[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


15 marca 2019, 14:13:50 - dyrovski
Komisja Dyscyplinarna oddaliła protest GKS-u Katowice w sprawie żółtej kartki dla Arkadiusza Jędrycha

Komisja Dyscyplinarna PZPN oddaliła protest GKS-u Katowice w sprawie drugiej żółtej kartki dla Arkadiusza Jędrycha, którą zawodnik otrzymał w ostatnim meczu ligowym z Rakowem Częstochowa.

Komisja nie znalazła podstawy regulaminowej do zmiany decyzji sędziego.


źródło: GKS Katowice

Jasiu73 - 16 marca 2019, 17:54:59 - *.dynamic.chello.pl
Kartka wątpliwa, ale decyzja była i po ptokach. Komisja nie zrobi precedensu, jeszcze długo.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas