[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 maja 2019, 11:20:07 - dkelman
II liga: Mecz Elana - Olimpia Elbląg w TVP

Spotkanie 34. kolejki II ligi, w którym Elana Toruń zmierzy się z Olimpią Elbląg, będzie transmitowane w TVP. Mecz będzie można obejrzeć na regionalnym kanale TVP3, TVP Sport oraz sport.tvp.pl.

Spotkanie zostanie rozegrane 19 maja o godzinie 13:00.


źródło: Olimpia Elbląg

OKS Pany - 13 maja 2019, 11:29:28 - *.160.105.106
A może po kortowiadzie na kaca taki spadek paraolimpiady sobie zobaczyć? Od razu lepsza niedziela będzie!

HansGoeter - 13 maja 2019, 11:31:17 - *.184.178.165.ipv4.supernova.orange.pl
Paraolimpiady? Widzew już chyba nie gra...

do HansGoe - 13 maja 2019, 11:38:34 - *.160.105.106
Widzew był wczoraj. Była beka ale ile można;/

M - 13 maja 2019, 11:45:08 - *.147.37.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Od wczoraj zostałem kibicem Widzewa i Legii. Lubię ich.

fansport - 13 maja 2019, 11:45:35 - *.dynamic.chello.pl
a już wkrótce mistrzostwa świata under 20, może nawet wyjdziemy z grupy.

SUPER - 13 maja 2019, 12:17:12 - *.dynamic.mm.pl
para(olimpia)da SPADEK

zdzichuMar - 13 maja 2019, 12:22:04 - *.centertel.pl
Super, będę oglądał zwycięstwo Olimpii w tv☺

a - 13 maja 2019, 12:40:22 - *.CNet.Gawex.PL
Lepszy awans Elany Toruń niż mieściny Bełchatów.

Kibic - 13 maja 2019, 12:46:01 - *.dynamic.chello.pl
😂😂😂jak to było? Widzew Elana 2 liga rozesmiana Widzew Elana 2 liga rozesmiana 😂😂😂

Mariusz1 - 13 maja 2019, 12:46:03 - *.30.22.144.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak masz pisać takie głupoty to nie podpisuj się chociaż OKS bo tylko hańbisz dobre imię klubu. Normalni kibice zawsze chcą żeby jak najwięcej drużyn z danego regionu było w centralnej klasie rozgrywkowej. Idź już lepiej na tą swoją kortowiadę i tam zasiewaj plony swojego błyskotliwego rozumowania.

Pytanie - 13 maja 2019, 12:53:06 - *.opera-mini.net (*.248.210.210)
Mam pytanko bez spiny. Moze ty @fansport wiesz. Czy mecze mistrzostw u20 beda transmitowane w tv? I na jakiej? Tvp,polsat czy moze eurosport? Ostatnio takie imprezy byly na eurosporcie. A teraz to nie wiem.

kaszub - 13 maja 2019, 12:54:07 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Elanę niech pokazuje tv Trwam.

Jansen - 13 maja 2019, 13:00:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Olimpia wygra ten mecz zobaczycie..

bolek lole - 13 maja 2019, 13:05:38 - *.play-internet.pl
Kaszub lepiej zajmij sie wiejska Bytovia a Elana w najgorszym razie w nastepnym sezonie bedzie w 1 lidze a wy bedziecie sadzic kartofle

fansport - 13 maja 2019, 13:18:48 - *.dynamic.chello.pl
wszystkie mecze tych mistrzostw na kanałach tvp od 23 maja do 15 czerwca.

bgfb - 13 maja 2019, 13:44:25 - *.dolsat.pl
W tej mieścinie Bełchatów na meczach jest dwa razy większa frekwencja niż w tym wielkim Toruniu. Ciekawe jest, że widzewioki im tego nie wypominają.

johnnny - 13 maja 2019, 14:38:35 - *.static.chello.pl
Ale Bełchatów grał w I lidze dosłownie przed chwilą. A Elany to ja nie pamiętam nawet żeby tak wysoko byli, więc ja też wolę żeby awansowała Elana niż nudny stary Bełchatów.

Pikulek - 13 maja 2019, 14:42:58 - *.play-internet.pl
To już niczego nie zmieni. Bełchatów bez problemu ogra nie grających już o nic Błękitnych i to oni awansują do I ligi.

OE - 13 maja 2019, 14:58:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Olimpia też miała ograć nie grającą już o nic Resovię...

jacOl - 13 maja 2019, 15:57:00 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Najgorszy scenariusz. Elana wygrywa i nie awansuje, bo wygrywa Bełchatów. Siarka remisuje, Olimpia spada przez bilans. Żałoba w Toruniu po obu stronach barykady.

Adi - 13 maja 2019, 16:07:46 - *.181.103.210
Elana czytane wspak to...?
z GKS Bełchatów 5 maja, 13:05 (1021 widzów)
ze Skrą 24 kwietnia, 17:00 (350)
Z Siarką 13 kwietnia, 13:00 (576)
z Błękitnymi 31 marca, 15:00 (400)
i Resovią 9 marca, 13:00 (1004)
RAZEM = 3 000 widzów w 5 meczach, średnia 600 osób, czyli nie podpada pod imprezę masową. To bardzo dobrze, mniejsze koszty dla toruńskiego podatnika.

awans - 13 maja 2019, 16:09:40 - *.olsztyn.vectranet.pl
Realistyczny scenariusz: Elana ogrywa Olimpie i OE leci ligę niżej, a Bełchatów na luzie ogrywa Błękitnych i awansuje do 1 ligi. W inny scenariusz ciężko uwierzyć.

jacOl - 13 maja 2019, 16:20:22 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
do awans, jeżeli piłkarze i zarząd Elany tak myśli jak ty, tzn. wygrana GKS Bełchatów, może się okazać, że oszczędzą Olimpię. Zawsze w przyszłym sezonie będzie bliżej do Elbląga niż do Rybnika czy Tarnobrzegu.

czok - 13 maja 2019, 16:41:39 - *.static.chello.pl
jacOl - myślę, że jeśli zamiast Elany awansują Bełty to większość ludzi interesujących się polską ligą będzie smutna

realista - 13 maja 2019, 16:43:36 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Elana pewnie wygra bez względu na wynik meczu w Stargardzie. Problemem Elany będzie utrzymanie czołowych graczy na kolejny sezon w przypadku braku awansu,ale wcale nie jest takie pewne,że Bełchatów wygra w Stargardzie. Błękitnych z pewnością stać na remis w tym meczu.

I - 13 maja 2019, 16:45:23 - *.48.63.13
Elbląg to placki spadek 100%

under46 - 13 maja 2019, 16:47:39 - *.unknown.vectranet.pl
Powinni transmitować 2 mecze na żywo. Elana - Elbląg i Stargard - Bełchatów. Podzielony ekran. Dopiero wtedy byłaby prawdziwa atrakcja. Walka Torunia i Bełchatowa o awans bardzo ciekawa.

PilotSzybo - 13 maja 2019, 17:01:33 - *.play-internet.pl
czok - mysle że jednak kibice Bełtów będą zadowoleni

Cxzwsda - 13 maja 2019, 17:58:10 - *.play-internet.pl
@jacOl przestań się mazać i snuć te swoje poronione teorie, ten bilans nie wziął się z kosmosu, zwyczajnie jesteście najsłabsi z najsłabszych i pora w końcu spaść gdzie wasze miejsce.

argo - 13 maja 2019, 18:04:01 - *.elblag.vectranet.pl
Ale wysyp wpisow malutkich ludzikow z Olsztyna i okolic. Brawo Mariusz. Co bedzie to będzie to tylko sport.

www - 13 maja 2019, 18:04:33 - *.dynamic.mm.pl
Zobaczymy pogrzeb Łolimpi

Prawda - 13 maja 2019, 18:32:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mam nadzieję że elana nie wejdzie bo po co taki zespół w 1 lidze. U siebie średnia kibiców to 500 osób a na wyjazdach ok 100.

ZAWISZA - 13 maja 2019, 19:45:11 - *.147.41.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I znowu mecz przyjaźni eleni z widzewem. Nigdy więcej 1 ligi eleni

txxxs - 13 maja 2019, 20:09:17 - *.dynamic.chello.pl
Czemu ma służyć transmisja tego meczu??? Temu, że wynik będzie oscylował w granicach 5-6 do zera??? Czy nie ma bardziej ciekawych opcji, chociaż by Błękitni vs Bełchatów. Można by przynajmniej zobaczyć, jak się sprzedaje mecz, bo ma się utrzymanie. Banda PZPN pod batutą rudego ma się doskonale, a ja pytam , jak długo?

Legia Fans - 14 maja 2019, 3:20:33 - *.30.20.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Walczysz Olimpio!

jacOl - 14 maja 2019, 8:31:19 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
ty txxxs czy coś tam, kiedy Olimpia przegrała 5,6:0. Co za farmazony. Przypomnę ci niektóre wyniki OE-Radomiak-2:1, OE-OG-0:0, Bełchatów-OE-1:1, Pogoń S.-OE-0:1. OE-Widzew-1:1. Z Elaną też był remis. To wszystko czołówka ligi. To powiedz mi koleżko, na jakiej podstawie sądzisz, że przegramy 5:0? Piszesz o sprzedaży meczu w Stargardzie. Skąd wiesz, że Elana nie sprzeda?

reki - 14 maja 2019, 9:01:23 - *.147.34.171.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gks Belchatow wejdzie

Bolo - 14 maja 2019, 9:39:58 - *.centertel.pl
Chociaż z Olsztyna to życzę Olimpii utrzymania, a w przyszłym roku awansu.Po co jezdzić po jakiś Garbarniach,Nieczeciach jak można mieć bliski wyjazd do Elbląga,To tylko sport a dzieci z neta tylko się napinają,Do boju Olimpia utrzymajcie się. Pozdrowienia dla normallnych kibiców

wolf - 14 maja 2019, 11:52:04 - *.215.207.184-internet.zabrze.debacom.pl
z Tarnobrzegu wyruszy pielgrzymka z ofiarą i modlitwą na Jasną Górę i Siareczka się utrzyma .

NIKO - 14 maja 2019, 12:33:19 - *.43.77.158
Widzew - Elana Ruch szkoda, że 3 liga nie jest w jednej grupie

Jw - 14 maja 2019, 14:17:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jako kibic Elany wolę jechać na mecze bo dużo bliżej do Elbląga niż gdzieś po Tarnobrzegach czy Rybnikach.

Olimpia El - 14 maja 2019, 14:34:42 - *.adsl.inetia.pl
Zgadza sie, tylko dzieci w necie sie napinają. POZDRO

OKS - 14 maja 2019, 17:55:43 - *.5.223.11.ipv4.supernova.orange.pl
Elbląg raczej spadnie i nie smuci mnie to bo dla mnie to kosa nr 1 ale z 2 strony przydłby się klub na szczeblu centralnym bo w województwie W-M posucha straszna nie licząc Stomilu z czasem mam nadzi eje się to zmieni i więcej klubów awansuje chociaż do 2 ligi np Jeziorak za parę lat,Sokół lub ta nieszczęsna Olimpia bo utrzymanie mało realne

Niko - 14 maja 2019, 18:50:57 - *.dynamic.chello.pl
Elbląg cała Bydgoszcz z Wami. Stop materiałom łatwopalnym

SepBlater - 14 maja 2019, 20:01:32 - *.a2mobile.pl
Elana z Olimpią E powinna grac 2 godziny wcześniej od Bełchatowa w PZPN o tym nie pomyśleli

posejdon - 14 maja 2019, 20:45:45 - *.centertel.pl
Życzę Olimpii utrzymania a GKSowi awansu do 1 ligi.
Kibic Radomiaka

Return - 14 maja 2019, 21:02:31 - *.136.136.206
Bełchatów i tak wygra w Stargardzie czyli Elana nie awansuje. Lepiej niech się Olimpia Elbląg utrzyma niż siarka Tarnobrzeg.

KibicStarg - 14 maja 2019, 21:52:25 - *.dynamic.mm.pl
Wszystko zalezy jak Stargard podejdzie do meczu z Bełchatowem. Ostatnie mecze w Stargrdzie to same wysokie zwyciestwa gospodarzy.

Bywalec - 14 maja 2019, 22:03:06 - *.centertel.pl
Stargard to prawdziwa twierdza Błękitni nie przegrali na swoim stadionie od 13 pazdziernika. 8 miesiecy. Ostatnio 3:0 z Skra 3:0 z Olimpia i 4:1 z Gryfem. Bełchatów tego nie wygra.

jackowy - 14 maja 2019, 22:58:14 - *.unitymediagroup.de
Szanse na awans wg bet365 :
Elana - 27,088 %
Belchatow- 72,912 %

Oli-Gdz - 14 maja 2019, 23:15:15 - *.147.104.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Życzę Elanie awansu. Szkoda imienniczki z Elb, ale nie ma nic lepszego niż derby.

Oli-Gdz - 14 maja 2019, 23:17:35 - *.147.104.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Życzę Elanie awansu. Szkoda imienniczki z Elb, ale nie ma nic lepszego niż derby.

Bluemans - 15 maja 2019, 2:00:22 - *.nyc.res.rr.com
Przecież dla Blekitych tez jest lepiej jak utrzyma się Elblag niż Tarnobrzeg. Bo będą mieli o polowe krótsza podróż na wyjazd w przyszłym sezonie. Po za tym awans Bełchatowa to krótszy wyjazd do Torunia w przyszłym sezonie. Reasumując. Błękitni szybko stracą dwie bramki i awansuje GKS. A Elana znając wynik da wygrać Olimpii żeby nie jeździć do Tarnobrzega

polnoc-pol - 15 maja 2019, 2:41:42 - *.nyc.res.rr.com
Slask sie trzymal zawsze w kupie to teraz niech Polnoc trzyma sie razem. A Slask i poludnie niech spada Niestety z I ligi spadnie Bytow i Suwalki. Ale jak spadna to beda dwie dodatkowe druzyny z polnocy w II lidze. Kiedys nieliczne zespoly z polnocy jezdzily na poludnie, teraz sytuacja sie odwraca

LEON - 15 maja 2019, 17:39:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No może być świętowanie na wizji

AntyBroń - 16 maja 2019, 9:17:07 - *.play-internet.pl
Swoją drogą nazwa ELANA czytana wspak ... Hehehehehe, ale ubaw.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas