[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 marca 2019, 17:16:34 - dyrovski
Zmiany w radzie nadzorczej Wisły

Tomasz Jażdżyński został powołany na stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej Wisły Kraków SA - poinformowała oficjalna strona klubu "Wisla.Krakow.pl".

Skład rady uzupełnią Jarosław Królewski i Dawid Błaszczykowski, którzy będą pełnić funkcje wiceprzewodniczących.

Karol1273 - 13 marca 2019, 17:20:31 - *.gorlice.ap-media.pl
Dawid Błaszczykowski?! Kto pisze te newsy?!

Antek - 13 marca 2019, 17:20:49 - *.na5.pl
Błaszczykowski Dawid.... słabo śmigam w realiach jednej z najsłabszych lig na świecie ale mniemam że Wisła to klub rodzinny?!

Ducze - 13 marca 2019, 17:23:13 - *.dab.02.net (*.147.6.12)
Brat Kuby!

kondzik - 13 marca 2019, 17:23:51 - *.dynamic.mm.pl
Dawid to brat Kuby

Gavi - 13 marca 2019, 17:33:32 - *.dynamic.chello.pl
To już bileter nie będzie miał problemu z biletami.

Do Gavi - 13 marca 2019, 17:37:28 - *.77.87.81
Ale jestes glupi...

scorpio - 13 marca 2019, 18:16:25 - *.212.45.206-internet.zabrze.debacom.pl
Czyli Dawid Błaszczykoski to brat Nawałki?

Kafar - 13 marca 2019, 19:15:17 - *.dynamic.chello.pl
myślałem że Paweł Michalski wejdzie ...

Hartling - 13 marca 2019, 19:17:16 - *.play-internet.pl
Ja się z tego śmieję

Siusiak - 13 marca 2019, 19:22:57 - *.233.92.73
Wisła to ma pecha do działaczy. Jak nie jedna mafia, to druga klika. Każdy chce się na tym klubie dorobić ze szkodą dla samej Wisły. Jeszcze Brzęczka tam brakuje..

tesac - 13 marca 2019, 19:55:49 - *.corp.google.com
Przeciez to jest oczywiste, ze jak inwestujesz pieniadze w firme, to w wyniku tego dostajesz miejsce w radzie nadzorczej. Inwestorow bylo trzech. Jazdzynski, Krolewski i Blaszczywkoski. Z racji tego, ze Kuba ciagle jest zawodnikiem, swoje miejsce w radzie oddelegowal bratu.

obserwator - 13 marca 2019, 20:24:39 - *.92.249.2
Gavi ty temu bileterowi to mógłbyś bilety podawać.

Sew - 13 marca 2019, 20:25:10 - *.dab.02.net (*.67.120.44)
Ale kogo to interesuje

max - 13 marca 2019, 20:55:50 - *.dynamic.mm.pl
jeszcze Brzeczka zatrudnic i rodzinka w komplecie

miodóóski - 13 marca 2019, 21:26:37 - *.adsl.inetia.pl
Wykłada kasę i zatrudnia kogo chce. Proste?

Kocur - 13 marca 2019, 22:14:54 - *.internetdsl.tpnet.pl
Po co piszecie te bzdury w komentarzach? Jak wam nie pasuje to nie czytać i wypier****ć

Olek - 13 marca 2019, 23:32:11 - *.dip0.t-ipconnect.de
Jako piłkarz nie może tam zasiadać więc dał swojego brata. Tyle w temacie

smogwawels - 14 marca 2019, 0:20:43 - *.icpnet.pl
Jak kadra przegra z Austrią i Łotwą to Brzęczek zostanie trenerem Wisły, zobaczycie.

TS Maczeta - 14 marca 2019, 4:16:52 - *.hsd1.il.comcast.net
Na II(dawna)lige akurat wujo wystarczy…
A czym ten Dawid jest oprocz tego,ze bratem?
Umi liczyc i mowic "bog zaplac".

Jaś Niepan - 14 marca 2019, 11:01:23 - *.dynamic.chello.pl
Mafia z Truskolasów pcha się do żłobu.Brzęczek weź do kadry następnego Błaszczykowskiego i jeszcze szwagra ze wsi.Wywalony z BVB,Fiorentiny i Wolfsburga zadomowi się w kadrze.

racjonalny - 14 marca 2019, 13:49:29 - *.149.64.242
Wy jesteście tacy głupi sami z siebie czy ktoś wam za to płaci ? Czytając komentarze to życzę wam by do waszych klubów którym kibicujecie trafiła Pani Sarapata z ekipą "Sharks" w radzie nadzorczej.

niko - 15 marca 2019, 9:06:49 - *.98.92.54
widać teraz ,że działanie i wspieranie Wisły przez Kubę Błaszczykowskiego ,tak naprawdę nie jest szlachetne i bezinteresowne.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas