15 maja 2019, 10:08:54 - Muszynski
Kontuzja Mariusza Malca

Zawodnik Pogoni Szczecin Mariusz Malec podczas niedzielnego meczu Lotto Ekstraklasy z Legią Warszawa doznał urazu troczka przyśrodkowego, który odpowiada za stabilizację rzepki.

Przerwa w grze ma wynieść 6-8 tygodni. Oznacza to, że piłkarz do treningów z drużyną dołączy dopiero w lipcu.

24-letni obrońca zagrał w tym sezonie w 22 meczach Lotto Ekstraklasy i strzelił jednego gola.

źródło: własne / Pogoń Szczecin

Aldi - 15 maja 2019, 10:22:51 - *.static.ziggozakelijk.nl
Oczywiście żadnej kary dla brutalna Rochy nie będzie. Żenada.

Tomi - 15 maja 2019, 10:27:17 - *.internetdsl.tpnet.pl
Sędzia powinien zostać ukarane- bo była ewidentna czerwona kartka! Marzy mi się prowadzenie takiego przepisu, który nakazywałby sprawcy brutalnego faulu taką pauzę, jaka ma poszkodowany.

PB - 15 maja 2019, 10:56:42 - *.dynamic.chello.pl
Zdrowia Mały!
Bytom pozdrawiam

MartinMix - 15 maja 2019, 11:17:22 - *.133.84.172
Aldi: a za brutalne wejście w nogi Szymańskiego zawodnik Pogoni dostanie karę? czy tylko ze względu na to że to zawodnik Legii będziesz się napinał?

NIKO - 15 maja 2019, 11:18:53 - *.43.77.158
W Zabrzu w przyszłym sezonie zapowiadają się znowu wielkie derby. Do rezerw Górnika Górnik II Zabrze zawita wielki Ruch Chorzów.

ziuk - 15 maja 2019, 11:26:47 - *.nyc.res.rr.com
sedziowie udawali ze nic nie widza. panowie komentatorzy z Canal+ tez byli mocno zdziwieni ze sie pilkarzowi kolona przestawilo nie widzac przewinienia pilkarza Legii. ile mozna na przewinienia pilkarzy warszawskiego zespolu patrzec przez palce ?

Gks - 15 maja 2019, 11:30:58 - *.96.53.183
Zdrówka, Olimpia Grudziądz pamięta

kaczka - 15 maja 2019, 12:00:39 - *.dynamic-ww-03.vectranet.pl
Szkoda chłopak wydaje się że coś potrafi i co ważne Polak. Jako kibic Legii uważam że brak czerwonej jest skandalem. Niech wraca do zdrowia.

kibic - 15 maja 2019, 12:28:22 - *.dynamic.chello.pl
,, nasi sędziowie bezwzględnie kartkują za grę
bark w bark , natomiast puszczają brutalne
faule na nogi piłkarzy,jak Malec , Peszko,
Błaszczykowski i inni . Stąd kontuzje , bo
brutale nie ponoszą stosownych konsekwencji.

st - 15 maja 2019, 12:49:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dzięki internetowi widać ilu mamy idiotów.
Nasi kopacze robią za małpy padają jak muchy i umierają przy lekkim kontakcie z przeciwnikiem.
Wszystko było by dobrze gdyby nie puchary i wyniki
udawania że kopiemy piłkę.A gdzie drwa rąbią tam
wióry lecą.

@MartinMix - 15 maja 2019, 12:49:20 - *.static.ziggozakelijk.nl
Każdego powinni karać. Wczorajsze wejście obrońcy Górnika tez na czerwona i tez powinien dostać karę. Chociaż tu sędzia pokazał żółtko , a w sytuacji Malec -Rocha nic. Brutal powinien z 6 miesięcy odpocząć.

Gulgul - 15 maja 2019, 12:53:39 - *.centertel.pl
U Szymańskiego to nawet poklepanie po plecach można odebrać jako brutalne wejście. Takie to chuchro i jeszcze do tego ciągle symulki w stylu Guilherme.

@kibic - 15 maja 2019, 14:21:49 - *.dynamic.chello.pl
Chyba nie oglądasz premier league. Tam brutalne faule czesto obywaja sie bez zółtej kartki

Weasd - 15 maja 2019, 14:36:35 - *.centertel.pl
Jakieś newsy o kontuzjach a redakcja zapomniała o Krystianie Bieliku i jego Charltonie, który wygrał 2:0 w Doncaster z Rovers w pierwszym barażu

Weasd - 15 maja 2019, 14:41:11 - *.centertel.pl
Edit: Sorry 2:1

s - 15 maja 2019, 15:26:44 - *.play-internet.pl