20 marca 2019, 14:18:05 - mogiel
Totolotek PP: Terminy meczów 1/2 finału

Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej wyznaczył terminy meczów 1/2 finału Totolotek Pucharu Polski. Oba spotkania transmitowane będą w Polsacie.

FK - 20 marca 2019, 14:32:24 - *.10.208.47
A gdzie jest wielka Legia co miała wciągać nosem polską ligę?

spider - 20 marca 2019, 14:37:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pierwszy mecz dogrywka, drugi mecz dogrywka. Pierwszy mecz karne, drugi mecz karne. Kto awansuje tego nie wie nawet armia czerwona rosyjskich arcymistrzów szachowych.

Wdee - 20 marca 2019, 14:45:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@FK Wygra mistrzostwo Polski a twój klubik regionalny będzie grał 2 lidze hahah

micał - 20 marca 2019, 14:51:16 - *.ksinternet.pl
finał Jaga -?

Jondek - 20 marca 2019, 14:54:35 - *.na5.pl
Kogo jakaś pucharzyna gdzie zdobywca nie awansuje nawet do pucharów!

majkel - 20 marca 2019, 14:57:48 - *.internetdsl.tpnet.pl
Raków-Lechia 1:0
Jaga - Miedź 2:1
finał
Jaga - Raków 0:0 w karnych wygrywa Jaga - Novikovas strzał "Panenką" i Scepovic po tym jak Guilherme oddaje mu piłkę przy decydującym strzale, wcześniej Sandomierski broni pierwszy raz w życiu strzał z 11 metrów

@TOMASZEK - 20 marca 2019, 15:00:24 - *.centertel.pl
Podczas losowania polfinalow byla, jak dobrze pamietam, informacja ze te mecze beda na otwartej antenie. Moze wiec nie na Polsacie, szczegolnie ze wtedy sa Wydarzenia, ale np. Super Polsat czemu nie?

Rewanż - 20 marca 2019, 15:05:39 - *.147.38.32.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Powinny być rewanże,bo jak kazdy wie jeden mecz to można mieć szczęście a w dwóch to już ciężko o to. 5

Alkohol - 20 marca 2019, 15:06:04 - *.play-internet.pl
Półfinały pojedyńcze mecze czy rewanże też są?

Zajmon Leg - 20 marca 2019, 15:15:00 - *.30.17.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Alkohol
Bez rewanżu.

BOT - 20 marca 2019, 15:23:30 - *.146.225.185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@FK Legia pokazała miejsce w szeregu Rakowowi i grzecznie ustąpiła z tegoż miejsca, co spowodowało, że kibice Legii zapadli się pod ziemię. Nic dziwnego, skoro tyle pogardy mieli dla przeciwnika, który jest obecnie 2 klasy lepszy od ich "wielkiego" klubu. A tyle osób im tłumaczyło, że pycha kroczy przed upadkiem. Nic ich Sherrif i amatorzy z Luksemburga nie nauczyli, chociaż lekcje były bolesne.

fear - 20 marca 2019, 15:31:05 - *.2.ftth.classcom.pl
Serio nie można było w środku tygodnia o 20:30 zagrać tych meczów?

dino(L) - 20 marca 2019, 15:31:55 - *.173.108.201
A co mamy komentowac skoro Legia nie gra?

Dino dino dino dong

@ben10 - 20 marca 2019, 16:34:12 - *.opera-mini.net (*.0.45.65)
@ben10 no hehe sa tylko 4 opcje finalu i na kazda opcje rowno po 25% bo innych druzyn juz nie ma...

Rafał - 20 marca 2019, 17:01:18 - *.147.100.195.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Macie problem czy mecze będą w polsacie czy polsacie sport, kupcie sobie polsat. Ja mam pakiet rodzinny z polsatem sport i extra za 4.75zl na miesiac. A mecze beda w super polsacie odkodowane!!!!!!!!

@fear - 20 marca 2019, 17:27:51 - *.146.231.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pewnie nie bo w tym terminie gra też Liga Mistrzów o 21.

Experto - 20 marca 2019, 17:28:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Finał: Miedz-???

... - 20 marca 2019, 17:53:26 - *.146.231.95.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
U dusigroszy w polsRacie obejrzysz najwyżej trudne sprawy. Tam kodowali nawet mecze reprezentacji siatkarskiej na MŚ w Polsce...

spider - 20 marca 2019, 21:33:37 - *.dynamic.chello.pl
Patrząc na formę i to co Jaga prezentuje niech się boi i to serio.

J - 20 marca 2019, 22:35:42 - *.internetia.net.pl
🌼oj Jagiellonio, czuję że będzie.....🌼

lob - 21 marca 2019, 9:39:57 - *.136.247.197
Rakow podniecony jak dzieci.exklapa pokaze wam miejsce w szyku o ile ten PRL dostanie licencje.Miedzi kibice tez tak sie napinali e co tam pierwsza osemka spokojnie.tak samo bedzie w Rakowie przyjdzie jedna,druga porazka i zacznie sie dylirka haha.kazdy wie jaka Legia jest slaba tylko jest pchana na majstra od kilku sezonow.widac to po eliminacjach LM.

dino(L) - 21 marca 2019, 10:58:44 - *.173.108.201
Tak lob tak jest pchana ze te druzyny co sa za nia w ostatnich 5 latach nie ugraly 10% tego w pucharach co ta slaba i pchana na majstra Legia

2019 - 21 marca 2019, 13:55:41 - *.dkr.mfc.us.edu.pl
dino(L)
Przepraszam bardzo, ale wyniki naszych klubowych drużyn w pucharach jak na 40 milionowy Kraj są po prostu żenujące i nie ma co się oszukiwać