[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


12 sierpnia 2019, 18:54:48 - dkelman
Zmiany w planie transmisji meczów 6. kolejki Fortuna I ligi w Polsacie

Telewizja Polsat zmieniła plan meczów 6. kolejki Fortuna I ligi, które będą transmitowane na sportowych kanałach Polsatu.

Kolejka 6

24 sierpnia, 14:30 - Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz - Polsat Sport
25 sierpnia, 14:45 - Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy - Polsat Sport Extra

Według wcześniejszego planu w sobotę miało być transmitowane spotkanie Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy, a w niedzielę Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz.

M&m - 12 sierpnia 2019, 19:04:42 - *.static.speed-net.com.pl
Ja pierdziele ile razy można zmieniać

Varadi - 12 sierpnia 2019, 21:46:15 - *.ssp.dialog.net.pl
26 sierpnia mecz sezonu Stał Mielec Miedź Legnica a Polsat o tym nie wie ?

gbr22 - 12 sierpnia 2019, 21:49:39 - *.150.149.206.internetia.net.pl
A tak fajnie pasowało, teraz się nie wyrobię, bo niedziela zaplanowana, ehh.

Hultaj - 12 sierpnia 2019, 21:58:55 - *.play-internet.pl
Całe szczęście że nie ma transmisji Miedzi,bo to żenada jest.

19tsp95 - 12 sierpnia 2019, 23:19:50 - *.beskidmedia.pl
Oczywiście dam rade w sobotę zmienić plany.Ale o tej porze to tylko niedziele . Dużo ludzi w sobotę pracuje.Panie Solorz-Żak

Seb - 13 sierpnia 2019, 1:13:04 - *.252.61.46
Amatorska telewizja. Ile razy można zmieniać transmisje? Zaczeli od Miedzianki ze Stalą a kończą na Tychach? Zero pojęcia o piłce.

grzechuleg - 13 sierpnia 2019, 1:13:05 - *.jelenia.zicom.pl
Nie rozumiem z tego nic Czyli zmienili termin meczów tych czterech zespołów Jedni mieli grać w sobotę a teraz grają w niedzielę A drudzy na odwrót ?

Edis - 13 sierpnia 2019, 5:05:15 - *.5.203.62.ipv4.supernova.orange.pl
Zmienić tv do transmisji I ligi

Dede85 - 13 sierpnia 2019, 8:56:48 - *.sferanet.pl
Wytłumaczy ktoś co wnosi ta zmiana? Może róbmy tak co kolejkę , po co nam terminarz?

Michu - 13 sierpnia 2019, 8:59:44 - *.147.99.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ten Polsat pokazuje tę ligę na zasadzie "nie chcem, ale muszem". Już im nie pasuje do pozostałych praw. Mogliby spokojnie podzielić się np. z regionalnymi TVP.

luki - 13 sierpnia 2019, 11:31:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@varadi mecz sezonu? Miedź gra o awans a stal o spokojne utrzymanie. Gdzie ty widzisz mecz sezonu? Ogarnij sie

varadi - 13 sierpnia 2019, 13:30:53 - *.ssp.dialog.net.pl
@luki powiedz to w Mielcu jak taki jesteś odważny

syf!!!!!!! - 13 sierpnia 2019, 18:22:06 - *.static.ip.netia.com.pl
kretynizm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ktoś np. pracuje w sobotę zamienił zmiany ,ludzie mają jakieś plany ... a jakiś gryzipiórek&pasibrzuch z telwizorni zamienia dni ! po co ?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas