.mm.pl
Ares ale nie bierzesz pod uwage ze w 1 polowie powinno byc 2-0 dla Stali po dwuch setkach i po meczu.fakt po bramce Stal sie poglubila nie grala tego co powinna.ale wynik mogl byc w dwie strony rozny i bylby sprawiedliwy.niech na koniec awansuje lepszy na koniec i tyle w temacie

kolec - 12 marca 2019, 14:32:22 - *.toya.net.pl
@nh, a kibice Stali nie biorą pod uwagę, że ŁKS grał bez 4 podstawowych zawodników. Owszem Stal miała 2 świetne sytuacje w 1 połowie, ŁKS miał jedną (zablokowany strzał przez Spychałę).
Nie da się ukryć, że ŁKS na pierwszą połowę po prostu nie docjechał. W drugiej połowie natomiast jeszcze przed karnym, już nie mogliście uzyskać przewagi. A po karnym ŁKS miał sytuacje (Kujawa, Radionov, Pyrdoł), gdzie każda była lepsza niż jakakolwiek Stali w II połowie. Nawet strzał w słupek Wrońskiego nie był z tak klarownej sytuacji - chyba się zgodzisz?
Podsumować ten mecz z pespektywy Stali można frazesem - że gra się tak jak przeciwnik pozwala. O ile w I połowie pozwolił na wiele o tyle w II części gry już na nic. Także grając w osłabieniu.
Pozdrawiam

Tom - 12 marca 2019, 14:36:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale przy tej samej ilości punktów Panowie z Łodzi 2 - 1 w bramkach dla Stali .

Gacek - 12 marca 2019, 14:48:09 - *.play-internet.pl
Ale glaby piszą na tym forum..... Temat o przełożonym meczu a ci dalej swoje żale o meczu z ŁKS. Do boju Stalo!!!!! Gramy swoje i nie patrzymy na innych!!!!! W piątek w Tychach 3pkt muszą być!!!!

MADUR - 12 marca 2019, 15:07:10 - *.centertel.pl
Co z transmisją w TV? Przepada czy będzie przeniesiona

__________ - 12 marca 2019, 15:11:42 - *.dynamic.chello.pl
Po 3pkt Biało Niebiescy!

Hmm - 12 marca 2019, 15:19:14 - *.play-internet.pl
Mają hajsu jak lodu, latają po zagranicznych zgrupowaniach, sprzedali jakiegoś pryszcza za ciężką ełro do Francji a ciężko im sprowadzić pół napastnika, organizacyjnie Stal Mielec.

Nowysacz - 12 marca 2019, 17:30:02 - *.96.201.65.ipv4.supernova.orange.pl
Z powyższych komentarzy wynika, że kibice Stali i ŁKSu już sa pewni awansu swojej drużyny i nie dopuszczają nawet takiej możliwosci dla Sandecji. Mamy jeszcze cała runde wiosenna i mam nadzieje że awansuje Sandecja.

K - 12 marca 2019, 17:40:34 - *.146.56.159.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Nowysacz, Po czym odda miejsce 3 drużynie w tabeli na skutek braku licencji.
Nikt z ŁKS nie wyrokuje że już awansował. Baa w Łodzi zdajemy sobie sprawę że awansować już teraz nie musimy, ale skoro jest szansa to dlaczego nie spróbować?

Dam - 12 marca 2019, 18:04:42 - *.dynamic.mm.pl
Człowieku kto Sandecje wpuści do Ekstraklasy? Drugi raz nie pozwolą na taką kompromitację. Wbijcie choć łopatę pod stadion

Sacznowy - 12 marca 2019, 21:55:11 - *.146.163.183.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Panowie spokojnie prezydent Hanzel wybuduje stadion obiecał przecież, ma inwestorów plany marzenia i mokre sny ...

Nowysacz - 12 marca 2019, 22:02:00 - *.96.194.228.ipv4.supernova.orange.pl
No to będziemy drugi rok grali w Niecieczy, ale się utrzymamy, a stadion w końcu powstanie.

nh - 13 marca 2019, 8:14:59 - *.dynamic.mm.pl
nowy sacz byl z miesiac temu wywiad z gosciem od licencji i wyraznie mowil ze Sanda bez szans nawet na gre w Niecieczy bo nic sie nie dzieje w sprawie stadionu.LKS ewentualnie tak pod wieloma warunkami choc nic pewne to samo z Rakowem.wejdz na weszlo.pl.gdzies w archiwum znajdziesz.pozdro

Dragasis - 13 marca 2019, 9:58:56 - *.pau.krakow.pl
@MADUR Myślę, że w najbliższych dniach na 90minut będzie informacja czy zamiast transmisji Stal-Sandecja będzie pokazany inny mecz. W tej kolejce miał być jeszcze transmitowany Stomil-Raków. Jeśli oprócz tego meczu w ten weekend Polsat Sport/Polsat Sport Extra pokaże jakieś drugie spotkanie, to znaczy, że transmisja Stal-Sandecja niestety przepadła.

nh - 13 marca 2019, 10:31:19 - *.dynamic.mm.pl
dragasis niewiadomo to zalezy co polsat ma zaklepane na ten dzien mam na mysli inne dyscypliny.

Timy - 13 marca 2019, 11:01:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W LKS-ie doceniamy klase Stali. Seria 8 zwyciestw nie wziela sie z niczego. Pamietamy tez mecz w Lodzi, w ktorym Stal nie pizwolila nam na nic. Jak na razie to my mamy 43 punkty a Stal 40. I to tyle w temacie.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas