Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

11 lipca 2019, 14:34:50 - maciejko
Fortuna I liga: Zmiana gospodarza meczu Bełchatów - Chojniczanka

Chojniczanka Chojnice będzie gospodarzem meczu 9. kolejki Fortuna I ligi z GKS-em Bełchatów.

Pierwotnie spotkanie miało zostać rozegrane 14-15 września w Bełchatowie, jednak działacze Chojniczanki poprosili o zmianę gospodarza pierwszego meczu w związku z planowaną wymianą murawy na obiekcie w Chojnicach w przyszłym roku.

źródło: GKS Bełchatów

cycu - 11 lipca 2019, 15:33:49 - *.connected.pl
to nie wymienić w przerwie międzysezonowej albo w zimie? jak nie potrafią zapewnić stadionu to walkower i tyle, a nie jakieś dziwne kombinacje

1910 - 11 lipca 2019, 18:07:28 - *.umradom.pl
ciekawe czy Radomiak sie zgodzi na zmiane gospodarza meczu sa starania ze strony chojniczanki

do cycu - 12 lipca 2019, 12:26:59 - *.125.154.83
No właśnie będą modernizować zimą... Tylko nie ma możliwości skończenia remontu do początku rundy...

Kibic - 12 lipca 2019, 16:44:37 - *.dynamic-zab-03.vectranet.pl
A Miedzianka też zgodzi się na zamianę gospodarza?