[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


10 czerwca 2019, 15:54:32 - huberts
Plan przygotowań Górnika

17 czerwca piłkarze Górnika Zabrze rozpoczną treningi do nowego sezonu. Tego samego dnia podopieczni trenera Marcina Brosza rozpoczną zgrupowanie w Wodzisławiu Śląskim, które potrwa do 22 czerwca - poinformowała oficjalna strona klubu "GórnikZabrze.pl".

Ponadto Górnik pojedzie jeszcze na drugi obóz przygotowawczy, który odbędzie się w Poznaniu w dniach 30 czerwca-7 lipca.

Plan przygotowań Górnika:

17-22 czerwca - obóz przygotowawczy w Wodzisławiu Śląskim
23-29 czerwca - treningi na własnych obiektach
26 czerwca - sparing z MFK Karviná
30 czerwca-7 lipca - obóz przygotowawczy w Poznaniu
1 lipca - sparing z AÉK-iem (Larnaka)
2 lipca - sparing z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza
7 lipca - sparing z AÉK-iem (Ateny) (w Kielcach)
13 lipca - rywal nieznany

PM - 10 czerwca 2019, 16:03:25 - *.dynamic.chello.pl
Powodzenia Górnik!
Patrząc na ruchy w Ex, górna ósemka wydaje się być bardzo realna na nowy sezon. Najważniejsze nie oddawać nikomu Angulo.

? - 10 czerwca 2019, 16:07:02 - *.dynamic.mm.pl
A co ze zgodą Górnik Zabrze-Arka Gdynia ???

Ja - 10 czerwca 2019, 16:21:20 - *.centertel.pl
Jutra ją przyklepią......

Jondek - 10 czerwca 2019, 16:33:12 - *.centertel.pl
Śmieszna liga dla śmiesznych kibiców!

^Jondek - 10 czerwca 2019, 16:41:28 - *.146.237.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
i dla śmiesznych komentatorów.. którzy cały dzień przesiadują na portalu o.. polskiej piłce.

Misieksg - 10 czerwca 2019, 18:26:28 - *.dip0.t-ipconnect.de
Bez sparingu z Karwiną nie ma okresu przygotowawczego 🤣

Riczi - 10 czerwca 2019, 18:26:41 - *.startechnology.pl
piszcie w nagłówkach którego Górnika

Bodzio - 10 czerwca 2019, 18:33:39 - *.133.31.177
Riczi bardzo słuszna i godna pochwała jest teija UWAGA i ZASTRZEŻNIE 1!!!

Chestero - 10 czerwca 2019, 18:39:06 - *.183.187.0
Popieram poprzedników. Górników na samym poziomie centralnym 3 sztuki naliczyłem...

Jondek - 10 czerwca 2019, 19:23:20 - *.centertel.pl
Coś na temat?Ja potrafie ejstraklasina jest super puchary max w Lipcu.

tsp - 10 czerwca 2019, 19:33:49 - *.play-internet.pl
zalac to octem

Mlodyiskro - 10 czerwca 2019, 19:57:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Również się zgadzam z przedmówcami. Powinno się pisać który Górnik. Jest Zabrze, Łęczna, Polkowice, Wałbrzych, Wieliczka

jio - 10 czerwca 2019, 21:25:29 - *.dyn.telefonica.de
Pisano juz wielokrotnie ze jak pisze Gornik to wiadomo ze chodzi o ten wielki z Zabrza. Mowiac Gornik wie kazdy ze chodzi o ten z Zabrza. Inne Gorniczki potrzebuja dopisu miasta.

Hananek - 11 czerwca 2019, 8:34:29 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jak pozostałe kluby Górnik zdobędą połowę choćby gwiazdek co Ten z Zabrza, to zaczną pisać panowie i panie.

sas - 11 czerwca 2019, 13:46:32 - *.unknown.vectranet.pl
riczi Górnik jest jeden tak jak Legia Lech Arka itd ciulu niemyty

LEON - 11 czerwca 2019, 14:42:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wygląda ok

Kifol1948 - 11 czerwca 2019, 15:34:25 - *.146.231.214.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
JA co za zgodą z Arka?? Pierwsze słyszę o zgodzie ze sledzikami,przecież oni trzymia z polonia bytom

Byku - 11 czerwca 2019, 20:36:39 - *.dip0.t-ipconnect.de
Co jaka zgoda z arka?!

TOrCIDA - 11 czerwca 2019, 21:42:40 - *.124.101.157.rybnet.pl
Podczas wyjazdu do Macedonii Torcida wraz z Arka przegania Widzew spod stadionu, poza tym od kilku miesięcy bardzo dobre kontakty pomiędzy dwoma ekipa . Górnik & Arka jak za dawnych lat!

RICZI - 12 czerwca 2019, 8:48:57 - *.startechnology.pl
@Sas Gdzie wy się do Lecha albo Legii porównujecie? 😜 Za mali i za śmieszni jesteście. Nie ta liga...

mazowsze - 12 czerwca 2019, 16:37:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
cosz to za obóz w Poznaniu może być czyżby im Lech pozwolił korzystać z boisk przy Bułgarskiej Ajjj wątpie do Grodziska niech jadą

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas