5 sierpnia 2019, 22:38:32 - dkelman
Debiut Kamila Grabary w Huddersfield

Kamil Grabara zadebiutował w barwach Huddersfield Town AFC w przegranym 1-2 (1-2) domowym meczu 1. kolejki angielskiej Championship z Derby County FC. 20-letni bramkarz rozegrał cały mecz.

5 sierpnia 2019, 20:45 - Huddersfield (John Smith's Stadium)
Huddersfield Town AFC 1-2 Derby County FC
Karlan Grant 30 (k) - Tom Lawrence 22, 25

sędziował: Geoff Eltringham (Durham).
widzów: 22 596.

W drużynie gości poza kadrą na to spotkanie znalazł się Krystian Bielik.

Irtysz_21 - 5 sierpnia 2019, 22:49:08 - *.175.150.209.koba.pl
dwie bramki w 3 minuty puścił, ale nub. Kamil odpisz mi, wiem że czytasz!!! Pociśnij mnie!!!

booboo - 5 sierpnia 2019, 22:52:08 - *.dynamic.chello.pl
Uuu... Czuję, że Biełon za rok w Premier League razem z Derby

Kamil fan - 5 sierpnia 2019, 22:57:09 - *.as43234.net
3 min i dwie bramki, co za recznik

pinio - 5 sierpnia 2019, 23:00:54 - *.play-internet.pl
Troche sie z dorosłymi ciężej gra. Obie
bramki jego konto obciążają..

Kamil G - 5 sierpnia 2019, 23:08:34 - *.146.100.8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Irtysz - tak, wpuscilem babola, wiem o tym. Musze popracowac troche nad koncentracja. Wczoraj co prawda bylem do wieczora w pubie, ale oczywiscie nic nie pilem. Pozdrow Goske i Anke, tą z duzymi c... tzn oczami i nie bede cie tym razem cisnal

rympał - 5 sierpnia 2019, 23:35:57 - *.adsl.inetia.pl
Zauważyłem że jak jakiś polski grajek idzie do troche lepszego klubu to ten klub odrazu zaczyna dołować

AS - 5 sierpnia 2019, 23:44:44 - *.centertel.pl
Teraz widzi chłopak, że gra n a poważnie to nie instagram...za chwilę będzie grzał kawę a na wiosnę gdzie indziej będzie wypożyczony. Za rok odejdzie z Liverpoolu.

głos VAR-u - 6 sierpnia 2019, 0:07:43 - *.icpnet.pl
Po co się wypowiadacie skoro nie oglądaliście meczu? Pierwsza bramka obciąża obrońcę w większości, przy drugiej całkiem bez szans

jovi - 6 sierpnia 2019, 0:15:45 - *.216.32.252
widac ze idioty nie widzieli meczu.... internet powinni wylaczyc dzieciom debilnym jak tu

Pylers - 6 sierpnia 2019, 1:09:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
co wy opowiadacie??? czy wy ten sam mecz oglądaliście??? żadna bramka nie była Grabary. Lepiej obejrzyjcie sobie wieczorynkę na TVP a nie piszecie bzdury i wypowiadacie się na temat w którym nie macie pojęcia... Bezmózgi... :/

obiektywny - 6 sierpnia 2019, 1:46:59 - *.finemedia.pl
Pierwsza bramka... tak trochę umoczony w nią był (wybił głową pod nogi kolesia z Derby). Przy drugiej bez szans. Wybronił też jedną "setkę". Występ generalnie przeciętny. Nota 5/10.

Pylers - 6 sierpnia 2019, 2:42:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
do obiektywny - chyba jesteś pesymistyczny a nie obiektywny :D a reszta (ci którzy obgadują i się nie znają) niech ogląda szachy... a nie opowiadają wymyślone bzdury :P

maniek - 6 sierpnia 2019, 5:11:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I liga i 22.500, a u nas...

Janusz - 6 sierpnia 2019, 5:51:07 - *.centertel.pl
Bielik ma szansę na regularną grę w tym Derby, czy czeka go kolejne wypożyczenie?

Furmi - 6 sierpnia 2019, 7:53:37 - *.centertel.pl
Po tym co odwalił przy pierwszej bramce, nie zdziwię się, jak siądzie na ławie. Taka prawda.
To że obrońca sprokurował swoim błędem całą sytuację, nie znaczy jeszcze, że Grabara musiał główkować prosto pod nogi Lawrence'a. Po drugie był w tej akcji zdecydowanie zbyt pasywny. Powinien stać wyżej i wtedy bez problemu naprawiłby błąd kopacza Huddersfield.
Przy drugiej bramce nie miał nic do powiedzenia. Poza tym mało roboty. Średni mecz. W Championship, czyli szóstej najlepszej lidze świata, potrafią grać znacznie lepiej.

fulko - 6 sierpnia 2019, 8:31:56 - *.static.ip.netia.com.pl
ale polactwo - chłopak trochę zarabia ale wpuścił gole i od razu buraki się tasują przed ekranem, że nie tylko oni są nieudacznikami...

tmj - 6 sierpnia 2019, 9:33:52 - *.toya.net.pl
Przy pierwszym golu się nie popisał, ale nie traktowałbym tego w kategoriach "koszmarnego błędu" jak piszą niektóre portale niezwiązane z piłką. Poszedł na walkę w sytuacji, gdy mógł czekać aż zapytają w który róg chce dostać bramkę. Drugi gol raz że zasłonięty, dwa że precyzyjnie przy słupku uderzony. Nie mówię, że zagrał dobrze, ale nie popadajmy w skrajności.

vjk - 6 sierpnia 2019, 10:43:10 - *.play-internet.pl
Garbara skasował mi całą kase przez te 3 minuty na fortunie live, mialem tu nadzieje na 2:2 co za łajzy i teraz nie bede grac do nastepnej wypłaty

obiektywny - 6 sierpnia 2019, 12:47:06 - *.252.60.208
Bielik bedzie miał ciężko. Środek pola Derby ma silne. Ten Lawrence jest nie do wyjęcia. W ogóle wydaje mi się, że Derby powalczy o awans w tym roku. Pakę mają straszną.

obiektywny - 6 sierpnia 2019, 12:52:39 - *.252.60.208
do Pylers...a oglądałeś mecz? Przy pierwszej bramce umoczony, przy drugiej bez szans. Jedna "setka" wyłapana i generalnie więcej interwencji nie miał...Więc jak byś ocenił jego występ? Klasa światowa?

normal - 6 sierpnia 2019, 14:02:09 - *.play-internet.pl