[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 marca 2019, 11:30:34 - huberts
Fortuna I liga: GKS Katowice złożył wniosek o przełożenie meczu z Chojniczanką

GKS Katowice złożył wniosek do Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN o przełożenie meczu 25. kolejki Fortuna I ligi przeciwko Chojniczance Chojnice. Przyczyną są powołania do młodzieżowych reprezentacji Polski zawodników GKS-u.

Spotkanie planowo miało zostać rozegrane 23 marca o godzinie 18:00.


źródło: GKS Katowice

olaf - 13 marca 2019, 11:49:40 - *.dynamic.mm.pl
I liga powinna mieć terminarz taki sam jak esa z uwzględnieniem przerw na reper. Obecny stan jest chory...

lis - 13 marca 2019, 11:50:28 - *.227.188.87
Zaczyna się lawina i kabaret z przekładaniem meczy....można by jeszcze wnioskować też przełożenie meczu przez żółte kartki??

Sprawiedli - 13 marca 2019, 11:55:28 - *.114.104.125
jaka jest różnica gry z powołanymi i bez skoro i tak przegrywają?

lis - 13 marca 2019, 11:56:36 - *.227.188.87
Też nie mówcie że na jednym czy dwóch młodych opiera się cały zespół...??

ja - 13 marca 2019, 12:09:47 - *.internetdsl.tpnet.pl
Śmiech na sali...Błądzą jak dziecko we mgle.Panie Dudek,zarządzie,kończcie ten smutny serial. Spadek i rewolucja na Bukowej.Innego wyjścia nie ma !!!

Biniu - 13 marca 2019, 12:18:29 - *.dynamic.mm.pl
I tak będzie spadek. Tu jest nie ma co składać, tu trzeba dzwonić...

ala - 13 marca 2019, 12:38:20 - *.smsnet.pl
z tego klubu kogoś powołują do kadry ? masakra

Furmi - 13 marca 2019, 12:44:04 - *.dynamic.chello.pl
Niech odwoła tego powołanego. W tak słabym klubie nie może grać nikt dobry. I po problemie.

olaf - 13 marca 2019, 12:47:46 - *.dynamic.mm.pl
niestety przepisy sa takie, że jak ktoś z kadry (zawodników zgłoszonych do rozgrywek) jest powołany do repry (nieważne jakiej) to klub MOZE przełożyć mecz na wniosek. I to jest chore. Jeszcze raz: przerwa na reper powinna być uwzględniona w terminarzu.

qwe - 13 marca 2019, 13:30:31 - *.212.46.10-internet.zabrze.debacom.pl
Dzieci ja trzeba wystawić młodzieżowca a zabierają 3 to co się dziwicie. Powinien być przynajmniej zawieszony przepis o młodzieżowcu w składzie.

ZeteL - 13 marca 2019, 14:09:50 - *.adsl.inetia.pl
W takim wypadku klub powinien być zwolniony z obowiązku wystawiania młodzieżowca w składzie w meczu ligowym ( na czas trwania zgrupowania) a mecz powinien odbyć się normalnie.

Max1962 - 13 marca 2019, 14:16:18 - *.maszyna.pl
PZPN jest od tego jak dupa od srania żeby zrobić normalny terminarz uwzględniający mecze reprezentacji, tak jak to ma miejsce w ekstraklasie czy to takie trudne?? Jak dla was to za trudne to powiedzcie to zwykłym ludziom- oni wam ułożą terminarz na poczekaniu i byłby o niebo lepszy niż te wasze wypociny.

Ja - 13 marca 2019, 14:18:16 - *.centertel.pl
Czy PJS coś wam mówi?Jak klub zagra bez młodzieżowca to nie punktuje w PJS i traci pieniądze z PZPN na koniec sezonu,tyle.

Piorun - 13 marca 2019, 14:54:51 - *.play-internet.pl
Ale do jakiej kadry?

1962 - 13 marca 2019, 16:49:54 - *.internetia.net.pl
Pewnie Brzęczek powołał Wawrzyniaka...śmiech na sali jak można z takiej drużyny kogoś powołać do jakiejkolwiek kadry...przecież oni teraz prezentują poziom max. liga okręgowa!!!

Arti - 13 marca 2019, 18:22:19 - *.play-internet.pl
A czemu ekstreklasa nie może grać przecież każdy trener mówi przed sezonem ze na równych piłkarzy na każdą pozycję...wiec jaki problem aby grali zmiennicy

Karma Powr - 13 marca 2019, 21:09:27 - *.dynamic.chello.pl
Ten klubik to wstyd Rzeczypospolitej Polskiej.
Karma powraca.

Ehhhh - 13 marca 2019, 21:54:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Cygany jak to cygany , im później tym lepiej takie Chojnice o nic grać nie będą a oni chętnie pościelą i tak cygan Katowice funkcjonuje od 50 lat

Ok - 14 marca 2019, 11:14:26 - *.play-internet.pl
Spadek albo ŚMIERĆ !!!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas