[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


11 czerwca 2019, 15:44:08 - dyrovski
Plan sparingów Lechii

Znany jest już pełny plan sparingów Lechii Gdańsk w ramach przygotowań do nowego sezonu Lotto Ekstraklasy.

Plan sparingów:

22 czerwca - Chojniczanka Chojnice (na Stadionie Miejskim w Gdańsku)
26 czerwca - Hapoel Beer Szewa (w Gniewinie)
28 czerwca - Bytovia Bytów (we Władysławowie-Cetniewie)
29 czerwca - AÉK Larnaka (we Wronkach)
3 lipca - Olympiakós SFP Pireus (w Gdańsku)


źródło: Lechia Gdańsk

Jondek - 11 czerwca 2019, 15:50:36 - *.na5.pl
Może Lechia zagra w PUCHARACH nawet w Sierpniu!

D... - 11 czerwca 2019, 15:54:38 - *.adsl.inetia.pl
Dobre sparingi, bo to rywale o takiej mniej więcej klasie, z jakimi będą walczyć w elLE - oczywiście nie chodzi o Chojnice i Bytów. ;-)
Będzie więc można zobaczyć, w którym są miejscu i jakie realnie mają szanse...

niestety - 11 czerwca 2019, 15:55:08 - *.30.23.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ale odpada w lipcu w 1 rundzie z amatorami z luxembourg

vip - 11 czerwca 2019, 15:56:19 - *.dynamic.chello.pl
z Chojniczanką 2-1, z Hapoelem 1-1, z Bytovią 2-0, z Larnaką 1-0, z Olympiakosem 2-2

Anglik - 11 czerwca 2019, 16:21:28 - *.32.89.158.bcube.co.uk
Jondek graja w sierpniu.
1y mecz 25 lipiec , rewanz 1 sierpien.

Jondek - 11 czerwca 2019, 16:51:29 - *.na5.pl
Anglik zaskoczyłeś mnie.Interesują mnie tylko puchary a te są od Września.Rozgrywki wakacyjne są dla kibiców o Twoich aspiracjach!

Lechia eur - 11 czerwca 2019, 18:40:41 - *.centertel.pl
Ciekawe na kogo Lechia trafi ,będzie się działo pojedziemy po 36 latach na puchary .Miałem kolegę który był w Turynie w 1983 50 lechistów było na tym meczu.

Mx - 11 czerwca 2019, 19:44:39 - *.85-237-178.tkchopin.pl
No i taka Lechia i Arka grają sparingi z Bytowią
i Elaną, a z sąsiednim Gryfem W. nie. Wstyd dla tych klubów, a w szczególności dla Arki, przecież spora część kibiców Arki to Kaszubi z Wejherowa.

Marcinho - 11 czerwca 2019, 22:17:05 - *.play-internet.pl
@niestety jak mam odpaść w 1 rundzie, skoro w przeciwieństwie do reszty zaczynamy od 2?

LEON - 12 czerwca 2019, 13:41:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nieźle

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas