30 kwietnia 2019, 22:40:06 - dyrovski
Drużyna Maksymiliana Stryjka w barażach o Championship

Sunderland AFC, w barwach którego występuje Maksymilian Stryjek, zagra w barażach o awans do drugiej ligi angielskiej. Drużyna Polaka przegrała 1-2 (1-0) z Fleetwood Town FC w zaległym meczu 39. kolejki League One i tym samym straciła szanse na bezpośredni awans do Championship.

30 kwietnia 2019, 20:45 - Fleetwood (Highbury Stadium)
Fleetwood Town FC 2-1 Sunderland AFC
Paddy Madden 74, Ashley Eastham 90 - Lee Cattermole 29

żółte kartki: Wes Burns, Jack Sowerby, Ashley Hunter, Ross Wallace (Fleetwood).

sędziował: Robert Jones.
widzów: 4011.

Stryjek, który nie zagrał w żadnym meczu ligowym w tym sezonie, nie znalazł się w kadrze meczowej. Sunderland w 45 meczach zdobył 85 punktów i zajmuje czwarte miejsce w lidze. Na kolejkę przed końcem drużyna polskiego bramkarza traci sześć punktów do drugiego Barnsley FC i ma przewagę 16 "oczek" nad siódmym Peterborough United FC. W barażach o awans zagrają zespoły z miejsc 3-6.

M - 30 kwietnia 2019, 22:52:26 - *.dynamic.mm.pl
Gość od 7 lat czeka na debiut w Sunderlandzie. Trzymam kciuki!

Seba - 1 maja 2019, 8:59:36 - *.unknown.vectranet.pl
"Sunderland AFC, w barwach którego występuje Maksymilian Stryjek"-"
Stryjek, który nie zagrał w żadnym meczu ligowym w tym sezonie, nie znalazł się w kadrze meczowej" - 2 zdania,które się wykluczją. Nie występuje,skoro nie rozegrał żadnego meczu ligowego. Jedynie jest w szerokiej kadrze zespołu.Nic więcej.

fansport - 1 maja 2019, 9:00:39 - *.dynamic.chello.pl
zamienił stryjek siekierkę na kijek.

fansport - 1 maja 2019, 9:03:04 - *.dynamic.chello.pl
napisali że to jego drużyna, więc jak jest właścicielem, to nie jest piłkarzem, czyli oczywistym jest że nie gra w żadnym meczu.

fansport - 1 maja 2019, 9:05:53 - *.dynamic.chello.pl
wujków i stryjków ci u nas dostatek, jeden nawet jest trenerem reprezentacji.

Papagol - 1 maja 2019, 9:31:35 - *.play-internet.pl
Kiedyś zdarzało mu się siedzieć na ławce podczas spotkań w Premier League, jednak ta sztuka nie udała mu się ani razu w trzeciej lidze angielskiej. Pograł sobie za to trochę w piątej lidze, do której był wypożyczony.

sss - 1 maja 2019, 10:05:23 - *.153-254-62.static.virginmediabusiness.co.uk
@Papagol To samo mialem napisac. Po kazdym spadku wynieniali bramkarzy i kupowali nowych, a on nigdy nie dostal szansy. Musi byc slaby.

LEON - 1 maja 2019, 16:03:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl