[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


15 kwietnia 2019, 11:11:42 - huberts
Fortuna I liga: Mecz Tychy - GKS 1962 1 maja

Mecz 33. kolejki Fortuna I ligi, w którym GKS Tychy zmierzy się z GKS-em 1962 Jastrzębie, odbędzie się 1 maja o godzinie 18:00.

Mecz pierwotnie miał odbyć się 11 maja o 19:00. Został przełożony w związku z wymianą murawy na stadionie w Tychach.


źródło: GKS Tychy

1962 - 15 kwietnia 2019, 11:14:45 - *.masternet.cz
Mecz z Łożem przenieść na niedzielę!!!!
PZPN musi się podać do dymisji!!

Realista - 15 kwietnia 2019, 11:18:09 - *.111.247.97
GKS Tychy nie spisał się w meczu z ŁKS Łódź, to nie spisze się także w meczu z GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój.

1962 - 15 kwietnia 2019, 11:20:18 - *.masternet.cz
Z ŁKS em miało być.

1962 - 15 kwietnia 2019, 11:49:06 - *.centertel.pl
Mecz z Łożem przenieść na niedzielę!!!!
PZPN musi się podać do dymisji!!

Kkk - 15 kwietnia 2019, 11:54:09 - *.centertel.pl
5 męczy w dwa tygodnie...
Dobrze,że utrzymanie już pewne.
Chyba centrala uznała,że Tychy też mają już pewne utrzymanie, bo to przedostatnia kolejka, a powinny wszystkie mecze być w tym samym czasie.

stary - 15 kwietnia 2019, 12:30:10 - *.dynamic.chello.pl
Ktoś tu nie lubi GKS-u Jastrzębie z Podbeskidziem 28 w niedziele zaraz w środe Tychy a z ŁKS-em 4 maja w sobote .. to czy nie powinien być przełożony mecz z ŁKS-em na niedziele? Mecze Podbeskidzia i Bytovi zostały przyspieszone o 2 dni bo grają 18-stego kwietnia a mieli grać 20 -tego chyba ze to "odwołany" to to że w ogóle nie bedą grać "walkowery" ?? Skoro nikt w PZPN pól roku temu nie przewidział ze w Tychach bedą na młodzieżowe wymieniać murawe to mecz z Tychami w roli gospodarza na Harcerskiej ja to tak widzę bo jakby Jastrzębie biło sie o utrzymanie to tak cięzkie mecze co 3 dni ??? PZPN to porażka czy tam ktoś myśli

Olo - 15 kwietnia 2019, 12:48:12 - *.play-internet.pl
Z Play coooooooo 😱

rycho - 15 kwietnia 2019, 16:04:42 - *.dyn.optonline.net
Jastrzebie powinno przeniesc mecz z LKSem na 7 maja. Ciekawe co na to PZPN powie.

rycho - 15 kwietnia 2019, 16:06:51 - *.dyn.optonline.net
swoja droga PZPN rzeczywiscie chyba bardzo "lubi" Jastrzebie. Zakaz 5 wyjazdow + terminarz w ktorym bedzie sie faworyzowalo 2 przeciwnikow Jastrzebia.

maikel - 15 kwietnia 2019, 18:06:10 - *.107.34.96
Święto pracy do pracy rodacy

1962 - 16 kwietnia 2019, 18:38:32 - *.centertel.pl
Mecz na niedzielę!!!!

starotyski - 17 kwietnia 2019, 18:10:52 - *.as43234.net
tyle wypowiedzi i ani grama logiki.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas