[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


10 czerwca 2019, 17:39:22 - bartekwr9
Adam Mandziara zrezygnował z funkcji prezesa Lechii

7 czerwca Adam Mandziara złożył rezygnację z funkcji prezesa zarządu Lechii Gdańsk. Została ona złożona ze skutkiem na dzień 30 czerwca 2019 roku.

Mandziara był prezesem Lechii od 18 grudnia 2014 roku.


źródło: Lechia Gdańsk

MAX - 10 czerwca 2019, 17:44:15 - *.dynamic.chello.pl
A ile brakuje w kasie?...

bbggdd - 10 czerwca 2019, 17:44:22 - *.centertel.pl
Czyli Lechia bankrut ?

dd - 10 czerwca 2019, 17:49:09 - *.polkowice.vectranet.pl
Postanowił odejść w szczycie chwały po najlepszym sezonie Lechii w historii. Szacunek Panie Prezesie.

zaxs - 10 czerwca 2019, 17:49:15 - *.dynamic.mm.pl
czyli nie ma już co wyciągnąć z betonów

Gizmo - 10 czerwca 2019, 17:55:01 - *.146.229.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do Wisły Kraków wraca pewne info

Papagol - 10 czerwca 2019, 17:58:01 - *.play-internet.pl
Niepokojące. Czyżby skutki wieloletniej, idiotycznej polityki transferowej miały właśnie nadejść?

do Gizmo - 10 czerwca 2019, 17:58:26 - *.96.140.226.ipv4.supernova.orange.pl
wróci, tja, chyba jak mu Wisła apłaci to co sąd zasądził. A oni nie lubieją płacić. Np. za wynajmowany stadion też nie płacą ;)

ąćóś pąćóś - 10 czerwca 2019, 18:06:15 - *.30.22.186.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ojej

arkowiec - 10 czerwca 2019, 18:07:00 - *.dip0.t-ipconnect.de
No to po Betonach

Danziger - 10 czerwca 2019, 18:23:17 - *.dynamic.chello.pl
Czyli znów od A klasy... bo pewnie teraz sobie wystawi rachunek którego nie da się zapłacić.

Bzykk - 10 czerwca 2019, 18:23:26 - *.centertel.pl
Widziany w Tychach na rozmowach

Boa - 10 czerwca 2019, 18:51:46 - *.centertel.pl
No to żegnamy Lechię, bankrut.

Trau - 10 czerwca 2019, 19:25:46 - *.ip-point.pl
Teraz będzie już tylko lepiej. Super wiadomość!

XMen - 10 czerwca 2019, 19:39:26 - *.58.183.35
Swoje wziął. Amortyzacja pralni dobiega końca. Mendziara się zawija. Agent Bigamista mu pomagał kręcić lody. Ciekawe czy CBA kiedykolwiek prześwietli ten klub bo niemiecka chemia bardzo dobra

spider - 10 czerwca 2019, 19:40:01 - *.dynamic.chello.pl
Pay-Tren? To witamy.

Zajmon Leg - 10 czerwca 2019, 20:02:18 - *.30.13.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Takie jaja tylko w Polsce. Klub ma grać w pucharach a zaczyna sie sypać. To po co te całe pchanie sie na afisz.

Strzejlau - 10 czerwca 2019, 20:08:33 - *.dynamic.chello.pl
Zrezygnował bo idzie do Katowic, pewne info

starotyski - 11 czerwca 2019, 0:42:07 - *.as43234.net
syn naszego trenera wszech czasów. idzie do nas za Bednarskiego

KibicLG - 11 czerwca 2019, 1:07:53 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Od 30 czerwca paytren zwieksza do 10% ilość posiadanych akcji za 2,5 mln zł. Sytuacja finansowa jest najlepsza jak do tej pory w nowożytnej historii klubu. Mandziara doprowadzil do przyznania klubowi licencji BEZ nadzoru finansowego. Klub nie zalega z pieniedzmi pilkarzom, co rok temu było SciFi, wiec o jakim bankrucie piszecie?

@kibiclg - 11 czerwca 2019, 7:24:14 - *.arex.pl
Nie wiem jak inaczej nazwać klub, który ma 30 mln. długu? Wenzel (nie wiem jak się pisze nazwisko tego figuranta) nie zapłaci tyle. Zobaczymy jak to się rozwinie......

VAR - 11 czerwca 2019, 7:38:50 - *.free.aero2.net.pl
To Lechia powinna teraz zdobyć mistrzostwo.

sopel - 11 czerwca 2019, 11:18:03 - *.connected.pl
Powód takich rezygnacji jest zawsze jeden - problemy na horyzoncie. Więc kibice Lechii żałujcie frajersko straconej szansy na tytuł, bo następna za szybko nie nadejdzie

Skins oj - 11 czerwca 2019, 12:26:35 - *.centertel.pl
Walczył o udziały akcjonaliuszy miejszościowych i przegrał A starał się przez kilka lat.

LEON - 11 czerwca 2019, 14:46:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Już widzę te puchary

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas