[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


10 czerwca 2019, 13:55:47 - dyrovski
Marcin Janicki odwołany z funkcji prezesa GKS-u Katowice

Rada nadzorcza GKS-u Katowice podjęła uchwałę o odwołaniu Marcina Janickiego z funkcji prezesa śląskiego klubu. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Janicki był prezesem spadkowicza z Fortuna I ligi od 2 listopada 2017 roku.


źródło: GKS Katowice

pysio - 10 czerwca 2019, 13:59:50 - *.systel.pl
tylko GIEKSA

derp - 10 czerwca 2019, 14:00:07 - *.rev.snt.net.pl
Ciekawe czemu?

cnn - 10 czerwca 2019, 14:01:25 - *.225.73.77 (*.254.219.246)
Idzie do Lecha

M - 10 czerwca 2019, 14:26:28 - *.146.58.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gimby nie pamietajo jak strzelał w rezerwach Ajaxu.

Warner - 10 czerwca 2019, 14:46:42 - *.dynamic.chello.pl
Widocznie ma lepszą fuchę na oku

ja - 10 czerwca 2019, 14:54:52 - *.internetdsl.tpnet.pl
Piłka po stronie miasta. Ta decyzja pokaże,czy Krupie zależy na kopanej,czy już tylko liczy się siatkówka. Bo hokej, wkrótce bez Tauronu,też przestanie istnieć...

Helmut - 10 czerwca 2019, 17:28:49 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Tauron zostaje i będziemy Silniejsi niż w poprzednim sezonie

egon - 10 czerwca 2019, 17:41:45 - *.internetia.net.pl
Będzie siata i hokej a nie będzie kopanej!!! i gitara tak ma być ...dość już kasy poszło na ten śmieszny twór!!!

John z ham - 10 czerwca 2019, 18:34:19 - *.centertel.pl
Szkody dobry człowiek był spuścił taborowych do 3ligi.
Ps.
Więcej takich fachowców.

ja - 10 czerwca 2019, 18:43:05 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jak to? Przecież zrobił awans.... co prawda do 2.ligi ale zawsze coś.

@ja - 10 czerwca 2019, 19:59:35 - *.dynamic.chello.pl
To się nazywa spadek znawco. Jak można tak mylić pojęcia...

punny93 - 10 czerwca 2019, 20:29:31 - *.play-internet.pl
Śmiejecie się dalej a pewnie waszy smieszne kluby nie mają takich kibiców jak Gieksa bez względu na ligę.

punny93 - 10 czerwca 2019, 20:32:00 - *.play-internet.pl
Śmiejecie się dalej a pewnie waszy smieszne kluby nie mają takich kibiców jak Gieksa bez względu na ligę.

Xp25 - 10 czerwca 2019, 21:27:37 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Teraz pora na Sosnowiec,Arkadiuszu da się tylko trzeba to chcieć.Janicki wydał mniej kasy i nie utrzymał GKS_y i stracił pracę Jaroszewski wydał dwa razy więcej i też nie utrzymał ale zachował posadę.Arkadiuszu pokaż że dobro klubu jest dla ciebie ważniejsze niż kolesiostwo z nieudolnym Jaroszewskim.

Zibi - 10 czerwca 2019, 22:46:42 - *.telpol.net.pl
Xp25 z polityką nie wyjeżdżaj. Kto bogatemu zabroni? Sosnowiec jest winny, że GKSu nie stać na 1 ligę?

JohnyKSG - 11 czerwca 2019, 8:25:04 - *.unknown.vectranet.pl
Zawsze mnie zastanawia czemu na GKS mówi się że to zasłużony klub z kibicami i tradycjami? W czym zasłużony? Miał jakiegoś mistrza? Jacy kibice? 1000 sztuk?

LEON - 11 czerwca 2019, 14:33:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Długo rozliczają

Olo - 12 czerwca 2019, 8:55:24 - *.centertel.pl
Ave GKS Bełchatów;)

ja - 12 czerwca 2019, 17:42:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jak to? Przecież zrobił awans.... co prawda do 2.ligi ale zawsze coś.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas