21 lipca 2019, 11:23:03 - bartekwr9
eLE: John Beaton sędzią meczu Lechia - Brøndby

Szkot John Beaton będzie sędzią głównym pierwszego meczu II rundy eliminacyjnej Ligi Europy, w którym Lechia Gdańsk zmierzy się na swoim boisku z duńskim Brøndbyernes IF.

Na liniach pomagać mu będą David Roome i David Doig, a sędzią technicznym będzie David Munro (wszyscy Szkocja).

Spotkanie zostanie rozegrane 25 lipca o godz. 19:00 w Gdańsku.

fidel - 21 lipca 2019, 12:58:23 - *.24.174.17
No to pozamiatane.zemści się na Lechii za fatalny remis Polski ze Szkocją w ostatniej minucie.

Kopi - 21 lipca 2019, 14:07:58 - *.play-internet.pl
To sie na pewno zemsci za porazke Dundee ze Śląskiem w Lidze Europejskiej

kuli - 21 lipca 2019, 15:00:49 - *.146.232.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lechia to odpadnie z hukiem tak jak Cracovia

Kołton - 21 lipca 2019, 15:55:53 - *.105.239.202
Wilczek strzeli hattrika albo dwa gole w meczu rewanżowym i będzie 2-0 lub 3-0 i w ten sposób broendby się zemści za upokorzenie z widzewem w 1996 roku a w pierwszy meczu w polsce zapewne remisik.

przodek - 21 lipca 2019, 17:12:32 - *.play-internet.pl