[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


15 kwietnia 2019, 13:04:20 - marzel
II liga: Mecz Ruch - ROW 1964 bez kibiców gości

Decyzją wojewody śląskiego Jarosława Wieczorka mecz 29. kolejki II ligi pomiędzy Ruchem Chorzów a ROW-em 1964 Rybnik zostanie rozegrany bez udziału kibiców gości.

Mecz odbędzie się w sobotę o godz. 18:00.


źródło: Ruch Chorzów

as - 15 kwietnia 2019, 13:09:11 - *.adsl.inetia.pl
czyżby ruch obawiał się kibiców z Rybnika

OE - 15 kwietnia 2019, 13:09:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W tym kraju wszystko jest chore . Patrioci miłujący Kaczora też.

mexykanos - 15 kwietnia 2019, 13:16:57 - *.leon.com.pl
Nic dziwnego derby pod gwiazdą burd by były no bo Niebiescy niemal na pewno musieli by liczyć się z tym że delegacja z Katowic-Zabrza grubo by wstawila sie z kibicami z Rybnika haha.

FK - 15 kwietnia 2019, 13:20:10 - *.10.208.164
Lepszy taki Kaczor od rudego Donalda i garbatego Grzesia

Pepe72 - 15 kwietnia 2019, 13:38:28 - *.centertel.pl
Do Fk święta prawda nic dodać nic ująć pozdrowienia

Brawo - 15 kwietnia 2019, 13:47:52 - *.centertel.pl
Piłka nożna dla kibiców!!
W tym przypadku dobra decyzja ruw Rybnik to funclub Górnika Zabrze.

piknik - 15 kwietnia 2019, 13:51:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No to szykuje sie walek zeby tylko utrzymac Ruch bez świadków ROW przekrecony.Widzew sie podłoży i Ruch jakos sie utrzyma

AleJaja - 15 kwietnia 2019, 14:17:36 - *.147.99.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Haha Ruch obawia się kibiców Rybnika. Kibice Ruchu chcieli was u siebie, nie mają nic do stracenia dlatego Policja obawia się na atak na sektor gości i prawdopodobnie by tak było. Wy z Zabrza i zakładu zamkniętego w Rybniku się nie dowartościowywujcie i tak was nikt nie bieże na poważnie

varadi - 15 kwietnia 2019, 14:28:37 - *.ssp.dialog.net.pl
To w trosce o zdrowie kibiców z Rybnika bo w Chorzowie bardzo zanieczyszczone powietrze.

hurt - 15 kwietnia 2019, 14:32:27 - *.radom.unitelmedia.pl
kaczor to się nadaje ..... do wychowywania kota, kawaler od siedmiu boleści.

silbeR - 15 kwietnia 2019, 14:55:43 - *.dip0.t-ipconnect.de
o polityce wyjazd baran.y na interia abo onet!!!!
Ino Ruch!!

mario - 15 kwietnia 2019, 15:07:11 - *.25.32.119.ipv4.supernova.orange.pl
Jesienią Ruch Chorzów - Ruch Radzionków bez kibiców gości, a rok później Ruch Chorzów - Sarmacja Będzin też bez gości...

hg - 15 kwietnia 2019, 15:21:10 - *.elblag.vectranet.pl
Ruch się obawia chyba własnych kibiców, 3 rok z rzędu zjazd.

Polityka - 15 kwietnia 2019, 16:16:56 - *.centertel.pl
Gryf co brawo buhahahaaaaaaaaaa

charge3 - 15 kwietnia 2019, 16:21:43 - *.137.68.63.178.clients.your-server.de
I dobrze że bez gości,bo jakby przyjechali goście z Rybnika,Katowic,Zabrza,Dębicy to Ruch by dostał ostry łomot,cała bojówka siedzi,pozostali tylko szczurki i napinatorzy z rudy śląskiej którzy się chwalą na facebooku skrojonymi barwami Górnika,GieKSy,śmiech na sali...

Obrzydliwy - 15 kwietnia 2019, 16:48:57 - *.play-internet.pl
Jak zwykle. Kurduple boją się wysokich postawnych gości.

P - 15 kwietnia 2019, 17:23:58 - *.play-internet.pl
Skandal !!!! PILKA NOZNA DLA KIBICOW !!!!!

kibic. - 15 kwietnia 2019, 17:31:10 - *.play-internet.pl
wszystko przez pis obrzydliwy ogarnij sie

Yuki - 15 kwietnia 2019, 18:16:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Fk.Brawo !!!.Tak trzymac.na kazda zaczepke trzeba walic kontre popaprancom i sprzedawczykom.

Frytek - 15 kwietnia 2019, 18:20:17 - *.255.44.98
A ja myslalem ze pilka nozna jest dla kibicow.

obserwer - 15 kwietnia 2019, 18:44:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wyobrażacie sobie jesienne derby Ruch - Górnik II ?

bociek - 15 kwietnia 2019, 20:14:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przy zielonym stoliku ! .....

kibic. - 15 kwietnia 2019, 20:43:05 - *.play-internet.pl
yuki czy kuki jak ci tam leci j pis

ciekawy - 15 kwietnia 2019, 20:43:22 - *.215.207.39-internet.zabrze.debacom.pl
brawo konfitury załatwiły sobie alibi w policji 60

ROW-U - 15 kwietnia 2019, 21:09:52 - *.31.141.36.rybnet.pl
Kochani piłkarzy Rybnika nie możemy być z Wami na tym meczu i kibicować Wam,ale wy możecie nam pokazać jak wygrywacie w Chorzowie i to wierzę że tak będzie powodzenia kochany Rybniku dajcie im baty

G - 15 kwietnia 2019, 21:16:53 - *.centertel.pl
Pisowskie gnoje psują kolejne piłkarskie święto na Górnym Śląsku.

hanysek - 15 kwietnia 2019, 21:52:13 - *.146.173.185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
pewnie psy sie nie zgodzily zadorzo roboty jak na jeden dzien

j noge - 15 kwietnia 2019, 23:37:01 - *.play-internet.pl
vonnogay was uratowal

bezHEJTU - 16 kwietnia 2019, 10:36:21 - *.centertel.pl
Ale z was tępe dzidy. Na portalu sportowym PiSać o polityce .Normalnie totalny debilizm ...

haha - 16 kwietnia 2019, 11:15:35 - *.dynamic-ww-04.vectranet.pl
od kiedy rów ma kibicow??? fan club brzmi prawdziwiej

legia - 16 kwietnia 2019, 11:44:49 - *.nycmny.fios.verizon.net
hozow ma fajnych przeciwnikow do konca super mam nadzieje ze III

tom - 16 kwietnia 2019, 13:58:16 - *.dynamic.chello.pl
lewawackim amebom to już całkiem zżera ostanie dwie komórki pod beretem

zenek - 16 kwietnia 2019, 16:09:00 - *.miedzyrzecz.com.pl
@hanysek
Nieoficjalnie mówi się, że powodem jest niewydolność policji spowodowana feminizacją tej instytucji (masowe przyjmowanie kobiet od kilku lat, które nie są w stanie walczyć z dużymi grupami kiboli trenujących mma). Dlatego, w przypadku meczów (głównie derbowych), gdzie można spodziewać się licznego przyjazdu kibiców gości (a to się w Polsce tyczy głównie województwa śląskiego), komendant idzie do wojewody i lobbuje za zakazem dla przyjezdnych.

Winko - 16 kwietnia 2019, 16:19:36 - *.internetia.net.pl
Po StSW juz mial byc lomot. Nie bylo, to mozna dalej przegrywac. Reanimacja trupa trzeci sezon to jakas paranoja. Polowa pierdzi, reszta nie chodzi, po co sie meczyc? Rozwiazac te uklady raz na zawsze!

LG1945 - 16 kwietnia 2019, 18:12:21 - *.static.ip.netia.com.pl
Zalosne decyzje w tym chorym kraju, pilka dla kibicow !! Wojewoda zrobil w spodnie ale jak czytam komentarze ze Ruch sie bal kibicow gosci to pplakac sie chce ze smiechu, goscie co najwyzej to by skonczyli w rowie bo Ruch to by ich nosem wciagnal I NIE JEST TO MOJA DRUZYNA wyrazam tylko obiektywne zdanie xd

Jedyn chop - 16 kwietnia 2019, 20:51:31 - *.146.229.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kaj je KaRlus? Kaj lon je? Jo juz bez niego niy moga szczimac.Chyba to je prowda co godajom co dostol herzschlack po lostatniym szpilu Ruchu.Zycza gibkigo powrotu do zdrowio)))

pseudonim - 16 kwietnia 2019, 21:55:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Miśkowi odbiorą honorowy karnet,czy nic się nie stało?

Hahah - 17 kwietnia 2019, 6:17:50 - *.centertel.pl
Wyobraźcie sobie derby Row Rybnik-Gks Pniówek Pawłowice .

Jedyn chop - 17 kwietnia 2019, 15:21:27 - *.146.226.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@haha a jo juz jes myslami przi derbach Ruch~Slavia

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas