27 kwietnia 2019, 17:56:59 - maciejko
Drużyna Krystiana Bielika w barażach o Championship

Charlton Athletic FC, w barwach którego występuje Krystian Bielik, zagra w barażach o awans do drugiej ligi angielskiej. Po wygranej Barnsley FC z Blackpool FC 2-1 (1-1) w meczu 45. kolejki League One, drużyna Polaka straciła szanse na bezpośredni awans do Championship. W swoim meczu tej serii rozgrywek Charlton Athletic FC wygrał z Gillingham FC 2-0 (2-0).

27 kwietnia 2019, 16:00 - Gillingham (Priestfield Stadium)
Gillingham FC 0-2 Charlton Athletic FC
Joe Aribo 24, Josh Cullen 42

żółte kartki: Luke O'Neill, Mark Byrne, Connor Ogilvie - Darren Pratley, Josh Cullen.

sędziował: Lee Swabey (Devon).
widzów: 8047.

Bielik, który z powodu kontuzji znalazł się poza kadrą na to spotkanie, w tym sezonie zagrał w 30 meczach ligowych i strzelił dwa gole.

Charlton zajmuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 85 punktów i stratą sześciu do miejsca premiowanego bezpośrednim awansem oraz przewagą 19 punktów nad siódmą drużyną. W barażach o awans zagrają cztery drużyny z miejsc 3-6.

Kura - 27 kwietnia 2019, 18:38:27 - *.adsl.inetia.pl
Wprawdzie w tym meczu nie zagrał, ale to dlatego iż ma kontuzje. W sezonie zagrał za to w 30 meczach, za co należą się brawa. Sportowo zdecydowanie lepiej grać w trzeciej lidze angielskiej niż wiecznie grzać ławę we włoskiej serie A.

Kogut - 27 kwietnia 2019, 18:47:06 - *.96.211.92.ipv4.supernova.orange.pl
@Kura dokładnie

Baciar - 27 kwietnia 2019, 18:55:37 - *.dynamic.mm.pl
Też się podpisuje pod pytaniem

D... - 27 kwietnia 2019, 19:03:15 - *.ssp.dialog.net.pl
Smutna prawda jest taka, że lepiej grać w III lidze angielskiej niż w polskiej nędzaklasie. Poziom sportowy wyższy, kasa większa, widowni dużo więcej na meczach... :-/

głos VAR-u - 27 kwietnia 2019, 19:15:46 - *.icpnet.pl
Eh, i po co się dołować? Anglia to jest inny świat i fenomen pod pewnym względem.

ko - 27 kwietnia 2019, 19:24:16 - *.146.232.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ja dodam jeszcze mało znany fakt, że lepiej grać w Hollywood, niż w paradokumentach TVN-u.

:-) - 27 kwietnia 2019, 19:38:25 - *.147.36.53.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale z kolei lepiej już grać w paradokumentach TVNu, niż schmacić się w obecnej "publicznej" - szczególnie w jej serwisach "informacyjnych"

Kalu - 27 kwietnia 2019, 20:41:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Trzeba być chorym człowiekiem jeśli uważasz ze lepiej grać w 3 lidze angielskiej niż w polskiej Ekstraklasie!
Byles kiedyś w Anglii na meczu? Ja byłem nie raz i tam gra polega kop do przodu/ bieg za piłką. Typowa polska B klasa!
I nie gadajcie głupot albo zacznijcie doceniać nasza ligę!

CY_nick - 27 kwietnia 2019, 21:36:10 - *.49.157.23.ipv4.supernova.orange.pl
@Kalu: nasza liga doceniła się sama w zeszłym roku porażką z mistrzem Luksemburga

do :-) - 28 kwietnia 2019, 12:13:21 - *.prox.pl