[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


15 marca 2019, 11:17:22 - dyrovski
Szymon Marciniak i Paweł Gil sędziami w Arabii Saudyjskiej

Szymon Marciniak i Paweł Gil będą sędziami głównymi dzisiejszych meczów 24. kolejki saudyjskiej ekstraklasy. Pierwszy z nich został wyznaczony do poprowadzenia spotkania Al-Ittifaq - Al-Shabab, zaś drugi Al-Raed - Al-Batin.

Marciniakowi na liniach będą pomagać Węgrzy György Ring i Vencel Tóth. Na sędziego VAR wyznaczono także Węgra - Viktora Kassaiego, zaś arbitrem technicznym będzie Tomasz Marciniak. Spotkanie rozpocznie się o 18:00.

W meczu Gila sędziami liniowymi będą Serbowie Milovan Ristić i Dalibor Đorđević. Sędzią VAR będzie Saudyjczyk Chalid At-Trais, a funkcję sędziego technicznego będzie pełnił Chorwat Ivan Bebek. Początek meczu o 14:00.

ref - 15 marca 2019, 11:22:39 - *.ts.fujitsu.com
No i brawo...

Jasiu - 15 marca 2019, 11:39:01 - *.opera-mini.net (*.254.224.81)
I niech już tam zostaną !

ted - 15 marca 2019, 11:43:45 - *.centertel.pl
Gilu proszę dla dobra ekstraklasy zostań tam i nie wracaj. Białystok pamięta.

jorg - 15 marca 2019, 11:47:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kto tak foruje tego Marciniaka to chyba najgorszy s3dzia jaki może być na świecie to widać w pucharach.

Anka - 15 marca 2019, 11:52:30 - *.play-internet.pl
Może by tam zostali już?

Januszek - 15 marca 2019, 12:06:03 - *.25.97.197
w Al Read trenerem jest znany i lubiany Besnik Hasi

szybki1906 - 15 marca 2019, 12:07:25 - *.play-internet.pl
Marciniak niech zostanie tam na stałe.
Najpierw absurdalne decyzje z VARem w Ekstraklapie, później skrzywdził Romę w LM.
Widocznie w nagrodę dostaje weekendy u szejków.
TFU!

Tukas c - 15 marca 2019, 12:11:29 - *.centertel.pl
No to mój Rakoń w półfinale z betonami. Finał z babą jagą. Puchar dla Rakonia! 🐎🐎😂

321start - 15 marca 2019, 13:15:20 - *.180.214.242
Po co oni tam jeżdza?

Jaga - 15 marca 2019, 14:33:00 - *.centertel.pl
Niech tam zostaną i nie wracają do ekstraklasy!!!!

BeeSKa - 15 marca 2019, 18:17:10 - *.adsl.inetia.pl
Gratulacje panowie, na przekór hejterom.
@321start, a po co Polacy jeżdzą np. do Wlk. Brytanii ??

Aloeski - 15 marca 2019, 18:41:27 - *.51.110.195.multiplay.pl
Niech jadą i nie wracają!!!

v - 15 marca 2019, 20:12:53 - *.85-237-185.tkchopin.pl
Czemu dwaj najgorsi sedziowie maja takie plecy i wszedzie są pchani gdzie kasa do wziecia???

snl - 15 marca 2019, 22:04:12 - *.dynamic.chello.pl
To smieszne ze piłkarzom i sędziom w Katarze czy Arabii płaci sie roczną wypłate w PL za pojedyncze mecze, a wypłaty dzienne dla też katolików z Filipin na niebezpiecznych budowach w tych krajach wynoszą 2 dolary....
A my narzekamy na 1650zł netto najnizszej na miecha...

Gri - 15 marca 2019, 23:23:08 - *.centertel.pl
Sędziowie, każdej dyscypliny sportu, powinni składać (co rok) oświadczenia majątkowe tak jak politycy.

Onazi - 15 marca 2019, 23:44:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jest tylu dobrych sedziow a oni wybieraja pajaco-clowna i aptekarza z sekundnikiem w zegarku. Clown wszyscy wiadomo o kogo chodzi potrafi zniszczyc kazde show. Nie wazne czy gra Barcelona z Realem czy 2a z 3b ten pajac bedzie glownym aktorem . Kontrowersyjne decyzje, niechec do varu to jego specjalnosc. Pajac z sekundnikiem to inna para kaloszy. On potrafi skonczyc mecz nie dając rozegrać rzutu rożnego czy wolnego. Potrafi przerwać akcję bramkową gdy idzie kontra 5 na 1, unika ryzykownych decyzji, jest w oddali, jednak gdy jest jakakolwiek stycznosc w polu karnym to gola nie ma. Powinien sie na kosza przerzucic tam stoper odgrywa glowna role. Nie wracajcie

MS - 16 marca 2019, 0:07:59 - *.3.152.130
Petro dolary rządzą, na technicznego załatwił sobie nawet braciszka

fan Wisła - 16 marca 2019, 7:59:15 - *.200.c77.petrotel.pl
Miernoty sędziowskie,,,,,ale za grubą kasę posędziują !!!! Niech MYCIA- jeszcze wezmą !!! Drukarze.....

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas