[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


15 marca 2019, 11:46:26 - dyrovski
Łukasz Piworowicz odszedł z Rakowa

Pełniący funkcję dyrektora sportowego Rakowa Częstochowa Łukasz Piworowicz na własną prośbę rozwiązał dzisiaj za porozumieniem stron umowę z klubem.

- Serdecznie dziękuję władzom klubu za okazane zaufanie. Dla mnie był to fantastyczny rok i sądzę, że obie strony ze współpracy mogą być zadowolone. Kierunek rozwoju pionu sportowego Rakowa w wielu aspektach rozbiega się jednak z moją wizją funkcjonowania tego obszaru działalności klubu. Życzę Rakowowi kolejnych fantastycznych wyników i awansu do Ekstraklasy. Jednocześnie dziękuję za współpracę wszystkim zawodnikom, trenerom i pracownikom klubu, którzy wykonali w ostatnich miesiącach kapitalną pracę - powiedział Piworowicz.

Piworowicz swoją funkcję pełnił od 16 lipca minionego roku.


źródło: Raków Częstochowa

Zes - 15 marca 2019, 11:54:42 - *.hsd1.il.comcast.net
Pewnie planuja zaciagi zagranicznego szrotu, no gosc nie wytrzymal presji...

M - 15 marca 2019, 11:57:33 - *.146.229.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ktoś wie o co poszło?

rrr - 15 marca 2019, 11:59:16 - *.235.231.103
Szkoda, Piworowicz zna się na robocie, a w jego miejsce ma przyjść agent z F-MG.COM
Dziwne rzeczy się dzieją w Rakowie.

Rrr - 15 marca 2019, 12:03:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Yyy bardzo dziwne ktoś wie o co poszło?

aa - 15 marca 2019, 12:13:31 - *.dynamic.mm.pl
Do Stomilu dawaj!

kolec - 15 marca 2019, 12:21:55 - *.toya.net.pl
To kibice Rakowa nie wiedzą a ja z Łodzi wiem ;)
Piworowicz chciał mieć pełnię władzy nad pionem sportowym a wiele rzeczy było robione bez jego udziału. Np o przedłużeniu umów ostatnio dowiedział się już po fakcie.
Cygan i Świerczewski (w dobrej wierze) wchodzili mu w komptencje więc uznał, że to nie ma sensu.

Zibi - 15 marca 2019, 12:42:25 - *.133.91.200
Odszedł bo Piwo żłopał

Lizol - 15 marca 2019, 13:33:54 - *.197.172.32
Za dużo promili w nazwisku miał, alkomat klubowy nie wytrzymał.

ben 10 - 15 marca 2019, 16:31:20 - *.244.155.112
Piworowicz przedstawił prezesowi listę zakupów niezbędnych do zakwalifikowania się do fazy grupowej Ligi Europy. Prezes go wyśmiał, więc dyrektor obraził się.

RKS - 15 marca 2019, 18:07:27 - *.4-2.cable.virginm.net
Ben 10 Masz wiedzę dzieki
Ave Racovia

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas