[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


11 lipca 2019, 15:58:56 - bartekwr9
Penalty sponsorem technicznym Radomiaka

Brazylijska firma odzieżowa Penalty została nowym sponsorem technicznym Radomiaka Radom. Umowa z dostawcą sprzętu została zawarta na dwa lata.

W ramach umowy w sprzęt firmy będą zaopatrywani zawodnicy pierwszej drużyny oraz zespołu rezerw.


źródło: Radomiak Radom

Hoho - 11 lipca 2019, 16:14:30 - *.static.chello.pl
Szkoda, że nie "Penalty Kick" :P

No - 11 lipca 2019, 16:18:13 - *.dynamic-zab-06.vectranet.pl
Wiemy już że karny będzie w każdym meczu Radomiaka.

Papagol - 11 lipca 2019, 16:46:56 - *.play-internet.pl
Jaka oni firmę wygrzebali...

bolec - 11 lipca 2019, 16:57:15 - *.play-internet.pl
To już nie ma polskich firm? mieliśmy wspierać swoje a dalej z zachodu. 4F, Outhorn, Campus, Brubeck czy Fjord Nansen te Polskie firmy czekają w blokach żeby tylko zasponsorować jakiś klub ale my nie, lepiej dać zarobić obcemu kapitałowi niż swojemu. Gdzie jest dzisiaj firma polsport się pytam???? Cała Polska grała w korkach polsport, tyle ludzi zatrudniała, wszystko było to nie....my wolimy poniemieckie adidasy, pumy, najkki a polskie niech padają.

koneser - 11 lipca 2019, 16:57:51 - *.free.aero2.net.pl
świetna firma, lamusy nie znają, wolą chodzić w szytych w Bangladeszu gumowych trampkach, byle miały trzy paski albo fajkękoneser

FGD - 11 lipca 2019, 17:15:39 - *.146.56.35.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Potentat rynku południowoamerykańskiego, a Janusze płaczą o polskie firmy szyjące w Bangladeszu :D

AntyBroń - 11 lipca 2019, 18:59:43 - *.play-internet.pl
I dobrze. A broniarze na GOLASA.

gdd - 11 lipca 2019, 19:37:52 - *.static.ip.netia.com.pl
fajnie pewna egzotyka i różnorodność w naszej piłce ;)

LEON - 12 lipca 2019, 14:23:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawa decyzja

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas