12 sierpnia 2019, 22:36:54 - dagazka
Dwa gole Roberta Lewandowskiego w Pucharze Niemiec

Robert Lewandowski zdobył dwie bramki dla Bayernu w wygranym 3-1 (1-0) meczu I rundy Pucharu Niemiec z czwartoligowym FC Energie Cottbus. 30-letni napastnik rozegrał całe spotkanie.

12 sierpnia 2019, 20:45 - Chociebuż (Stadion der Freundschaft)
FC Energie Cottbus 1-3 FC Bayern München
Berkan Taz 90 (k) - Robert Lewandowski 32, 85, Kingsley Coman 65

żółte kartki: Tobias Hasse, Tobias Eisenhuth - Thiago Alcântara, Joshua Kimmich.

BartX - 12 sierpnia 2019, 22:58:31 - *.icpnet.pl
DVB oficjalnie zmieniło strzelca z Goeretzki na Lewego i tak wpisano do protokołu

Spejson - 12 sierpnia 2019, 22:59:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzę progres w 90minut, wszedłem tutaj, bo byłem pewny, że podobnie jak w przeszłości redakcja będzie liczyć gole po swojemu, tymczasem to janusze w komentarzach się prują.

Kibic - 12 sierpnia 2019, 23:35:39 - *.as13285.net
Lewandowski to król takich farfrocli jak ten ostatni i to z jakimś enerdowcem. Przyjdzie mecz LM o stawke i Lewandowskiego nie ma, znika po prostu.

lawrencl - 12 sierpnia 2019, 23:41:44 - *.215.23.32
Kibic - zwłaszcza jak przyjedzie Real Madryt, chociaż zaraz chyba mu się udało strzelić 4 i to w jednym meczu...
Gdyby nie Lewandowski to nasza reprezentacja byłaby w miejscu naszych klubów (byśmy cieszyli się z dobrej gry z Białorusią)

abc - 12 sierpnia 2019, 23:41:48 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Lewy, jesteś najlepszy.

Tur Turek - 13 sierpnia 2019, 0:28:03 - *.play-internet.pl
Gadacie głupoty. Mnie Lewy zawiódł na mistrzostwach jak chyba cała kadra oprócz Ziela który chociaż wypruwał żyły nic sam nie mógł zrobić. Reszta grała jakby wyniki były poustawiane. Normalnie poziom światowy i każdego klepią a tu ... nic..
Cionek krył szczęsnego itd.. Ale poza incydentem ,,mistrzostwa" Lewy jest mistrzem. Pokazał nie raz. A bayern cienki, bez Lewego ledwo by o majstra walczył.
Hejterzy są świadomi swoich wad a nie wierzą w swoje zalety więc karmią się innych słabościami, Lewy dawno je pokonał i pokonał każdy szczebel. Szkoda, że olał mistzostwa i płakał do żonki na trybunach zamiast robić awanturę w szatni to może by dostał złotą piłkę.. A tak.. No trudno.
I tak jest legendą.

kibic - 13 sierpnia 2019, 1:36:35 - *.centertel.pl
jedną strzelił

Mądry - 13 sierpnia 2019, 4:16:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
3 strzelił a 90minut jak zwyklr zabiera gola polakowi, DVB oficjalnie zmieniło strzelca drugiej bramki!!!

Gugu - 13 sierpnia 2019, 6:17:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tur turek cala kadra zawiodla na mundialu..ueazasz ze lewy mial wyrypane na te MS? brawo koncu to byl jego 1mundial w karierze znawco... lewy jest fenomenem ,nierozumiem zkad tyle jadu w jego strone bije chlopak rekordy w bundeslidze w reprezentacjii , ale wciaz malo
Jest chyba w 5 najlepszych strzelcow LM .. malo ??? Pewnie ze malo janusze... powiem tak jeszcze przyjda czasy gdzie bedziemy sie jarali golami jakiegos pana x z celtiku pamietacie jak sie cieszylismy z goli Smolarka z Racingu Santander Jelenia z Auxerre czy Zurawskiego z Celticu??? Cieszmy sie z Lewego ze mamy kosmite pola karnego i nieporownojmy go do Messiego czy CR7 bo tylko dzieci w to sie bawia pozdro dla normalnych

Tur Turek - 13 sierpnia 2019, 6:59:39 - *.play-internet.pl
@Gugu - właśnie piszę, że jest świetny ;) Jadu nie ma. Ale uważam, ze na MŚ miał wyrypane.

fansport - 13 sierpnia 2019, 9:57:00 - *.dynamic.chello.pl
ja myślę, że strzelił cztery gole, a nie tylko dwa.

fred - 13 sierpnia 2019, 10:34:50 - *.dynamic.chello.pl
grał Gitara?

polek - 13 sierpnia 2019, 11:11:47 - *.dip0.t-ipconnect.de
Na oficjalnej stronie DFB Pokal 2019 Lewandowski figuruje jako zdobywca jednej bramki. Niczego w żadnym protokole nie zmieniano, więc nie wiem, dlaczego BartX-owi tak zależy na przekłamaniu? Czyżby mało było kłamstw w tym kraju?

paniRenia - 13 sierpnia 2019, 12:43:11 - *.40.248.106.threembb.co.uk