[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


12 marca 2019, 19:27:16 - euzi
Marek Papszun na dłużej w Rakowie

Trener Rakowa Częstochowa Marek Papszun przedłużył swój kontrakt z pierwszoligowcem. Nowa umowa będzie obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.

44-letni szkoleniowiec w Rakowie pracuje od 18 kwietnia 2016 roku.


źródło: Raków Częstochowa

Ja - 12 marca 2019, 19:32:48 - *.58.142.216
Jutro zdemolujcie słabiutką Legie

rtsnajleps - 12 marca 2019, 19:36:37 - *.jelenia.zicom.pl
Raków w najlepszej formie w historii 1 Słabiutka Legia 3

Quo Vadis? - 12 marca 2019, 19:39:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Papszun out!

Jondek - 12 marca 2019, 19:43:59 - *.na5.pl
Kilka porażek i go pożegnają.Ale u nas awans do słabiutkiej i nędznej ekstraklasiny to ogromny sukces!A juz gra w el pucharów w lipcu to promocja miasta!

Kris - 12 marca 2019, 19:57:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Teraz przedluza kontrakt a po ewentualnym awansie i kiepskiej pierwszej rundzie go zwolnią i wezmą jakiegoś tepaka z zagranicy po czym i tak spadna takie jest wlasnie rozumowanie prezesow w Polskich klubach

Szym - 12 marca 2019, 20:13:20 - *.19-2.cable.virginm.net
Uwielbiam czytać komentarze nadwornych jasnowidzów ;)

Lch - 12 marca 2019, 20:13:31 - *.dynamic.chello.pl
O czym wy tu bredzicie, jakie zwalnianie? Już po awansie do 1 ligi wielu wieszczyło zwolnienie Papszuna, gdy po 8 kolejkach zajmowaliśmy przedostatnie miejsce. Tylko akurat w Rakowie, w przeciwieństwie do 99% klubów, jest normalny właściciel, który ufa trenerowi i nie robi pochopnych ruchów.

1920 - 12 marca 2019, 20:26:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Kris dokładnie, może być tak jak w Sandecji, oni w 1 lidzie na wiosnę wygrywali prawie wszystko, w ekstraklasie przyszła gorsza seria i postanowili wyrzucić trenera.

WiecznyFan - 12 marca 2019, 20:38:51 - *.55.65.4
Akurat Michał Świerczewski właściciel Rakowa to bardzo mądra i inteligentna osoba wiec na pewno nie popełni błędów właścicieli innych klubów.
A Raków i tak już przeszedł do historii w 1 lidze nie było jeszze zespołu który by miał tyle punktów po 23 kolejkach

Antek - 12 marca 2019, 20:46:00 - *.na5.pl
WiecznyFan inteligentna osoba zainwestuje w marne klubiki polskie......tak to dopiero reklama.

BOT - 12 marca 2019, 21:01:24 - *.147.233.92.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Antek Nie wiem, czy reklama (chociaż na pewno), ale mimo wszystko prestiż. W świecie biznesu ma to spore znaczenie.
Ci co piszą o zwalnianiu Papszuna myślą, że skoro takie są polskie realia, to tak już musi być i nikt nie wpadnie na to, by mieć inne podejście. Raków, a konkretniej Michał Świerczewski już udowodnił, że ma wizję. Fajne jest to, że niektórym aż skiska zady taki Raków.

Legia - 12 marca 2019, 21:01:45 - *.dynamic.chello.pl
Najpierw zbudujcie sobie stadion i pożadne zaplecze. A nie znowu jednosezonowa zbieranina z klepiska

jedrzej201 - 12 marca 2019, 22:10:33 - *.smgr.pl
Legia jest silna i raczej to Legia wygra i rozniesie w pył Raków. Legia zdobędzie Puchar Polski i będzie mistrzem.

cvg - 12 marca 2019, 22:13:03 - *.dynamic.mm.pl
znakomita informacja. Wcześniej kontrakt dla Niewulisa i Petraska- rewelka. Jeszcze przedłużyć Szczepańskiemu, Domańskiemu i Kasperkiewiczowi plus pozostali Czesi- tak na początek.

Racovia - 12 marca 2019, 22:18:18 - *.as13285.net
Ktoś już gdzieś to powiedział i widzę że nie czytaliście więc wam powtórzę.
Finał pucharu Raków - Puszcza

Tymbark - 12 marca 2019, 22:32:12 - *.play-internet.pl
Nie jestem kibicem Legii.Ale ten raków ma w gaciach nawalone,że co to nie wy.Że zdecydowany lider i już prawie ekstraklapa.Ale mam nadzieje,że Legia was jutro na ziemie sprowadzi.Bo nie wiem gdzie wy sie do finału pchacie?Z czym?Srzon życia macie i tyle.Z reszą wy z PRLowskim stadionem to się nadajecie.Może Legia was nie rozwali ale oby wygrała!

Bełchatów - 12 marca 2019, 22:41:19 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
Oby wypełnił ten kontrakt w ekstraklasie już nie będzie tak kolorowo

herhor - 12 marca 2019, 22:43:30 - *.odramedia.pl
Czyli jutro przegrają. W polskiej piłce obowiązuje zasada, że jak przedłużysz kontrakt z trenerem drużyna nagle zapomina jak się gra w piłkę, patrz ostatni mecz Pogoni.

cvg - 12 marca 2019, 22:44:16 - *.dynamic.mm.pl
acha i jeszcze Listkowski ofc

Max1962 - 12 marca 2019, 23:18:34 - *.maszyna.pl
Mam nadzieję, że jutro Raków zdemoluje legię i wyrzuci ja na zbity pysk z pucharu polski, mają idealne warunki do tego aktualnie (Legia gra bardzo słabo, a Raków jest nadal „na fali”) Także każdy jutrzejszy wynik inny niż zwycięstwo Rakowa będzie sporą niespodzianką

Zk@wp.pl - 12 marca 2019, 23:19:27 - *.play-internet.pl
Szacun od kibica Radomiaka!

Racovia - 12 marca 2019, 23:36:29 - *.as13285.net
@Zk@wp.pl
Dzięki Radomiak życzę wam awansu!

:-) - 13 marca 2019, 0:50:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zaiste słuszne to. Papszmiriada niech trwa

rakuf - 13 marca 2019, 1:52:17 - *.adsl.inetia.pl
60.000 miesięcznie bedzie miał

Gizmo - 13 marca 2019, 2:26:41 - *.146.33.252.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do arki za smułke go wziąść

Szym - 13 marca 2019, 8:10:30 - *.dab.02.net (*.149.18.18)
Do Arki 😂😂😂😂 dobree , leze i kwicze Po co mialby sie gosc uwsteczniać?

@normalny - 13 marca 2019, 9:01:49 - *.dynamic.mm.pl
jak każdy kibic jestem całym sercem za swoją drużyną a że to jest puchar i tylko jeden mecz wierzę że Raków może pokonać Legie, owszem to Legia jest faworytem ale kto mi zabroni wierzyć w sukces ?! a skoro Legia jest taka silna to to każdy wynik poniżej demolki czyli minimum 3:0 dla Legii będzie jej porażką. A co do finału to gdzie jest napisane że trzeba mieć stadion na 100 tysięcy, w składzie CR7 lub RL9 ?!

Zawisza - 13 marca 2019, 10:14:19 - *.bb.sky.com
RAKÓW, trzymam kciuki, pozdrawiam wszystkich kibiców RAKOWA

playmaker - 13 marca 2019, 10:54:22 - *.146.234.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Legia pokaże dziś tym patałachom spod Jasnej Góry co ich czeka w Ekstraklasie, jeżeli jakimś psim swędem dostną licencję na grę w najwyższej klasie.

cvg - 13 marca 2019, 12:34:18 - *.146.229.247.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
playmaker
już Lech pokazał
Legii też
zdrówko

Lolo - 13 marca 2019, 12:53:52 - *.opera-mini.net (*.129.81.94)
Za Legia przemawia rytm meczowy i doświadczenie ale Raków ma szansę bo wierzę że wyjdą naładowani i zagrają swoje. Pytanie kto sędziuje? Bo to może być kluczowe.

Klops - 13 marca 2019, 14:02:39 - *.internetdsl.tpnet.pl
Raków II liga won !

Max - 13 marca 2019, 19:59:18 - *.centertel.pl
Zaliczy i awans i spadek z takim kontraktem

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas