[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


14 marca 2019, 13:21:57 - dyrovski
Losowanie 1/2 finału Totolotek Pucharu Polski 15 marca

15 marca odbędzie się losowanie 1/2 finału Totolotek Pucharu Polski.

W półfinale zagrają Lechia Gdańsk, Jagiellonia Białystok, Raków Częstochowa oraz zwycięzca dzisiejszego meczu Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica.

Mecze 1/2 finału zaplanowano na 10 kwietnia. Dodatkowe terminy to 9, 16 i 17 kwietnia.

Totolotek Puchar Polski 2018/2019


źródło: własne / PZPN

100% - 14 marca 2019, 13:27:42 - *.58.137.204
Lechia Gdańsk zdobywcą PP

Mks - 14 marca 2019, 13:35:17 - *.10.208.141
A gdzie te komentarze słoików, że Legia - Lechia finał ? HAhahahahahahahahahah

Kopacz - 14 marca 2019, 13:45:07 - *.giganet.net.pl
Lechia---Miedź
Jagiellonia - Raków

kzet69 - 14 marca 2019, 13:48:42 - *.gallus.pl
Najpierw Lechia a potem na Narodowym Jaga, Puchar dla Rakowa!

kzet69 - 14 marca 2019, 13:50:02 - *.gallus.pl
albo odwrotnie, dla Rakowa nie ma już znaczenia w jakiej kolejności pokona 2 kolejne kluby z ekstraklapy!

hehe - 14 marca 2019, 13:53:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Puszcza-Lechia
Raków-Jagiellonia
pewne info

3ball - 14 marca 2019, 13:59:47 - *.203.192.15
jeszcze dzisiaj czytałem, że losowanie będzie zakończonym dzisiejszym meczu. co to za zmienianie?

janek - 14 marca 2019, 14:09:56 - *.static.ip.netia.com.pl
Nie wiesz? Muszą mieć czas na zmrożenie odpowiednich kuleczek, dramat bo warszawa odpadła i pzpn nie wie co ma teraz zrobić.

kolec - 14 marca 2019, 14:17:55 - *.toya.net.pl
Dobra, przez moment to było zabawne ale nie róbmy na siłę z Rakowa najlepszej drużyny w kraju.
Owszem pokonał Lecha w czasie jego kryzysu i Legię, która, także nie przeżywa szczytów swojej formy i zagrała często nonszalancko (ale i beznadziejnie).
Tak po prawdzie Raków w obecnej formie być może w Ekstraklasie powalczyłby o pierwszą ósemkę. A w kontekście rywalizowania w Pucharze Polski mówimy już o innym podejściu i motywacji wśród rywali.

kzet69 - 14 marca 2019, 14:24:40 - *.gallus.pl
Największą motywację w Pucharze mają drużyny z niższych lig, Lechia ma motywację by zdobyć mistrzostwo, na co ma olbrzymią szansę i temu wszystko podporządkuje, Jaga ma.. kryzys, a Miedź czy Puszcza są od Rakowa słabe. Raków awans do ekstra już ma więc teraz właśnie na pierwszym miejscu Puchar i historyczny debiut w Europie (rundy wstępne byłyby świetnym przetarciem przed ekstraklasą). A tak na marginesie to jesienią zeszłego roku Raków... był najlepszą piłkarsko drużyną w Polsce, teraz kontuzje ma Domański, Szczepański po kontuzji, Zachara i Kasperkiewicz bez formy więc się nie będę upierał pzdr.

układPZPN - 14 marca 2019, 14:29:52 - *.bialnet.pl
Lechia-Miedź
Jagiellonia-Raków
Nie trzeba losować

Jaca - 14 marca 2019, 14:34:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Hmm pytanie czy Raków ma przywilej grania u siebie? Jako ze występuje ligę niżej? Jeżeli tak to nie bedzie meczu Jagiellonia -Raków tylko Raków -Jagiellonia ;)

kzet69 - 14 marca 2019, 14:35:47 - *.gallus.pl
A w półfinałach to nie ma przypadkiem dwumeczu??? Bo jeśli mecz jest jeden to Raków z każdą drużyną ekstraklasy będzie gospodarzem.

Gizmo - 14 marca 2019, 14:41:18 - *.146.32.208.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Raków Częstochowa Lechia Gdańsk miedź Legnica Jagiellonia Białystok pewne info

obiektywny - 14 marca 2019, 14:44:43 - *.8.101.103
Jaga nie ma kryzysu tylko nie ma napastnika i ma problem z wyselekcjonowaniem drugiego skrzydłowego. Za to w obecnej sytuacji ma największą motywację. Zresztą do kwietnia Mamrot się przekona że Imaz jest niezbędny na skrzydle a Klimala się trochę ogra w ataku (a potencjał ma)....możliwy jest też jeszcze jeden transfer (napastnik). Lechia mimo że gra o MP to na tym etapie też nie odpuści PP. Zgadzam się że z jednym Lechia nie zagra z Jagą w 1/2. W PZPN potrafią liczyć i wiedzą na kim można najlepiej zarobić.

Jaca - 14 marca 2019, 14:44:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wlasnie podany jest jeden termin to chyba tylko jeden mecz. Zmienili chyba w tym sezonie ale nie jestem pewny dlatego zapytałem sie;) bo jak 1 mecz to Raków chyba powinien miec przywilej gospodarza jako ze jest z niższej ligi. Jak sądzicie? Chyba ze by trafił na Puszczę (o ile wyeliminuje Miedzianke)to wtedy nie wiem jak jest

reth - 14 marca 2019, 14:48:13 - *.146.163.135.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tak niemedialnych półfinalistów nie było chyba od czasu Aluminium Konin i Amiki Wronki.

kzet69 - 14 marca 2019, 14:56:36 - *.gallus.pl
Masz rację najbardziej to medialna jest Legia jak jej Borussia pakuje 8 goli albo leją ja luksemburscy amatorzy, fkt media mają o czym pisać

Rs - 14 marca 2019, 15:00:07 - *.146.165.159.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Drużyna z niższej ligi gra mecz u siebie. Jeśli zostaną wylosowane w parze drużyny z tej samej ligi to pierwsza wylosowana jest gospodarzem. Jest tylko jedno spotkanie.

Jaca - 14 marca 2019, 15:05:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dziekuje za info ;)

Leszcz - 14 marca 2019, 15:19:47 - *.giganet.net.pl
czyli jak drużyna wysoko w tabeli ekstraklasy żadnego meczu nie zagra u siebie Paranoja!

Sto(L)ica - 14 marca 2019, 15:24:16 - *.centertel.pl
Kto by nie zagrał w finale nie będzie to taki sam finał bez Legii i mimo wszystko Lecha.Wszystko to kobicowskie padliny, no moze oprócz Lechii a i watpie żeby ktoś chciał obejrzeć ta kopanie z postronnych kibiców.

rs - 14 marca 2019, 15:29:07 - *.146.230.173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Leszcz - może zagrać u siebie jak będzie miała w parze inna drużyne z Ekstraklasy - w takim układzie pierwsza wylosowana drużyna jest gospodarzem.

cyc - 14 marca 2019, 15:43:16 - *.dynamic.chello.pl
Lechii nie mozna ufać bo coś się zacięło ,możliwe że kopacze nie dostają kasy lub zrozumieli że nie warto dobrze grać bo zaowocuje to grą w pucharach europejskich i zakłóci im spokojne życie.Po drugie Lechia nie ma silnych rezerw i wielu kopaczy ma już swoje lata,część jest zepsuta kasą do szpiku kości a inni leniwi!!.Jak zremisują w Sosnowcu to będzie wyczyn.

@stolica - 14 marca 2019, 15:50:52 - *.opera-mini.net (*.0.69.186)
@stolica te padliny kibicowskie jak legii przynajmniej nie zdemoluja stadionu i nie bedzie racowiska i kar dla legii,lecha czy arki jak bylo rok czy dwa lata temu na narodowym.

dino(L) - 14 marca 2019, 15:55:07 - *.173.108.201
Sto(L)ica daj spokój, nie każdy mieszka w wielkim mieście, a Ci kibice tak samo kochają swoje kluby.

Jaga - 14 marca 2019, 16:42:39 - *.centertel.pl
Nie róbcie z Rakowa Bóg wie jakiej drużyny, bo jak czytam komentarze, że jesienią był najlepszą polską drużyną to... lol owszem, opracowane mają kilka schematów, które im dobrze wychodzą, ale w ekstraklasie nie da się wygrywać licząc ciągle na stałe fragmenty i wrzutki na Petraska. Parę meczy na pewno wygrają, ale mistrzostwo? Ludzie, zejdźcie na ziemię lol

Do Jaga - 14 marca 2019, 17:12:02 - *.pl
A gdzie tu ktos napisal o mistrzostwie?

Jaś Niepan - 14 marca 2019, 18:27:59 - *.dynamic.chello.pl
Poziom polskiej piłki nożnej : wiódł ślepy kulawego.Mistrzem Polski będzie rak. Na bezrybiu to i rak ryba.Polska piłka nożna - skonać mozna!

D... - 14 marca 2019, 18:51:23 - *.adsl.inetia.pl
Do kumatych - proszę o wyjaśnienie, bo nie bardzo rozumiem: jak to ma być, że losowanie 1/2 PP, a Legii nie ma? Najniżej - w I lidze - jest Raków, to kto ich wylosuje, jeśli nie Legia?
Buhahahahahaha :-p

Zawiszak - 14 marca 2019, 18:52:58 - *.play-internet.pl
Kto w tym PZPNIE jest tak mądry żeby półfinały Pucharu Polski były w dniu LM wiadomo że każdy kibic wybierze LM

@zawiszak - 14 marca 2019, 19:12:32 - *.opera-mini.net (*.248.209.135)
@zamiszak mecze pewnie beda o 18. Tak wiec zdarzysz na ta lm. Przeciez polsat transmituje i pp i lm. Tak samo jak bylo wczoraj tez w terminie lm.

dino(L) - 14 marca 2019, 19:12:33 - *.173.108.201
Dlatego mecze rozpoczną się zapewne o 18, a kiedy mieliby niby zagrać jak 3 i 24 kwietnia gra liga.

kynio - 14 marca 2019, 19:34:57 - *.bialystok.vectranet.pl
Dobrze że Legii nie ma to kulka się nie zgubi

dino(L) - 14 marca 2019, 19:55:59 - *.173.108.201
Żeby łączyć zgubienie kulki z Legią to trzeba być z Białegostoku.

Szyder - 14 marca 2019, 20:21:33 - *.146.224.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Raków - Miedź
Lechia - Jagiellonia

@zawiszak - 14 marca 2019, 20:25:18 - *.146.224.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie każdy. Ja wybieram ligę San Marino. LM to pseudo liga mistrzów bo jak można zachwycać się finałem LIGI MISTRZÓW gdy nie grają w niej mistrzowie!!!

medalik111 - 14 marca 2019, 22:24:47 - *.dynamic.chello.pl
Sto(L)ica...a gdzie byłeś wczoraj jak wyj...my z pucharu "wielki" klub Słoik Warśafa?...hahaha....idź gimbazo do apteki i kup sobie maść na ból du..py.

Miedziak26 - 14 marca 2019, 22:38:37 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wasza legia jest zalosna potraficie tylko szczekac bo jak przychodzily do sily argumentow dostajecie w leb pozdrowienia z Legnicy

artuur,,, - 14 marca 2019, 22:44:47 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
A ta @Sto(L)ica z Węgrowa(słoik) żal dupe mu sciska że nie bedzie mial wypad z rodzinką na ,,Narodowy,, życie słoiczku zycie

fan - 14 marca 2019, 22:50:37 - *.116.75.245
Jagiellonia - Miedź
Raków - Lechia
final :
Jagiellonia - Lechia 2:1

BI - 15 marca 2019, 0:15:39 - *.252.47.22
Jaga-Miedź
Raków-Lechia
Finał: Jaga-Raków 3:1

nomik - 15 marca 2019, 1:22:35 - *.dynamic.mm.pl
Grając u siebie Raków będzie faworytem niezależnie na kogo trafi. Lechia byłaby już przegięciem- musieli wyeliminować całą czołówkę tabeli exklapy więc może tym razem coś innego. W finale Raków i Lechia??

cracovsky - 15 marca 2019, 2:32:18 - *.96.185.251.ipv4.supernova.orange.pl
No to półfinały takie :

Raków Częstochowa vs. Miedź Legnica
Jagiellonia Białystok vs. Lechia Gdańsk
Finał:
Raków vs. Jagiellonia

Franek__ - 15 marca 2019, 5:56:13 - *.unknown.vectranet.pl
Losowanie 1/2 finału PP o 12:00, o tej samej godzinie losowanie 1/4 i 1/2 finału Ligi Mistrzów. Ktoś dobrze dobrał godziny w PZPZN :/.

paprykarz - 15 marca 2019, 6:23:34 - *.dynamic.mm.pl
Legia wylosuje Miedź a Jaga Lechię. Potem Legia-Jaga i Legia ma puchar, bo tylko legia godnie reprezentuje Polskę w świecie, a reszta to "klubiki" bez sukcesów.

Mathias - 15 marca 2019, 7:56:29 - *.internetdsl.tpnet.pl
Jestem za finałem Raków - Miedzianka!

BI - 15 marca 2019, 9:21:13 - *.252.47.22
Serio Franek chcesz oglądać losowanie LM? Twój klub przecież nie gra jednocześnie i w PP i w LM.

Szefu - 15 marca 2019, 9:26:41 - *.sub-174-202-5.myvzw.com
Pytanie do kibiców Lechii.
Organizujecie miesięcznice po śmierci P. Adamowicza?

kwasik - 15 marca 2019, 9:37:33 - *.dynamic.chello.pl
na jakim kanale Losowanie

Robercik - 15 marca 2019, 9:39:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lechia-Raków
Jaga-Miedz

zdzich659 - 15 marca 2019, 12:00:47 - *.adsl.inetia.pl
Raków- Miedz
Jaga i Lechia
Raków- Lechia -finał
Raków zdobywca PP

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas