[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 marca 2019, 16:23:52 - dyrovski
Komisja Ligi ukarała Górnika i Miedź

Komisja Ligi Ekstraklasy SA ukarała Górnika Zabrze i Miedź Legnica za wydarzenia, które miały miejsce podczas meczów tych drużyn w 25. kolejce Lotto Ekstraklasy.

Górnik musi zapłacić 20 tys. zł, zaś Miedź 15 tys. zł. Obie kary zostały nałożone za zachowanie kibiców podczas meczów odpowiednio z Piastem Gliwice i Lechem Poznań.

Ponadto Komisja Ligi poinformowała, że sprawa zachowania kibiców Lechii Gdańsk podczas ostatniego meczu z Wisłą Płock zostanie rozpatrzona na kolejnym posiedzeniu. Komisja wezwała Lechię do złożenia dodatkowych wyjaśnień w sprawie.


źródło: Ekstraklasa SA

Dr Shpon - 13 marca 2019, 16:26:18 - *.16-2.cable.virginm.net
A Lechię za co chcą karać? Za prawdę?

Antek - 13 marca 2019, 16:28:30 - *.na5.pl
PZPN uwielbia takich kibiców oby tak dalej.W Zabrzu zapłaci zresztą podatnik.Gratki dla magistratu świetna promocja miasta!

kierownik - 13 marca 2019, 16:36:51 - *.dynamic.chello.pl
"zachowanie kibiców", czyli odpalenie świecidełek. Powiedzmy sobie szczerze: większe zagrożenie dla bezpieczeństwa kibiców stanowi piłka lecąca mocno w trybuny, a nikt nie karze kopaczy z rozregulowanym celnikiem.

hanys - 13 marca 2019, 16:48:15 - *.leon.com.pl
Totalno głupota jest sektor ultrasów i powinny być oprawy jak nikt tym nie rzuca na boisko to niema zagrożenia

Max - 13 marca 2019, 16:52:42 - *.internetia.net.pl
Nie udało się sprowokować kibiców Piasta...i nie ma walkowera jest kara!!!

varadi - 13 marca 2019, 16:56:22 - *.ssp.dialog.net.pl
Drogie te fajerwerki Miedzi. Zastanawia mnie , że zwykłych kibiców Miedzianki sprawdzaja i oklepują od stóp do głów a klub kibica zawsze wniesie tony pirotechniki.

paprykarz - 13 marca 2019, 17:10:05 - *.dynamic.mm.pl
Lechia złoży "dodatkowe wyjaśnienia" i załatwione. W PZPN są chyba normalne chłopy, Boniek sam coś ostatnio powiedział o warszawskiej "edukacji". W Szczecinie mieliśmy sektorówę "zakaz pedauowania" i nikt nic nie płacił

joda - 13 marca 2019, 17:15:09 - *.dynamic.chello.pl
dla Górnika to jest chyba jakis specjalny cennik, bo wszyscy inni dostają za podobne wykroczenia dużo wyższe kary niż oni

MichałKSG - 13 marca 2019, 17:17:54 - *.adsl.inetia.pl
joda - no faktycznie masz rację. Miedź dokładnie za to samo czyli za odpalenie rac dostała 15 tyś.

trsl - 13 marca 2019, 17:23:57 - *.centertel.pl
Co zrobił Górnik skoro kibiców piasta nie było na meczu ?

jamal - 13 marca 2019, 18:12:38 - *.net.brewet.pl
Podatnik w Zabrzu narzeka na cieknące sufity w familokach, na drogi po których łamie zawieszenie w swoim złomie, na dojazdy do pracy w Gliwicach bo w Zabrzu nie ma, a tu proszę, podatnik musi zapłacić kolejną karę za tych malarzy przystrojonych którym podoba się racowisko i pewnie wcale nie są z Zabrza tylko z Rudy czy innego Rybnika.Podatnik z Zabrza może być w pełni zadowolony, on przyzwyczaił się do tego.

scorpio - 13 marca 2019, 18:19:53 - *.212.45.206-internet.zabrze.debacom.pl
jamal ty uważaj żeby Na Piaście nie zaczął cieknąć sufit bo ostatnio Prezes Piasta po dachu skakał )))))))))))))))))

jamal - 13 marca 2019, 18:45:11 - *.net.brewet.pl
ty fałszywy "scorpio" rodem z Zabrza lub innej wsi,nie martw się o stadion Piasta, jest cały i dokończony i nie trzeba nam nic, co ważne mamy cztery trybuny.
I jak mawiał prawdziwy scorpio..Całe Życie Piast Gliwice, przez klawiaturę ci to nie przejdzie co ? hehe

Ernest - 13 marca 2019, 18:59:20 - *.146.175.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kiedyś byłem pod stadionem kurczat i myslalem ze to tesco jest 👍

jamal - 13 marca 2019, 19:09:15 - *.net.brewet.pl
Ernest- przeniosłeś się z krykieta na piłkę nożną ?

Darek Bien - 13 marca 2019, 20:22:24 - *.digitale-gesellschaft.ch
i bardzo dobrze !!!! karać karać za łobuzów i do więzienia, albo conajmniej zakazy!!!

D.Bienek - 13 marca 2019, 20:25:51 - *.digitale-gesellschaft.ch
... a tak wogule to nas oszukali i powinni odać nam 3 punkty, za co czerwo dla Koja??!!!!!

SG 1945 P - 13 marca 2019, 20:30:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kiedy zabrzański klub zostanie przez PZPN zobligowany do usunięcia bazgrołów wymalowanych na cmentarnym płocie przez patologię mieniącą się kibicami Górnika. Było to zrobione przez dzicz z sąsiedniej mieściny przed meczem z Piastem nieopodal
naszego stadionu. Dziwne, że starym zwyczajem patologi nie podpalono cmentarza tak jak to uczyniono w marcu ubiegłego roku z gliwickim stadionem.

Lis leon - 13 marca 2019, 21:10:51 - *.dynamic.chello.pl
Jamal- w Gliwicach za to mają rozmach. Zbudowali 4 trybuny,a wystarczyłyby 2 jak na starym stadionie. Chyba , że dalej jest protest i kibice nie chodzą ?

A ile ty? - 13 marca 2019, 21:11:34 - *.opera-mini.net (*.248.166.101)
@jamal ale ty piastuszku masz na tym swoim pastwisku kibicow? Po co wam 4 trybuny jak tam nikt nie chodzi! Raptem 2.5 tys na mecz ?na tych 4 trybunach? Nie badz cwaniaczek. Macie kase?ciekawe skad? Wasze miejsce piastunka A klasa.

raf - 13 marca 2019, 21:39:51 - *.range86-147.btcentralplus.com
Lechie jeszcze ukaraja za prawde lewaki z pzpnu gdzie wolnosc slowa? czy demokracja istnieje chyba nie

Leiz - 13 marca 2019, 22:07:19 - *.centertel.pl
W ekstraklasie zmiana będzie Górnik spadnie Raków wejdzie!

JohnyKSG - 14 marca 2019, 7:18:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ukarać wwszystkich,Lechie tez,dostana odmiastakase,to karać!

cvg - 14 marca 2019, 7:47:46 - *.146.229.247.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
kiedy -30 pkt dla wisełki?

scorpio - 14 marca 2019, 12:45:25 - *.146.175.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak to jest ze jak tylko sie pojawi artykul o Gorniku to zaraz zlatuje sie tu cale stadko piastoli w ilosci wiekszej niz na meczu piasta w. Gliwicach
.Kibice Gornika na tematy Piasta nie wchodza bo ich to poprostu nie interesuje.Jednym slowem zwyciestwo z Gornikiem i to w Zabrzu spowodowalo ze ilosc sympatykow Piasta wzrosla do 26 osob+ wujek Franek

anty Piast - 14 marca 2019, 13:04:38 - *.sti.net.pl
Kibice Piasta wszedzie ich widać w internetach ich pełno a w Gliwicach nigdzie ich nie widać, ani na ulicach ani na stadionie, bija się ze wszystkimi ale nikt nie słyszał o żadnych ich ustawkach normalnie JETI hahaha każdy słyszał nikt nie widział

Krzycho - 14 marca 2019, 13:18:16 - *.225.84.80 (*.42.194.22)
W brzydkich gliwicach macie cztery grzędy po dwa rzędy a nie cztery trybuny. Może Zabrze nie jest najpiękniejszym miastem w Polsce ale wasze gliwice też do pięknych nie należą więc o co wam chodzi ?Chcecie zobaczyć ładne miasto to proponuje do Wrocławia Poznania Gdańska lub Szczecina się wybrać .No chyba że nie posiadacie na to funduszy bo na strefę na niemców musicie na noc zapieprzać .

Wuiek Fran - 14 marca 2019, 13:40:04 - *.146.175.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@scorpio Dementuje .Nigdy nie bylem nie jestem ani nie mam zamiaru byc kibicem Piasta .Wypraszam sobie.Wogole jak komus moglo cos takiego przyjsc do glowy?!

scorpio - 14 marca 2019, 14:11:26 - *.146.175.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@wujek Franek .Przepraszam.

LuckyKSG - 14 marca 2019, 20:28:47 - *.centertel.pl
Co za głupota starszych panów. Torcida się dobrze bawi na swoich sektorach, a dziadkom z komisji to przeszkadza!

KR - 15 marca 2019, 9:46:34 - *.play-internet.pl
Rozwiązać ten klubik z Zabrza, przynosi straty podatnikom. Na ulicach dziury, kanalizacja jeszcze za Adolfa ledwo zipi a my podatnicy musimy płacić na ten chory klubik co chwilę jakieś kary.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas