[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 maja 2019, 11:44:37 - mogiel
Plan transmisji meczów 34. kolejki Fortuna I ligi w Polsacie

Telewizja Polsat wybrała mecze 34. kolejki Fortuna I ligi, które będą transmitowane w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra.

Kolejka 34

18 maja, 17:30 - GKS Katowice - Bytovia Bytów
18 maja, 17:30 - Raków Częstochowa - Wigry Suwałki

BOT - 13 maja 2019, 11:54:23 - *.147.141.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Prawidłowo. To jedyne mecze o coś. Obawiam się jednak, że Katowice opłaciły co trzeba. W każdym razie ściskam kciuki za Bytovię.

Trójmiasto - 13 maja 2019, 12:10:20 - *.dynamic.mm.pl
Raków Częstochowa!!!!!!!!!

Racovia - 13 maja 2019, 12:29:01 - *.as13285.net
@Trójmiasto
Pozdro Lechia Gdansk!

ŁKS-fan - 13 maja 2019, 12:35:45 - *.dynamic.dsl.as9105.com
ŁKS wygrana z Odrą, Raków remis z Wigrami i ŁKS wygrywa ligę lepszym bilansem bezpośrednim. Do tego Wigry spadek i ŁKS wygrywa PJS.

marek - 13 maja 2019, 12:50:16 - *.111.247.60
Bytovia wygrajcie to i dospele lecą do 2 ligi

KKS - 13 maja 2019, 13:26:39 - *.10.208.194
Katowice utrzymane
Gratulacje z Poznania!

OLAF - 13 maja 2019, 13:28:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
GKSA-Bytovia

OLAF - 13 maja 2019, 14:16:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
GKSA Bytów 0- 1

Maryś - 13 maja 2019, 14:40:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
chodzą słuchy,że Warta nie dostanie licencji na 1 ligę(długi,infrastruktura-brak oświetlenia,dachu itp)Pewnie się okaże,że wszyscy się utrzymają,bo z licencjami będą mieć też inni problemy.

kkk - 13 maja 2019, 15:16:20 - *.173.195.154
Chodzą słuchy że Raków nie dostanie licencji na ekstraklasę a ŁKS będzie rozgrywał mecze na Widzewie.

Jojo - 13 maja 2019, 15:32:30 - *.147.101.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Oby Raków nie skończył tak jak Sandecja, Z.Sosnowiec czy Miedź.

Jeziorak - 13 maja 2019, 15:58:02 - *.29.164.2.threembb.co.uk
Jeśli Stomil dostanie licencje przy ich dlugach to ja zawiadamiam prokuratora Ziobro

Stomil - 13 maja 2019, 16:12:35 - *.olsztyn.vectranet.pl
Przy jakich długach? Stomil miał ok 4mln zł długu, przyszły inwestor dogadał się z miastem, że oni spłacają dług, a on przejmuje klub. W Tym roku miasto wyłożyło 4mln zł (2mln na długi plus 2mln na bieżące funkcjonowanie dzięki czemu nie będzie problemów z otrzymaniem licencji). Zostanie ok 2mln zł długu, ale w 2019 i 2020 roku miasto przekaże po dwa miliony i tym sposobem nowy inwestor (Michał Brański) nie musi spłacać poprzedników, a zajmie się budowaniem silnego Stomilu. Także pooglądasz Dumę Warmii w Polsacie.

Radomsky - 13 maja 2019, 17:06:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jeszcze niejeden spadnie ,a drugi awansuje dzięki licencjom i ich widzimisiom

Kibic - 13 maja 2019, 17:26:03 - *.191.127.221.ipv4.supernova.orange.pl
Pierwszy raz mecz Katowic jest uzasadniony do transmisji. Baraz o utrzymanie w I lidze.

drugi - 13 maja 2019, 17:49:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Katowice wobec braku licencji i tak spadnie razem z Wartą i innymi zadłużonymi.Jeszcze Widzew awansuje kuchennymi drzwiami ehehe

swiss - 13 maja 2019, 17:56:10 - *.ub.uni-frankfurt.de
Gornoslaski KS utrzymany, i oto chodziło Oberschliesen !!! za rok najwyzsza Klasa do KATOWICE. Na poczatek z Legia 3:1 jak kiedys było . Tak trzyma¢.

Kibic - 13 maja 2019, 17:58:20 - *.dynamic.chello.pl
KKK co za brednie wypisujesz.!!! ŁKS bez problemu dostanie licencję. Na dziś brakuje tylko podgrzewanej płyty boiska ale to będzie załatwione do października.

Kibic - 13 maja 2019, 18:00:24 - *.dynamic.chello.pl
KKK i jeszcze jedno, to nie jest stadion Reanimacji 2015 tylko stadion miejski zbudowany z pieniędzy łódzkich podatników.

KKK - 13 maja 2019, 18:44:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ci mówię,że nie dostaną,to nie dostaną,albo warunkowo.

Witkowski - 13 maja 2019, 21:20:40 - *.dynamic.chello.pl
Transmisje meczów I ligi 2018/2019 w podziale na kluby:
17 – Raków Częstochowa;
16 – Stal Mielec;
15 – GKS Katowice;
13 – GKS Tychy;
12 – ŁKS Łódź;
8 – Chrobry Głogów, Odra Opole, Podbeskidzie Bielsko-Biała;
7 – Garbarnia Kraków;
6 – GKS 1962 Jastrzębie;
5 – Sandecja Nowy Sącz, Warta Poznań;
4 – Chojniczanka Chojnice;
3 – Bytovia Bytów, Stomil Olsztyn, Wigry Suwałki;
1 – Bruk-Bet Termalica Nieciecza;
bez transmisji – Puszcza Niepołomice.

Witkowski - 13 maja 2019, 21:21:51 - *.dynamic.chello.pl
Transmisje meczów I ligi 2018/2019 w podziale na miejscowości:
9 – Katowice, Mielec;
8 – Częstochowa, Tychy;
7 – Łódź;
5 – Opole;
4 – Bielsko-Biała, Głogów, Jastrzębie-Zdrój;
3 – Kraków;
2 – Poznań;
1 – Bytów, Grodzisk Wielkopolski, Nowy Sącz, Olsztyn, Poznań;
bez transmisji – Chojnice, Nieciecza, Niepołomice, Suwałki.

Jarekc88 - 13 maja 2019, 22:32:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A to nie tv regionalna ma prawo do 2 ligi?

Noto - 14 maja 2019, 9:13:45 - *.cpe.smnt.pl
Nie martwić się o Wartę Poznań -moze i chyba będzie mecze rozgrywać w Grodzisku Wlkp.-kibiców bedzie więcej niż w Poznaniu (1400)

kolec - 14 maja 2019, 11:11:47 - *.toya.net.pl
KKK, to wskaż jescze jakiego warunku nie spełnia obiekt na którym swoje mecze rozgrywa ŁKS.
Jedyny to brak systemu zasilania podgrzewanej murawy (zamontowany zostanie przed październikiem), pozostałw wymogi są spełnione.
Więc proponuję zacząć brać leki spowrotem, to może przesztaniesz słyszeć głosy.

Miko - 14 maja 2019, 17:25:53 - *.5.207.149.ipv4.supernova.orange.pl
Bytovia walczyć do końca o honor

Warta - 15 maja 2019, 1:19:41 - *.152.47.34
Warcie miasto ma wybudować zadaszenie i oświetlenie.

LEON - 15 maja 2019, 17:42:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Myśle że Bytovia sobie poradzi

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas