[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 maja 2019, 14:04:13 - marzel
Łukasz Włodarek w sztabie szkoleniowym GKS-u 1962

Do sztabu szkoleniowego GKS-u 1962 Jastrzębie dołączył Łukasz Włodarek, który obejmie funkcję asystenta trenera Jarosława Skrobacza.

Włodarek będzie odpowiedzialny głównie za analizę przeciwnika i gry swojego zespołu.


źródło: GKS 1962 Jastrzębie

Radomiak - 13 maja 2019, 14:31:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W następnym sezonie czeka was spadek jak garbarnie

stary - 13 maja 2019, 14:32:45 - *.dynamic.chello.pl
Jan Woś z UEFA Pro ..pan Łukasz Włodarek Asystent ..tzn że Jan Woś odchodzi? czy to tylko wzmocnienie sztabu szkoleniowego GKS ?

Uw - 13 maja 2019, 14:50:56 - *.play-internet.pl
Wzmocnienie sztabu

Pl - 13 maja 2019, 14:57:38 - *.dynamic.chello.pl
Slaby trener

popis_poko - 13 maja 2019, 15:00:37 - *.ujscie.net
Super. Powodzenia.

Grubcio355 - 13 maja 2019, 15:41:37 - *.dynamic.chello.pl
Do Radomiak dziadomiak nie bądź taki pewny martw się o swój klub na pewno Pan Sławomir wam pomoże bo tak byście widzieli 1 ligę jak świnia niebo

Dilan - 13 maja 2019, 16:05:24 - *.internetia.net.pl
Oby był lepszy niż jego brat w Niecieczy

As - 13 maja 2019, 21:27:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wolsztyński, Hajda i Liszka z Górnika od lipca u nas

Do radomia - 13 maja 2019, 23:34:38 - *.dynamic.chello.pl
A ty co ,muzułmański prorok co lubi jak oni?

max1962 - 13 maja 2019, 23:58:43 - *.maszyna.pl
@Radomiak hahaha i kto to mówi ten wasz śmieszny klubik który nie mógł tyle razy awansować bo tacy ciency jesteście?? W tym roku pewnie awansowaliście bo już nie było innego chetnego haha patrz tu widzew :P

kiks - 14 maja 2019, 6:45:56 - *.multi-telekom.pl
Dilan masz kompleksy? Obaj robią dobrą robotę. Ale i tak się tu zaraz sfrustrowani "trenerzy" odezwą, którym nie wyszło bo się nie chciało. Trenerze Łukaszu powodzenia !!!

1962GKS - 14 maja 2019, 12:00:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
GKS Jastrzębie - prawdopodobnie najlepszy klub na świecie !

Realia - 15 maja 2019, 19:23:09 - *.135.2.72
Realia są takie, że powierzona mu została funkcja sportowego psychologa, czyli cel: mniej żółtych kartek łapać, napastnik ma "się odblokować" i strzelać. On ma trafiać do głów poszczególnych piłkarzy a wtedy: " bujcie się ..my do Extraklasy wracamy"

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas