12 maja 2019, 17:24:57 - maciejko
Drużyna Adama Stachowiaka w tureckiej ekstraklasie

Denizlispor Kulübü, w barwach którego występuje Adam Stachowiak, awansował do tureckiej ekstraklasy. Po wygranej z Kardemir DÇ Karabükspor 6-0 (4-0) w meczu 33. kolejki drugiej ligi, drużyna Polaka na kolejkę przed końcem sezonu jest pewna co najmniej drugiego miejsca w lidze i promocji na najwyższy poziom ligowy w Turcji.

12 maja 2019, 15:30 - Denizli (Denizli Atatürk Stadyumu)
Denizlispor Kulübü 6-0 Kardemir DÇ Karabükspor
Lanre Kehinde 2, 34, 40, Furkan Kaçar 44 (s), Burak Çalık 74, Mehmet Akyüz 90

żółta kartka: Fatih Tultak (Karabükspor).

sędziował: Erkan Özdamar (Ankara).

Stachowiak, który w tym sezonie wystąpił w 32 spotkaniach ligowych, rozegrał cały mecz.

Denizlispor jest wiceliderem tabeli z dorobkiem 69 punktów i przewagą pięciu nad trzecim w tabeli Hataysporem.

Zmrol - 12 maja 2019, 17:49:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje Adam. W końcu zagrasz w Super Lig. Denizli wraca na najwyższy poziom i mam nadzieję, że przed sezonem nie zdobi rewolucji w bramce.

kaczka - 12 maja 2019, 18:05:08 - *.dynamic-ww-03.vectranet.pl
No i fajnie pogra na końcówkę kariery w całkiem niezłej lidze

Baciar - 12 maja 2019, 19:06:10 - *.dynamic.mm.pl
Również gratulacje

james - 12 maja 2019, 19:09:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To ten bramkarz z Górnika Zabrze niegdyś?

Max - 12 maja 2019, 21:12:04 - *.play-internet.pl
Ktoś wie czemu Karabukspor jest na ostatnim miejscu w tabeli z liczba punktów zero i tyloma stracony i bramkami??

Zmrol - 12 maja 2019, 21:29:39 - *.dynamic.chello.pl
@Max - Karabuk przegrał 30 meczy a tylko 3 zremisował. A ponieważ związek nałożył na niego karę (-3pkt) z zerowym dorobkiem zamyka tabelę. Moim zdaniem klub się rozsypał, jak wcześniej Manisaspor, Gaziantepspor czy Mersin.

LEON - 13 maja 2019, 15:34:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje Adam

starotyski - 15 maja 2019, 0:45:16 - *.as43234.net
super,pieknie gratulację, ale obstawiam że kupią nowego bramkarza na przyszły sezon. Budżet się znacząco powiekszy, bo to Turcja i spory rozrzut sponsorski pomiedzy drugą a pierwszą ligą.