[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 maja 2019, 12:54:32 - mogiel
Marcin Janicki nowym wiceprezesem Pierwszej Ligi Piłkarskiej

Marcin Janicki został nowym wiceprezesem Pierwszej Ligi Piłkarskiej. Zastąpi Wojciecha Cygana, który zrezygnował z pełnienia tej funkcji.

Janicki od 2 listopada 2017 roku jest prezesem GKS-u Katowice.

Max - 13 maja 2019, 12:57:27 - *.dynamic.chello.pl
KIedy składy u20?

Pablo - 13 maja 2019, 13:01:40 - *.unknown.vectranet.pl
Po co go wybrali jak w sobotę będzie musiał zrezygnować

dajki - 13 maja 2019, 13:03:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czyli rozumiem, że już przesądzone, że GKS się utrzymuje?
Bo jakby nie patrzeć to dziwna decyzja, że na czele ligi ma stanąć osoba z klubu zagrożonego spadkiem i nie poczekano do końca sezonu.
Widać nie tylko obecni spadkowicze, ale i klub do awansu w przyszłym roku znany
Jasne, że Cygan rezygnuje w związku z awansem Rakowa, ale dziwne, ze decyzja o jego zastępcy jest w takim momencie.

John - 13 maja 2019, 13:08:29 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Czyli Katowice zostają, wały i przekręty vel Zbigniew Boniek

olo - 13 maja 2019, 13:49:16 - *.internetdsl.tpnet.pl
Czyli zostajemy w lidze na 100%? Proszę zmienić ryzyko spadku na 0%

j-23 - 13 maja 2019, 13:51:39 - *.internetdsl.tpnet.pl
Katowice się utrzymają! Nawet jeśli przegrają! Bytovii brakuje troszkę pieniążków - może dokończą sezon, ale od nowego sezonu IV liga! Oby IV...

Zes - 13 maja 2019, 14:32:05 - *.hsd1.il.comcast.net
To znaczy , ze GKS juz zaplacil Fryzjerowi za utrzymanie w 1 lidze? Polski football to jeden wielki przekret, uklady, ukladziki, pilkarska mafia...

Dąbrowa 64 - 13 maja 2019, 19:49:53 - *.connectit.pl
No i git

Kato - 14 maja 2019, 20:16:16 - *.play-internet.pl
Same gamonie tu się wpisują. Struktury PLP nie wymagają bycia związanym z klubem piłkarskim na poziomie pierwszej ligi.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas