[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


15 marca 2019, 13:04:39 - dyrovski
Zmiany w terminarzu 29. kolejki Lotto Ekstraklasy

W związku z wynikami losowania 1/2 finału Totolotek Pucharu Polski zmianie ulegną terminy meczów 29. kolejki Lotto Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec i Wisła Płock - Śląsk Wrocław.

Mecz Jagiellonii z Zagłębiem odbędzie się 6 kwietnia o 15:30, zaś Wisła zagra ze Śląskiem 8 kwietnia o 18:00.


źródło: Ekstraklasa SA

Jasio - 15 marca 2019, 13:08:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Po co w ogóle mecz Jagiellonii był tydzień temu wyznaczany na 8 kwietnia, skoro termin półfinału był od dawna ustalony na 9-10 kwietnia. Naprawdę ktoś zakładał, że odpadną z Odrą Opole?

abc - 15 marca 2019, 13:15:26 - *.8.101.103
no i gitara - wypadł poniedziałkowy termin, ciekawe co na to we Wrocławiu i Płocku

FK - 15 marca 2019, 13:28:25 - *.10.208.38
a gdzie wielka legia?

dino(L) - 15 marca 2019, 13:31:54 - *.173.108.201
@FK
Legia gra w niedzielę 7 kwietnia o 18 w Zabrzu

Varadi - 15 marca 2019, 13:57:47 - *.ssp.dialog.net.pl
To Płock i Śląsk też grają w półfinałach?

Jasio - 15 marca 2019, 18:06:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Varadi
Ty takim pajacem jesteś czy udajesz?

Bonso - 15 marca 2019, 22:00:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wybaczcie, ale naprawdę nie wiem - co ma Wisła ze Śląskiem do półfinałów PP?

@bonso - 15 marca 2019, 22:39:58 - *.opera-mini.net (*.0.34.121)
@bonso nic nie maja ale brak na poniedzialek meczu wiec trzeba bylo kogos tam wrzucic wiec wrzucili mecz Plocka ze Slaskiem. Zamienili terminy Jaga ze Zaglebiem.

@FK - 15 marca 2019, 23:29:41 - *.unknown.vectranet.pl
Jutro gra ze Sląskiem i idzie po 15-te Mistrzostwo Polski.

Bks - 16 marca 2019, 4:07:14 - *.dsl.tropolys.de
@FK może po 50 słoiku co?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas