[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


14 marca 2019, 13:00:37 - dyrovski
26. kolejka Lotto Ekstraklasy - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 26. kolejki Lotto Ekstraklasy, które zostaną rozegrane w dniach 15-17 marca.

15 marca (piątek):

Wisła Płock - Pogoń Szczecin, godz. 18:00, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).
Lech Poznań - Górnik Zabrze, godz. 20:30, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).

16 marca (sobota):

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce, godz. 15:30, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).
Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk, godz. 18:00, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław, godz. 20:30, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).

17 marca (niedziela):

Piast Gliwice - Miedź Legnica, godz. 15:30, sędzia: Wojciech Myć (Lublin).
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia, godz. 15:30, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
Wisła Kraków - Cracovia, godz. 18:00, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).


źródło: własne / PZPN

abc - 14 marca 2019, 13:05:23 - *.8.101.103
o matko, znowu specjalista od gry rękoma w Białymstoku. Oby na VAR-ze był ktoś normalny

100% - 14 marca 2019, 13:08:07 - *.58.137.204
Wisła P-Pogoń 1-0
Lech-Gòrnik 0-2
Jaga-Korona 3-1
Zagłebie S-Lechia 0-2
Legia-Śląsk 1-1
Piast-Miedź 2-0
Zagłebie L-Arka 2-0
Wisła-Cracovia 2-1

dino(L) - 14 marca 2019, 13:09:53 - *.173.108.201
Na Varze w Białym Dobrynin z Sapelą

KPINA - 14 marca 2019, 13:10:55 - *.58.137.204
A Lechii sedzia z Warszawy?

Mario71 - 14 marca 2019, 13:12:57 - *.play-internet.pl
- Pan Myć to za mecz w Gdańsku powinien odpocząć !!??

Loki - 14 marca 2019, 13:20:12 - *.ssh.gliwice.pl
Wisła P-Pogoń X
Lech-Gòrnik 1
Jaga-Korona 1
Zagłebie S-Lechia X
Legia-Śląsk X
Piast-Miedź 1
Zagłebie L-Arka 1
Wisła-Cracovia 2

anonimus - 14 marca 2019, 13:21:38 - *.static.ssm.silesia.pl
Boże stefański jeszcze może pracować w swoim zawodzie?!

varadi - 14 marca 2019, 13:27:02 - *.ssp.dialog.net.pl
Sędzia zMyć się powinien z Extraklasy.

do dino - 14 marca 2019, 13:37:24 - *.8.101.103
widziałem, dramat, na VAR młody niedoświadczony sędzia, filozofa greckiego z Krakowa nie przekona

BedzinZS - 14 marca 2019, 13:44:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jedziemy z ta lechia Zaglebie
Zaglebie Sosnowiec Nigdy Nie Spadnie

inkoo - 14 marca 2019, 13:56:57 - *.dynamic.chello.pl
WisłaP-Pogoń 2-2
Lech-Gòrnik 2-1
Jagiellonia-Korona 2-0
ZagłebieS-Lechia 1-2
Legia-Śląsk 3-2
Piast-Miedź 1-1
ZagłebieL-Arka 1-0
Wisła-Cracovia 1-1

tygrys - 14 marca 2019, 13:58:43 - *.volvo.com
Wisła P-Pogoń 1:2
Lech-Gòrnik 1:0
Jagiellonia-Korona 3:0
Zagłebie S-Lechia 0:2
Legia-Śląsk 2:2
Piast-Miedź 1:1
Zagłebie L-Arka 2:0
Wisła-Cracovia 0:0

Jeremi - 14 marca 2019, 14:00:00 - *.dynamic.chello.pl
Zagłębie-Lechia, Raczkowski Warszawa
Legia-Śląsk, Stefański też Warszawa, a nie żadna Bydgoszcz. Przecież on mieszka w Warszawie i tylko udaje mieszkańca Bydgoszczy. Czas najwyższy, żeby PZPN coś z tym zrobił

SG 1945 P - 14 marca 2019, 14:04:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legii nie mógł się trafić lepszy "arbiter" niż jej największy kibic Daniel stefański, który skutecznie wykartkował 4 podstawowych graczy Piasta przed meczem z Legią. W sumie obdzielił gliwicki zespół najczyściej grający: karząc kartkami 8 piłkarzy. Natomiast będąc na VARze w meczu Legia - Piast nie przyznał gliwiczanom ewidentnego rzutu karnego. Wobec powyższego Legia jest 1000% faworytem spotkania ze Śląskiem!.

Gizmo - 14 marca 2019, 14:10:47 - *.146.32.208.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A kiedy pan Sebastian krasny posędziuje derby Krakowa to jest najlepszy arbiter i do tego z Krakowa

VARiat - 14 marca 2019, 14:12:50 - *.146.175.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Varadi zgadzam się z tobą,jest cienki jak papier toaletowy,amator jak nic

Hultaj - 14 marca 2019, 14:22:36 - *.play-internet.pl
Myć nadal sędziuje.Nie tam karać zawieszeniami piłkarzy miesiącami itd.Ale sędziowie nie mają żadnej kary,nic.Oni zawsze się obronią tam nogi obok stały i owłosieniem się styknely na potrzebe sędziego obrony kontakt był,ale jak jest faul ewidentny to nawet do varu nie podejdzie bo już nie leży mu to na r

antek - 14 marca 2019, 14:26:35 - *.nycmny.fios.verizon.net
obsady wysady a poziomu dalej brak

momo - 14 marca 2019, 14:30:47 - *.unknown.vectranet.pl
Po głębszych analizach wyszło że karny dla Lechii słuszny, także Myć dalej sędziuje.

Obserwator - 14 marca 2019, 14:43:44 - *.opera-mini.net (*.0.68.45)
Vara od p.Mycia i Marciniaka i reszty sedziow.

kibic - 14 marca 2019, 14:49:36 - *.dynamic.chello.pl
,,w Krakowie będzie bardzo ciężki mecz i wierzę
że Pan Kwiatkowski wykona swoją pracę dobrze,
,,niemniej gdyby nawet nie popełnił żadnego
błędu to i tak zostanie oceniony bardzo surowo
a gdy popełni "zwyczajnie pomyłkę" , to wszelcy
fachowcy, analitycy , studia TV , po prostu
nie zostawią na nim "suchej nitki"
,, stąd mój wniosek ,że te derby winien sędziować
sędzia z zagranicy!!!!!!!!!!

dobranasza - 14 marca 2019, 14:49:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła P - Pogoń 1-2
Lech - Gòrnik 1:0
Jagiellonia - Korona 3-0
Zagłębie S. - Lechia 0-2
Legia - Śląsk 2-1
Piast - Miedź 3-1
Zagłębie L. - Arka 2:0
Wisła - Cracovia 0-2

kkk - 14 marca 2019, 14:56:30 - *.dynamic.chello.pl
kkk

Pewne info - 14 marca 2019, 15:35:07 - *.centertel.pl
Płock-Pogoń 2
Lech-Górnik X
Jagiellonia-Korona X
Sosnowiec-Lechia 1
Legia-Śląsk 1
Piast-Miedz 1
Lubin-Arka 1
Wisła-Cracovia X

Hmm - 14 marca 2019, 15:53:21 - *.play-internet.pl
czemu do nas sedziowie z arabii nie przyjezdzaja?? tylko nasi sobie tam jezdza dorabiac, czechow albo slowakow zaprosic nie mozna???

tomi PG - 14 marca 2019, 16:08:33 - *.eimperium.pl
Wisła P-Pogoń X
Lech-Gòrnik 1
Jaga-Korona 1
Zagłebie S-Lechia 1
Legia-Śląsk X
Piast-Miedź 1
Zagłebie L-Arka 1
Wisła-Cracovia 1

herhor - 14 marca 2019, 16:14:00 - *.odramedia.pl
legia cieniuje, to już do akcji delegują stefańskiego

Obserwator - 14 marca 2019, 16:26:40 - *.opera-mini.net (*.0.70.104)
Pilne: Zmarl wieloletni sedzia miedzynarodowy i obserwator Ekstraklasy sp.Kazimierz Orlowski...

eh - 14 marca 2019, 16:43:21 - *.icpnet.pl
Stafański w Warszawie czyli pewne trzy punkty dla Legii...

Znawca - 14 marca 2019, 16:58:25 - *.unity-media.net

Wisła P-Pogoń 1
Lech-Gòrnik X
Jaga-Korona 1
Zagłebie S-Lechia 1
Legia-Śląsk 1
Piast-Miedź 1
Zagłebie L-Arka 1
Wisła-Cracovia 2

Danziger - 14 marca 2019, 17:11:24 - *.dynamic.chello.pl
Nie dość, że gramy z satelitą legii który będzie wypruwał flaki to jeszcze sędzia z Wawy, mało tego w meczu Legii ze Śląskiem też sędzia z Wawy tylko zameldowany w Bydgoszczy...

spider - 14 marca 2019, 18:31:03 - *.dynamic.chello.pl
Wisła P-Pogoń 1-0
Lech-Gòrnik 1-0
Jaga-Korona 1-0
Zagłebie S-Lechia 0-1
Legia-Śląsk 1-1
Piast-Miedź 1-0
Zagłebie L-Arka 1-1
Wisła-Cracovia 1-2

Zawisza - 14 marca 2019, 20:06:56 - *.30.18.175.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Stefański to Zawiszak od małolata i Bydgoszczanin z Zajęczej. Pozdro i wygra SLĄSK

Jatopisze - 14 marca 2019, 20:17:31 - *.adsl.inetia.pl
Zagłębie - Var 2-0. Tym razem uda się wygrać z Varem. W Krakowie czy Zabrzu się nie udało. Ale z Arką już tak. Mimo, że Var robił wszystko by Zagłębie nie wygrało.

znawca - 14 marca 2019, 21:21:44 - *.play-internet.pl
Daniel tylko nie zapomnij Karolinki zabrać na mecz na Legie

xxx - 14 marca 2019, 22:06:55 - *.class101.petrotel.pl
Pan Myć, który nie raczył skorzystać z Varu i zamiast karnego dla Lechii, który wypaczył wynik spotkania, a dać kartkę Sobiechowi za symulowanie sędziuje sobie jakby się nic nie stało. Mech Zagłębie Sosnowiec - Lechia sędziuję arbiter z Warszawy... przecież to są jaja.

Zajmon Leg - 15 marca 2019, 0:57:24 - *.147.106.35.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co z tego ze Raczkowski z Wawy jak nie lubi Legii. Pan Stefański jest obiektywny i nie będzie ciagniecia Legii za uszy. Za to w Poznaniu kibic z gwizdkiem pomoże.

By$ztu - 15 marca 2019, 3:19:41 - *.96.185.251.ipv4.supernova.orange.pl
Bardzo dobrze, że nie ma w końcu tego łysego pseudo arbitra Marciniaka!
A moje typy to:

Wisła Płock vs. Pogoń Szczecin 2-1
Lech Poznań vs. Górnik Zabrze 2-0
Jagiellonia Białystok vs. Korona Kielce 3-2
Zagłębie Sosnowiec vs. Lechia Gdańsk 1-1
Legia Warszawa vs. Śląsk Wrocław 1-1
Piast Gliwice vs. Miedź Legnica 1-0
Zagłębie Lubin vs. Arka Gdynia 2-2
Wisła Kraków vs. Cracovia PANY 1-3

Milioner - 15 marca 2019, 3:58:43 - *.dip0.t-ipconnect.de
Miedź legnica Piast Gliwice 3:0 pewne info

200% - 15 marca 2019, 5:29:54 - *.dynamic.mm.pl
Wisła P - Pogoń 1-3
Lech - Gòrnik 1:1
Jagiellonia - Korona 2-0
Zagłębie S. - lechia 2-1
Legia - Śląsk 2-1
Piast - Miedź 1-1
Zagłębie L. - Arka 1:0
Wisła - Cracovia 0-0

fan Wisła - 15 marca 2019, 7:29:14 - *.c149.petrotel.pl
sędzia: MYĆ-jeszcze sędziuje !!!!! Gosć powinien być definitywnie odsunięty od prowadzenia jakichkolwiek meczy !!! DRUKARZ!!!!

Ferdek - 15 marca 2019, 10:12:13 - *.30.21.241.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Legia? Co? Raków !!!!!!

zibi - 15 marca 2019, 10:21:23 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl
Wisła P-Pogoń 2-1
Lech-Gòrnik 2-1
Jaga-Korona 3-1
Zagłebie S-Lechia 0-2
Legia-Śląsk 2-1
Piast-Miedź 2-0
Zagłebie L-Arka 2-0
Wisła-Cracovia 2-1

bobxbob - 15 marca 2019, 21:38:05 - *.43.239.49.ipv4.supernova.orange.pl
Jagiellonia Białystok vs. Korona Kielce 3-1
Zagłębie Sosnowiec vs. Lechia Gdańsk 1-2
Legia Warszawa vs. Śląsk Wrocław 1-2
Piast Gliwice vs. Miedź Legnica 2-0
Zagłębie Lubin vs. Arka Gdynia 1-1
Wisła Kraków vs. Cracovia 0-1

Ttt - 16 marca 2019, 7:21:36 - *.36.165.251
Zaglebie niech znow sie podlozy przyjacilom z gdyni

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas